blogger analytics
Hills Hindili Yaşlı Kedi KonservesiHills Hindili Yaşlı Kedi Konservesi

Hills Hindili Yaşlı Kedi Konservesi

Paylaş
 

Hills Hindili Yaşlı Kedi Konservesi

Evimizde beslediğimiz sevimli kedi dostlarımız kedigiller familyasının en evcil olanları olmasına karşın doğalarında hep bir avcılık taşımaktadır. Özellikle camınızın önüne konmuş bir kuş veya evinizde beslemekte olduğunuz kuş, akvaryumdaki balıklar, sevimli dostumuzun sürekli ilgisini çekecek ve bir şekilde yakalama yollarını arayacaktır. Her ne kadar evimizin sevimli dostunu et ve et ürünleri içerikli kuru mamalarla besliyor olsak ta içgüdüsel olarak eti et olarak tüketmek onun için vazgeçilmez bir tutkudur.

Konserve mamalar küçük dostlarımızın bu içgüdüsel isteklerini bir nebze karşılamaktadır. Evimizde kendi hazırlayacağımız gıdalar küçük dostumuzun sağlığını riske edebilir. İhtiyaçlarından fazla protein verdiğimizde vücudunda istemeden protein fazlalığına dayalı yaralar oluşmasına neden olabilir veya yeterli oranlarda mineral ihtiyacını karşılayamadığımızdan başta kemik rahatsızlıkları olmakla birlikte vitamin yetersizliğine bağlı gelişim bozukluğuna yol açabiliriz. Ve en büyük sorun sindirim sisteminde rahatsızlıkların oluşmasıdır. Evimizdeki sevimli dostlarımızın beslenmesini, konusunda uzman kişiler tarafından hazırlanmış mamaları kullanarak sağladığımız zaman hem besin değeri dengeleri konusunda içimiz rahat olacaktır hem gelişimlerinde her ihtiyaçlarını aldıklarından emin olmuş olacağız. Sevimli dostlarımıza vereceğimiz hazır gıdalarda dikkat etmemiz gereken konular var tabii. Örneğin yavru kedi olması, yetişkin kedi olması, kısırlaştırılmış kedi olması ve en önemlisi yaşlı kedi olması da beslenmenin önemli noktalarındandır. Evimizde birlikte yaşadığımız bu sevimli dostlarımızın belli bir yaştan sonra beslenmelerine daha fazla özen göstermemiz gerekmektedir.

Bizlerde olduğu gibi evimizde beslediğimiz kedi dostlarımız da belli bir yaştan sonra sindirim sistemi rahatsızlıkları yaşayabilmektedir. Özellikle sevimli dostlarımız 7 yaş ve üzerindeyse özel nitelikli mamaları tercih etmeliyiz. HİLLS HİNDİLİ YAŞLI KEDİ KONSERVESİ bu yaş grubundaki dostunuzun beslenmesinde önerebileceğim mükemmel bir mamadır. Mama hazırlanırken sevimli dostumuzun rahatlıkla alabileceği boyutlarda lokmalar halinde ve her lokma yeterli ıslaklığa sahip bir şekilde hazırlanmaktadır. Sevimli dostunuz her ne kadar seçici bir kişiliğe sahip olursa olsun HİLLS HİNDİLİ YAŞLI KEDİ KONSERVESİ konusunda tereddüt etmenize gerek olmadığını size ilk verdiğinizde gösterecektir. İlk lokma sonrasında mutlu mırıltıları sizi de mutlu edecektir.

HİLLS HİNDİLİ YAŞLI KEDİ KONSERVESİ konusunda uzman veteriner hekimler tarafından ve kedinizin günlük beslenme ihtiyacı dikkate alınarak belli bir diyete bağlı olarak hazırlanmaktadır.

HİLLS HİNDİLİ YAŞLI KEDİ KONSERVESİ içeriğinde yüksek oranda hindi eti, bir miktar domuz eti, bir miktar tavuk eti, buğday unu, mısır nişastası, manyok nişastası ve bezelye proteini konsantresi bulundurmaktadır. HİLLS HİNDİLİ YAŞLI KEDİ KONSERVESİ 80% oranında nemli olup yaklaşık 8% protein ( ham protein içerir ), yaklaşık 4.3% yağ, 0,5% lif ve kalsiyum, fosfor, sodyum ve magnezyum minerallerinin yanı sıra E vitamini, C vitamini ve beta karoten içermektedir. 85 gramlık özel ambalajında satılan HİLLS HİNDİLİ YAŞLI KEDİ KONSERVESİ kedinizin bir öğünü için yeterli miktardadır. Bir öğünde alması gereken tüm mineral ve vitaminleri su ihtiyacının bir kısmını ve en önemlisi en güzel lezzeti de almış olur.

Hills Hindili Yaşlı Kedi Konservesi

HİLLS HİNDİLİ YAŞLI KEDİ KONSERVESİ birçok markette rahatlıkla bulabileceğiniz bir ürün olmasının yanı sıra internet üzerinden de rahatlıkla temindir. Edebileceğiniz bir besindir. Özel saklama koşulu gerektirmediğinden rahatlıkla fazla sayıda alabilir, evinizde serin yerde küçük dostunuz için saklayabilirsiniz. Raf ömrü tüm gıdalarda olduğu gibi 1 yıldır.

HİLLS HİNDİLİ YAŞLI KEDİ KONSERVESİ sizin ve sevimli dostunuzun vazgeçemeyeceği her niteliği taşırmaktadır. Bir öğünlük ambalaj kolaylığı, uygun fiyatıdır. Bulma kolaylığı, internet alımında kapıda teslimi ve en az katkı maddesiyle sevimli dostlarımıza lezzeti sunmaktadır.

Bu yazı 154 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak