blogger analytics
Miamor Ragout Jöle İçinde Kırmızı Etli Pouch Kedi Maması

Miamor Ragout Jöle İçinde Kırmızı Etli Pouch Kedi Maması

Paylaş
 

Miamor Ragout Jöle İçinde Kırmızı Etli Pouch Kedi Maması

Yavru kediler için özel olarak hazırlanan Miamor Ragout Jöle İçinde Kırmızı Etli Pouch Kedi Mamasını özel içerikleri ile inceleyelim. Miamor Ragout Jöle İçinde Kırmızı Etli Pouch Kedi Maması içeriğinde ki yumuşak et parçacıkları ile yavru kedileriniz öğünlerini rahatlıkla tüketmelerini sağlayacaktır. Yetişkin kediler için uygun bir mama değildir. Besin değerlerine göre yavru kedileriniz için özel olarak hazırlanmıştır.

 

Yemek konusunda seçim yapan bir kediniz varsa Miamor Ragout Jöle İçinde Kırmızı Etli Pouch Kedi Maması içeriğinde ki lezzetli jöle ile yumuşak kırmızı et parçacıklarıyla, yavru kedinizin iştahla mamasını tüketmesini sağlayacaktır. Miamor Ragout Jöle İçinde Kırmızı Etli Pouch Kedi Maması 100 gramlık ürünleri ile piyasada satılmaktadır. Fiyat aralığı olarak Miamor Ragout Jöle İçinde Kırmızı Etli Pouch Kedi Mamasını inceleyecek olursak, 3.46 Türk lirası ile 11Türk lirası arasında değişiklik gösterdiğini göreceksiniz.

 

Miamor Ragout Jöle İçinde Kırmızı Etli Pouch Kedi Maması yavru kedilerinize özel olarak, uzman veteriner hekimlerin kontrolü altında hazırlanan yumuşak bir mamadır. İçeriğindeki özel etki maddeleri sayesinde kedinizi büyürken sağlıklı ve güçlü bir şekil de büyümesini sağlayacaktır. Miamor Ragout Jöle İçinde Kırmızı Etli Pouch Kedi Mamasını analiz olarak inceleyecek olursak, yüz de 81 oranında nem, yüz de 9,5 oranın da ham protein, yüz de 6 oranında yağ, yüz de 2,5 oranında ham kül, yüzde 0,3 oranında ham lif yer almaktadır.

 

Miamor Ragout Jöle İçinde Kırmızı Etli Pouch Kedi Mamasında ki besin katkıları, 0 – 3 aylık yavru kedinizi baz alacak olursak, günde 2 – 3 paket tüketmesi yeterli olacaktır. Kediniz 4. ayını tamamladıktan sonra gün de 3 paket olarak beslemeniz gerekecektir. Miamor Ragout Jöle İçinde Kırmızı Etli Pouch Kedi Mamasının içeriğindeki tuzlu mama etkenleri kedinizi beslenirken susatacağı için yemek kabının yanında bir kap da temiz su bulundurmayı unutmayınız. Miamor Ragout Jöle İçinde Kırmızı Etli Pouch Kedi Mamasının içeriğindeki et değerlerine bakacak olursak, et ve et yan ürünlerinin yüz de 20 oranında sığır eti olduğunu göreceksiniz.

 

Ayrıca içerisin de ekstra olarak diğer mamalarında olduğu gibi minerallerinde yer aldığını göreceksiniz. Miamor Ragout Jöle İçinde Kırmızı Etli Pouch Kedi Mamalarının kutusunu açtıktan sonra 48 saat içerisinde tüketmeye özen gösteriniz aksi takdir de ürün bozulacaktır. Ürünün kapağını açtıktan sonra serin ve kuru yer de muhafaza ediniz. Miamor Ragout Jöle İçinde Kırmızı Etli Pouch Kedi Mamalarına pet shoplardan, alışveriş merkezlerinden, temin edebilirsiniz.

 

Bulunduğunuz il ya da ilçede alabileceğiniz bir yer bulunmuyorsa, Miamor Ragout Jöle İçinde Kırmızı Etli Pouch Kedi Mamalarındır. İnternetten sipariş vererek de evinize kadar getirtipdir. İnternet satış sayfalarının oluşturdukları kampanyalardandır. Yararlanabilirsiniz. Miamor Ragout Jöle İçinde Kırmızı Etli Pouch Kedi Maması yaş bir mamadır. Miamor Ragout Jöle İçinde Kırmızı Etli Pouch Kedi Maması kullanımında kedinizde oluşacak huysuzluk, iştahsızlık, kusma gibidir. Olumsuz olaylar da mama ya bir süre ara veriniz.

Miamor Ragout Jöle İçinde Kırmızı Etli Pouch Kedi Maması

Kedinizin bünyesi Miamor Ragout Jöle İçinde Kırmızı Etli Pouch Kedi Mamalarına yavaş yavaş alışacaktır. Ancak bugüne kadar herhangi bir olumsuz şikâyet alınmamıştır. Tüm yavru kediler düzenli ve dikkatli bir şekil de Miamor Ragout Jöle İçinde Kırmızı Etli Pouch Kedi Maması iledir. Beslendiğinde tüylerinde parlama, iştah artımı, dengeli beslenme gibi birçok özelliğindir. Oluştuğunu göreceksiniz. Miamor Ragout Jöle İçinde Kırmızı Etli Pouch Kedi Mamaları içeriğinde ki özel jölesi ile diğer mamalardan farklılık göstermektedir.

Bu yazı 124 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak