blogger analytics
Micho Kedi MamasıMicho Kedi MamasıMicho Kedi Maması

Micho Kedi Maması

Paylaş
 

Micho Kedi Maması

Micho kedi maması Türkiye’ de en çok rağbet gören kedi maması markalarından bir tanesidir ve oldukça başarılı bir firma olarak listelerde yer almaktadır. Doğal ve taze olması bol tavuk parçalarından oluşması kedileri cezbeden en önemli özelliklerinden bir tanesidir.

 

Günlük soğutmalı araçlarla toplanan ve doğal yollarla beslenen tavuklar toplanarak güçlü ve bol malzemeli tavuk eti parçalarından oluşan içeriği sayesinde kedilerin vazgeçemediği bir lezzete sahiptir. Karadeniz’den topladıkları balıklar sayesinde ize son derece zengin bir omega kaynağı barındırır içerisinde. Kimi çeşitlerinde ise baldo pirinç kullanılarak mısır unu ile karıştırıp herhangi bir kimyasal kullanmadan sağlıklı üretilen mamaları kedilerinize güvenle tükettirebilirsiniz. Kedilerin vücut kondisyonunu iyi bir şekilde sağlamaları için onların gerek duydukları tüm besinsel ihtiyaçlarını içeriğine katmıştır.

Sağlıklı bir şekilde sinir sitemini çalıştırmak için gerekli olan taurin bu kedi maması markası içerisinde oranı arttırılarak kullanılmaktadır. Yüksek selüloz oranları kedilerde oluşan tüy yumaklarının atılımını kolaylaştırmak için içerisine eklenmiştir. Taş ve kristal oluşumunu önlemek amacıyla içerisinde ph ve mineral oranı dengeli şekilde kullanılmıştır.

Kemik ve dişlerin sağlıklı şekilde gelişimi için kalsiyum, fosfor, magnezyum seviyeleri yüksek oranda tutulmuştur. İdrar ve böbrek sorunlarını azaltmak için besin ve vitamin değerleri dengelenmiştir. Micho kedi maması Avrupa ülkelerinde Premium mama sınıfında yer alır ve satış fiyatı olarak diğer mamalar ve muadillerine göre bütçe zorlamayacak şekilde piyasalara ve müşterilerin hizmetine sunulmuştur. Micho paketleri vakumlama sistemi ile paketin içerisine hava alındıktan sonra ısıl işlem gerçekleştirilerek ağzı paketlenip mamayı her kullanımdan sonra hava alıp bozulmasını engellemek amacıyla üretilmiştir. Hava ile temas etmemesi için paketin ağzında fermuar sistemi kullanılmıştır. Mamayı kullanıp işleminiz bittikten sonra içerisindeki havayı boşaltıp fermuarı kapatmak mamanın tazeliği açısından önemlidir ve bu uygulama ile mamayı uzun süre kullanma şansınız olacaktır.

 

Micho adult cat (hamsi ve pirinç eşliğinde) yetişkin kedi maması: Tüm ırklardan kedi türleri için hazırlanmış olup içerisindeki doğal yollarla beslenen tavuklardan elde edilen dehidre tavuk parçaları mama içinde yoğun şekilde kullanılmıştır. Hamsi eti ve hamsi yağını pirinçle karıştırıp omega 3 açısından zengin bir içerik sunmuşlardır. Karides, balık yağı, hamsi ve yağı, tavuk parçaları, bezelye, mineraller, maya içerisinde bulunan diğer besin gruplarıdır. Sağlıklı tüy oluşumuna, vücudun gerekli olan vitaminleri depolamasına yardımcı olan bir mama türüdür.

 

 

            Micho kedi maması 1 KG : Tavuk, balık, deniz ürünleri açısından zengin bir içerik ile hazırlanmıştır. İçerisinde domuz eti kesinlikle kullanılmamaktadır ve kedinize güvenle yedirebileceğiniz bir mamadır. İçerisinde bulunan besin grupları ve vitaminler ile kedinizin günlük ihtiyacı olan tüm enerji ve vücut kondisyonunu karşılamak için özel bir formülle üretilmiştir. Sağlıklı sinir sitemi için içerisindeki taurin oranı arttırılmıştır. Kolay kullanım ve havayla temas etmeyen paketleri ile uzun süre mamayı muhafaza edebilirsiniz.

 

Micho mix adult tavuklu ve sebzeli renkli taneli yetişkin kedi maması 15 kg: Tüm ırklar ve cinsler için üretilmiş bir mama türüdür. Kediler için tam ve dengeli bir beslenme sağlayarak onların günlük ihtiyacı olan enerji ve kondisyonlarına devam etmelerini sağlar. İçerisinde tavuk eti, pirinç, mısır, tavuk yağı, bezelye, hamsi ve yağı, maya, mineraller mevcuttur.

 

Micho yetişkin kedi maması 15 kg: Micho kedi maması türü olan bu mama kuru bir özellikte olan mama türüdür. İçerisinde bulunan vitaminler ve et parçaları sayesinde kedinizin damak tadına uygun şekilde üretilmiş ve vakumlu paketleme sitemi ile bozulmadan muhafaza edebileceğiniz bir üründür.

Micho Kedi Maması

Micho kedi mamaları sayesinde sağlıklı bir şekilde mama yedirmek istediğiniz kedinize göre ve onun günlük ihtiyaçlarını karşılayacak besin değerlerine göre mamanızı seçebilir ve kedinize yedirebilirsiniz. Kedinizin ırkına cinsine uygun mamayı bulabilirsiniz bu markada. Kedinizin boyuna, yeme ihtiyacına, kilosuna ve yaşına göre mama miktarını kendiniz ayarlayabilirsiniz.

Bu yazı 142 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak