blogger analytics
Miglior Gatto Sterilized Somon Ve Pirinçli Kedi Konservesi

Miglior Gatto Sterilized Somon Ve Pirinçli Kedi Konservesi

Paylaş
 

Miglior Gatto Sterilized Somon Ve Pirinçli Kedi Konservesi

Kediler köpeklere göre daha sakin hayvanlardır. Genellikle Çok ses çıkarmadıkları için apartman hayatına daha uygun hayvanlardır. Bu sebeple evcil hayvanlar arasında evde bakmak için en çok tercih edilen evcil hayvan türü kedidir. Kediler aynı zamanda da çocuklar ile çok iyi anlaştığı içinde tercih edilir. Eviniz de evcil hayvan bakmak ilgi alaka isteyen bir iştir. Gereğinden fazla farkında olmadan sorumluluk almış olursunuz. Gideceğiniz tatile eve geleceğiniz saate kadar kediler her ne kadar bu durumu size hissettirmeseler de yapılan araştırmalara göre kediler sahiplerine sadık olmamalarının sebebi genellikle ön yarıdan başlamaktadır. Kediler onları bırakıp gideceğinizi düşünürler. Birçok kedi bu düşüncenin tam tersi yönünde gider. Kendi hallerinde vakit geçirirler.

 

Baktığınız hayvanın bakımı beslenmesi veteriner kontrolü önemlidir. Evde hayvan bakan kişiler genelde baktıkları hayvanın beslenme ihtiyacını karşılamak için hazır mama tercih ederler. Hem kullanımı rahattır hem de hayvanın tüm ihtiyacı olan besin maddeleri genelde mamaların içinde bulunur. Bu kadar faktör bir araya gelince hazır kuru mama ve konserve mama üreticisi firma sayı da oldukça fazladır. Kendi eviniz de bakmak üzere tercih ettiğiniz evcil hayvan türü kedi ise baktığınız kedinin beslenme ihtiyacı için Miglior Gatto Sterilized Somon Ve Pirinçli Kedi Konservesi kullanabilirsiniz. Bu konserve mama çeşidi yetişkin kedilerin beslenme ihtiyacına uygundur. Premium bir mamadır. Paketi tabak şeklindedir. Pate şeklinde yani ezme bir konserve mamadır. İthaldir ve tahıl içerir.

 

Miglior Gatto Sterilized Somon Ve Pirinçli Kedi Konservesi bir paketinin sahip olduğu ağırlık 85 gramdır ve piyasa da satılan raf satış fiyatı 3, 19 TL’ dir. Eğer bu konserve mamadan internetten aldığınız takdir de % 8 oranında bir indirime sahip olarak 2, 99 TL fiyata satın alabilirsiniz. Arı sütü katkılı olan komple bir mama çeşididir. Aromasında arı sütü, dana ve sebze vardır. Balık ve balığın türevleri içerisinde olması sebebi ile içerisinde mineraller ile yüklü bir şekilde var olması da avantajdır. Kullanım şekli konusunda bilgi vermek gerekirse Ürün kullanıma hazır bir şekilde alüminyum kapağını açarak kullanmanız da sakınca yoktur. Ürünü serin ve kuru bir yerde muhafaza etmeniz üretici firma tavsiyesidir.

 

Oda sıcaklığında kedinizin yemesi en uygun sıcaklıktır. Evcil hayvanların doğasında soğuk bir yiyecek ya da içecek yoktur. Onlara serin su vermeniz ya da serin bir kap yemek vermeniz bir şeyi değiştirmez aksine alışık olmadıkları için hasta olma olasılıkları artar. Bu durumda kedilerin kesinlikle soğuk içecek ve yiyecek tüketmeleri uygun değildir. Genellikle konserve mamanın tuz oranı oldukça farklı olduğu için her konserve mama koyduğunuzda yanına bir adet taze su koymanız gerekir. Poşetin ağzı açıldıktan sonra buzdolabında saklamanız en uygun saklama koşuludur. Unutmamanız gereken en önemli ayrıntı ise Mutlaka temiz ve taze su bulundurmanızdır.

Miglior Gatto Sterilized Somon Ve Pirinçli Kedi Konservesi

Her kedinin yemesi gereken miktar yaşına boyuna ve kilosuna göre değişkenlik gösterir bunun sebebi ise belirli bir yaştan sonra kedilerin artık damar yağ tıkanıklıkları olmasın diye o mamalardan uzak durması gerektiğidir. Obez olan kedilerin günlük yeme miktarını veteriner hekimlerin karar vermesi gerekir. Kedi ve köpeklerinizin bakımının en uygun yapıldığı yer veteriner klinikleridir. Bir kedinin Günlük tüketim miktarı kediler için farklılık gösterebilir. İçerisinde ki E vitamini takviyesi kedinizin tüy sağlığı bakımından iyi olmasına yarayacaktır. Mama arkasında kullanma talimatlarını okuyarak alırken mutlaka son kullanma tarihine bakmanızı tavsiye ederiz.

Bu yazı 90 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak