blogger analytics
First Class Kitten Tavuklu Yavru Kedi MamasıFirst Class Kitten Tavuklu

First Class Kitten Tavuklu Yavru Kedi Maması

Paylaş
 

First Class Kitten Tavuklu Yavru Kedi Maması

 

Eve, işe, uygunsa çalıştığımız bir yere bir hayvan almadan önce çok iyi düşünmelisiniz. Çok büyük bir sorumluluk isteyen hayvan bakımı dışarıdan göründüğü gibi kolay değildir. Sabır isteyen meşaketli, zor fakat bir düzene konulup alışıldığı zaman da çok zevkli, mutluluk veren bir durum olacaktır. Evinizde, İşyerinizde nerede olursa olsun bakacağınız varlığın bir canlı olduğunu unutmamalısınız . Beslenme, uyku, sevgi oyun gibi ihtiyaçları olduğunu bilmelisiniz. Bunu karşılayabilecek yer ve zaman ayırabilmeniz gerekmektedir. Bütün bunları karşılayabilecekseniz hayvan alırken yavru hayvan tercih etmeniz de siz ve sahibi olacağınız hayvan için önemli olacaktır. Seçeceğiniz hayvan ile ilgili belirlemeler yapmalı, hakkında bilgiler edinmeli araştırmalar yapmalısınız. Hayvan gelmeden yaşayacağı yeri eşyalarını hazırlamalısınız. Siz ve hayvanın yeni evi hazırsa her iki taraf içinde mutlu günler geliyor demektir. Her şeyden önce hayvan sevgisinin çok güçlü olması gerekmektedir. Gerçekten sevilmediğini hissettiğinde hayvanlar çok mutsuz ve huzursuz olurlar.

 

Bakım için seçtiğiniz hayvan kediler ise hayatınıza pozitif, mutlu, stresten uzak günler gelmeye başlamıştır. Kediler oyun oynamayı çok seven enerjik, mutlu zararsız sevimli hayvanlardır. Yüksek tansiyon hastalarına bile çok iyi geldiği söylenen kediler çok meraklı hayvanlardır. Meraklarından her şeyin içine girmek ve tırmalamak isterler.Çok akıllı ve zeki hayvanlardır.

 

Evde küçük bir kardeşiniz yada çocuğunuz varsa onun en iyi dostu olurlar. Kediler yaşadıkları yere çok çabuk alışan ve sahibi arasında duygusal bir bağ oluşan hayvanlardır. Özellikle sakin ve huzurlu oldukları zaman mırlamaları en belirgin özellikleridir. 185 derecelik görüş açısına sahip olan kediler geceleri bile insanlardan ve köpeklerden 6 kat daha net keskin görüşlere sahiptirler. Hayvanlar arasında en uykucu hayvanlar olarak bilinen kediler 24 saatlik bir zaman diliminin en az on altı saatini uyuyarak geçirmektedirler.

 

Kedinizin beslenmesi en önemli durum ve sizin en tecrübe sahibi olmanız gerekmekte olan bir konudur. Kediniz, ihtiyacı olan vitamin ve mineraller bilmeniz gerekmektedir. Doğru beslenme ile kediniz daha mutlu ve huzurlu olacaktır.

 

Bir yavru kedinin sağlıklı bir yetişkin kedi olabilmesi için en az üç ayını annesiyle geçirmesi gerekmektedir. Tam bu noktada First Class Kitten Tavuklu Yavru Kedi maması tercihiniz olmalıdır.

 

Yavru kediler için komple kedi maması olan First Class Kitten Tavuklu Yavru Kedi maması sütten kesilmiş büyümekte olan kedileriniz için tercih edebileceğiniz bir mamadır. First Class Kitten Tavuklu Yavru Kedi maması sütten kesilmiş kedilerin sağlıklı büyümesi için beslenme uzmanları tarafından, özel olarak hazırlanmış, birinci kalite mamadır. First Class Kitten Tavuklu Yavru Kedi maması yüksek oranda taze tavuk eti ile hazırlanmış olan bir yavru kedi mamasıdır. Genel alerjilere neden olabilecek malzemeleri içermediğinden hypo-alerjik özelliğe sahip olan bu mama siz hayvan severlerin yavru kedinize gönül rahatlığı ile verebileceğiniz bir mama olmaktadır.

First Class Kitten Tavuklu Yavru Kedi Maması

First Class Kitten Tavuklu Yavru Kedi maması doğal yufka özü ve yüksek et içeriği ile kedinizin dışkı kokusunu azaltacak olan bu mama tercih nedeniniz olmaktadır. First Class Kitten Tavuklu Yavru Kedi maması içindeki kıtırlar kedinizin dişlerindeki artıkların giderilmesine ,tartar ve plağın azalmasına yardımcı olarak kedinizin diş sağlığını korumaktadır. First Class Kitten Tavuklu Yavru Kedi mamasının içeriği kedinizin beyin ve göz fonksiyonlarının desteklenmesi için taurin ile zenginleştirilen bir yavru kedi maması olarak raflarda yer almaktadır. First Class Kitten Tavuklu Yavru Kedi mamasını saklama koşullarına uyarak yavru kedinize vitamin ve mineral değerlerin kaybetmeden tüketmesine yardımcı olabilrsiniz. First Class Kitten Tavuklu Yavru Kedi maması serin ve kuru yerde muhafaza edilmeli nemlendirilmemeden kedinizin tüketmesini sağlamalısınız .

 

Bu yazı 254 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak