blogger analytics
Gemon Kedi Pate Ton Balığı & Karidesli Kedi Konserve

Gemon Kedi Pate Ton Balığı & Karidesli Kedi Konserve

Paylaş
 

Gemon Kedi Pate Ton Balığı & Karidesli Kedi Konserve

Kediler insanların evlerinde en fazla beslediği hayvan türlerinden biridir. İnsan yaşamına kolay uyum sağlayabilmesi açısından insanlar tarafından daha çok tercih edilmektedir. Her canlı gibi kedilere de sağlıklı beslenme anlamında dikkat edilmesi gerekmektedir. Kedinin cinsine, türüne, yaşına, kilosuna göre ne şekilde besleneceği ile ilgili veterinerinizden destek alabilirsiniz. Veterinerinizin verdiği önerileri dikkatlice uygularsınız kediniz ile uzun yıllar birlikte ve sağlıklı bir şekilde yaşayabilirsiniz.

Kedilerin beslenmesi konusunda seçici davranmak durumundasınız. Kediler yaratılışları gereği etobur hayvanlardır. Ama sürekli tekdüze beklemek yanlış olur. Onları her türlü besine alıştırmak gerekir. Süt, yoğurt ve sebzede tüketmelerine yardımcı olmalıyız. Mama piyasası içerisinde yer alan firmalar kediler için her türlü içeriğe sahip mamayı üretmektedirler. Ancak mama tercih ederken önemli olan mamalarını ne kadar doğal bir içeriğe sahip olduğudur. Kedilerimiz için tercih edeceğimiz besinlerin her zaman doğal ve sağlıklı olması gerekmektedir. Mamalar satın alınırken mutlaka paket üzerinde yer alan son kullanım tarihleri kontrol edilmelidir. Üretim tarihi ve satın alma tarihi arasındaki sürenin uzun olmaması gerekmektedir.

Gemon Kedi Pate Ton Balığı & Karidesli Kedi Konserve içeriğinde yer alan tüm ürünleri doğal ve taze olarak paketlenmiştir. Kedinizin iştahla severek yiyeceği bir yaş mamadır. Küçük dostunuzun günlük enerji ve vitamin ihtiyacını karşılayabilecek donanıma sahiptir. Kedinizin kas ve iskelet gelişimi için gerekli olan tüm içeriği mevcut olmakla birlikte içeriğindeki maddelerin oranı sindirimi zorlaştırmayacak şekilde ayarlanmıştır. Can dostlarımız olan kediler için karides eti ve ton balığı karışımından oluşan muhteşem lezzetli bir yaş mamadır. Kedinizin bu mamayı iştahla yiyeceğinden emin olabilirsiniz.

Gemon Kedi Pate Ton Balığı & Karidesli Kedi Konserve ve diğer gemon konserve türleri kedilerin için iştahla yemesi için onların damak tatlarına uygun olarak İtalya Monge firması tarafından üretilmektedir. Kedilerin beslenmesinde önemli olan sadece karınlarının doyması değil aynı zamanda fazla kilo almalarını engelleyecek şekilde dengeli ve düzenli beslenmeleridir. İtalyan firması tarafından üretilmekte olan bu mama ile kedileriniz günlük besin ihtiyaçlarını dengeli bir şekilde karşılayabilecektir. Kedinin her öğününde bu denge ve oran korunmaktadır.

Küçük dostumuz olan kediler için gerekli olan enerji ve besin ihtiyacı bu mama ile her öğünde karşılanmaktadır. Günlük ihtiyaç olan protein ve enerjinin neredeyse tamamı bu mama ile karşılanabilmektedir. İtalya Monge firması küçük dostlarımız için ürettiği kedi mamalarında içeriğine göre tavuk eti, kırmızı et, balık, karides ve diğer deniz ürünleri ile hububatları en taze ve en doğal halleri ile temin ederek, özenle seçerek kullanmaktadır. Bu markaya ait olan yaş kedi mamaları paket üzerinde yer alan son kullanım tarihine kadar kesinlikle tazeliklerini ve doğalıklarını korumaktadırlar. Karides, ton balığı, tahıllar ve diğer çeşitli maddeler bulunmaktadır.

Gemon Kedi Pate Ton Balığı & Karidesli Kedi Konserve

Protein ve yağ dengesi oldukça oranlı bir şekilde ayarlanarak kedinin gereğinden fazla kilo sahibi olması önlenmektedir. Kilo almasını engellemek için yapılan bu denge kedinin ihtiyacı olan gerekli enerji ve vitaminleri almasını sağlamaktadır. İtalyan mamasını kullanacak olan kedilerin bir kilo olanlarının bu mamadan 200 gram olarak, iki kilo alanların 250 gram olarak, üç kilo olanların 300 gram olarak, 4 kilo alanların ise 350 gram olarak beslenmeleri gerekmektedir.

Bu yazı 187 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak