blogger analytics
Gemon Sterilized Bocconcini Kısırlaştırılmış Kedi Konservesi

Gemon Sterilized Bocconcini Kısırlaştırılmış Kedi Konservesi

Paylaş
 

Gemon Sterilized Bocconcini Kısırlaştırılmış Kedi Konservesi

Dış etkenlerden uzak ev ortamında beslenen kedilerde doğal ortamından uzak olduğu için bazı yaşamsal fonksiyonlarını rahat bir şekilde sağlayamaz. Ve bu yaşadığı ev içerisinde sıkıntılara ve huysuzluğa dönüşür. Örneğin; wc alışkanlıkları, yeme içme alışkanlıkları, üreme ve doğurganlık oranındaki değişim ve hissiyatın önüne geçilmektedir. Bu durumlara karşı kedi sahipleri kedilerin kısırlaştırılması için uzman veterinerler tarafından yapılacak olan operasyonu kabul etmektedir. Kediler böylelikle yaşadığı ortama göre uyum sağlamaya çalıştırılırken yeme içme alışkanlığınıda değiştirerek mama destekli konserve tüketimi ya da kuru mamalara, yaş mamalara yönelmektedir.

Bu duruma destekçi olmak isteyen Gemon Sterilized Bocconcini mama ürünleri kısırlaştırılmış ve bazı doğal yaşam alışkanlıklarına destekçi olmak için Gemon Sterilized Bocconcini Kısırlaştırılmış Kedi Konservesini üretmişlerdir.

İçeriğine bakacak olursak; Et ve yan ürünleri, ham protein, ham yağ, ham lif, tahıllar, mineraller, yumurta, ham kül, nem, magnezyum, taurin içermektedir. Katkı maddeleri ise; Kıvam arttırıcı ürünler ve jöle kıvamı. Besleyici katkıları; Vitaminler( A, D3, E )

Gemon Sterilized bocconcini veterinerlerinin beslenme tavsiyesini merak eden kullanıcılar için; Mama kabının yanında kaynatılmış ve soğutulmuş su bulundurulması, 400 gr lık ürünü günlük olarak 2 ya da 3 porsiyona bölerek verilmesidir. Bunun sebebi ise içerisinde ki zengin içeriklerle beraber kedilerin kısırlaştırılması sonrasında ki hareketlilik performansının düşmesiyle beraber yaşamsal fonksiyon ihtiyaçlarını yerine getirebilmesi içindir. Hareket oranı azalacak olan bu kedilerin, mamanın içerisindeki destekli vitamin gıdalarıyla hareketlenmesine ve efor sarfetmesine katkı sağlayacaktır.

Kendi fizyolojik fonksiyonlarından mahrum bırakılan kısırlaştırılmış kedilerin ev ortamına alışıp doğal ortamından uzaklaştığı görülür zamanla. Mamanın içerisinde ki kurutulmuş etlerin tüketimi kedi için kendi doğal yapısından uzaklaştıracaktır. Sebebi ise çiğ ete alışmış kedilerin sadece günlük hareketi kısıtlı olan bir ev içerisinde bu mamanın tüketimiyle sahiplerine kolaylıkla alışıp beslenme alışkanlıkları ve tercihleri bu yönde değişkenlik gösterecektir.

Neden Gemon Sterilized Bocconcini Kısırlaştırılmış Kedi Konservesi’ni kullanmalıyım?

Sağlıklı ve dengeli kilo kaybına yardımcı olma, mama içerisindeki zengin besin gıdalarıyla operasyon bölgesindeki tüylerin hızlı uzaması ve derideki esnekliği sağladığı için zamanla bu bölgenin eski halini geri alması, düzenli kullanıldığında kedilerin doğal ortamlarındaki vahşilik ve çiğ et yme alışkanlığının önüne geçilmesi, kedilerin et dışında bitkisel karışımları tüketmesine alışkanlık yaratması, en önemliside mama içerisinde yağ asitleri ya mineral asitleri olmadığı için kedilerin idrarlarının yanma olmadan dışarıya atılmasına yardımcı olmaktadır.

Sterilize edilerek mama içerisine karıştırılan besin ürünü ve gıdalar daha sağlıklı hale getirmekte ve kedilerin yaşamlık ömürlerini daha kaliteli hale getirmektedir. Gemon ürünlerini kullanıcıların tercih etmesindeki en büyük faktör mama içerisindeki ürünlerin özellikle kısırlaştırılmış kediler için üretilen ürünlerin sterilize edilmesine özen gösterilmesidir. Bu yöntemle besinlerdeki özellikle et ürünlerinin mikrop ve bakterilerin ölmesine daha sağlıklı mama haline gelmesine ortam sağlamaktadır.

Gemon Sterilized Bocconcini Kısırlaştırılmış Kedi Konservesi

Ürün siparişi vermek isteyen kedi sahiplerinin Gemon Sterilized Bocconcini resmi sitesinden kısırlaştırılmış kedi konservesi siparişi verebilir diğer ürün çeşitlerini birbiriyle karşılaştırıp içeriklerine bakarak kedilerinin damak zevkine ve alışkanlıklarına göre mama tercihi yapabilirler. Kullanımının nasıl olacağına dair tereddüt yaşayan kedi sahiplerinin aldıkları mama ürününün ambalajında kullanım şekilleri ve talimatları mevcuttur. Besin tablosundaki kedi yaş ortalamaları ve günlük ihtiyaçlarına göre gün içerisinde alacakları mama gramları ve porsiyonları verilmiştir. Gemon uzman veterinerlerinin tavsiyesi günlük 2 ya da 3 porsiyona bölüp bol su ilaveli olarak kedilere verilmesidir. Aksi taktirde kısırlaştırılmış kedilerin kilo almasına neden olur, tembelleştirir.

Bu yazı 185 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak