blogger analytics
Hills Chunks İn Gravy Somonlu Kısırlaştırılmış Kedi Konserve Maması

Hills Chunks İn Gravy Somonlu Kısırlaştırılmış Kedi Konserve Maması

Paylaş
 

Hills Chunks İn Gravy Somonlu Kısırlaştırılmış Kedi Konserve Maması

Hills Chunks İn Gravy Somonlu Kısırlaştırılmış Kedi Konserve Maması 85 gramdır. Yetişkin kediler için kısırlaştırılmış kediler için özellikle balıklı tam ve dengeli bir poşet mamasıdır. Yani konserve mamadır. Bağışıklık sistemini güçlendirir. Aynı zaman da poşet içerisin de özel sos ile içerisin de lezzetli tanecikler ile kedileriniz bayılacağı bir konserve mamadır.

Hills’in Prensipleri ile kısır kedi mamaları arasında ki her poşette ki sağlıklı ve sağlık kaynaklı lif içerikli bir mamadır. Aynı zaman da vitamin mineraller açısından oldukça lezzetlidir. Ve zengindir. C ve E vitaminleri ile yüksek oran da uzun ve sağlıklı konforlu bir hayat yaşaması için hücre hasarı ve erken yaşlanmaya karşı olan koruma sağlar Artmış enerji ile yoğunluğu kedinizin metabolizmasını desteklemekte olan gıda büyük hacimler de almaya gerek kalmadan yetişkin kedi enerji ihtiyaçlarını kapsayan formüllerdir. Düşük tuz oranı ile dengeli mineral içerikleri ile böbrek hasarı riskini azaltan Hills Chunks İn Gravy Somonlu Kısırlaştırılmış Kedi Konserve Maması aynı zaman da idrar yolu sağlığını desteklemek için tasarlanmış bir konserve mama çeşididir.

İçindekiler: Hayvansal türevler ve Et, Çeşitli şekerler ve tahıllar bitkisel protein özleri bitkisel ürünler ve bitkisel yan ürünler katı ve sıvı yağ olmak üzere iki karışım ya da ayrı ayrı kullanılan yağlar, Mineraller ve günlük ihtiyaçlar için kullanıma elverişli yumurta vardır.

ilave katkılar hakkında: D3 vitaminleri (210IU / kg ) , Demir 36 mg /kg , iyot 0,7 mg /kg manganez (3,4 mg/kg ) çinko ise 38mg7kg dir.

Günlük tüketim miktarı ise her kedi için değişkenlik gösterir. Özellikle kısırlaştırılmış kedi konservesi olan Hills Chunks İn Gravy Somonlu Kısırlaştırılmış Kedi Konserve Maması her kedinin kullanımı içim az da olsa uygulanabilir. Kısırlaştırılmış kediler her gün iştahlarının açıklıklarından ve belirli hormonların alınmış olmasından dolayı kilo almaya çok elverişlidirler. Bu sebepten ötürü kilo kontrolleri göz önünde tutularak ve kilo artışları izlenilerek bir yetişkin kedinin 2,5 kg ağırlığındaki bir kediyi baz alırsak günde 3-5 adet kullanılması ve 4 kg ve üzeri bir kedi için günde 4 paket kullanılması önerilir. Bu bilgilere siz isterseniz paketi almadan da inceleyebileceğiniz arka yüzü mevcuttur. Son kullanma tarihine mutlaka bakınız. Ve ürün oda sıcaklığın da kullanılmalıdır. Aynı zaman da buzdolabın da saklanmalıdır. Oda sıcaklığın saklanmalıdır. Paket açıldıktan sonra 3 gün içerisin de ürün tüketilmesi gerekmektedir.

kedinizin devamlı kedi konservesi tüketmesinin zararları

1. Devamlı Kuru mama yiyen bir kedinin artık tamamen konserve ile beslenmesi ishal problemine yol açacaktır.
2. Artık kuru mamasını beğenmeyecek ve yemeyecektir ki bu hayvansever için ciddi bir sorundur. Hem maddi hem manevi bir şekil de Hayvanseveri etkiler.

3. Kediler için çok geçerli olmasa da Gerekli eğitimler aşamasında ya da sonrasın da yedirdiğiniz konserve herhangi bir komutu yerine getirmeden verdiğiniz için hiçbir işe yaramayacaktır.

Hills Chunks İn Gravy Somonlu Kısırlaştırılmış Kedi Konserve Maması

Hills Chunks İn Gravy Somonlu Kısırlaştırılmış Kedi Konserve Maması ve diğer konserve mamalarına nereden ulaşabiliriz. Bunu merak edenler bir hayli fazladır. Öncelikle hemen hemen tüm petshoplarda ve veteriner kliniklerin de bulabilmeniz mümkündür. Bulduğunuz zaman fazla fazla almanız size yararlı olacaktır. Sebebi ise bir sonra ki olası bulamadığınız durumlar da yeni açılmamış paket ile kediniz mutlu siz mutlu! Özellikle yurt dışına tatile gittiğiniz zamanlar da kedinizin mamasının bitmiş olması sizin için çok büyük sorun olmaktan çıkacak ve dilediğiniz yerden alabileceksiniz. Sağlıklı kediler için hills!

Bu yazı 221 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak