blogger analytics
Hills İdeal Balance Tavuklu Esmer Pirinçli Yavru Kedi Maması

Hills İdeal Balance Tavuklu Esmer Pirinçli Yavru Kedi Maması

Paylaş
 

Hills İdeal Balance Tavuklu Esmer Pirinçli Yavru Kedi Maması

Hills İdeal Balance Tavuklu Esmer Pirinçli Yavru Kedi Maması

Kediler evde ve sokakta insanların hayatında oldukça önemli olmaktadır. Kediler oyun oynamayı seven pozitif hayvanlardır. Sahibine ve bulunduğu ortama çok çabuk uyum sağlayan sevimli hayvanlardır. Çok meraklı hayvanlar olan kediler her şeyi merak edip içine girmeye ya da tırmalayarak meraklarını gidermeye çalışırlar. Çok kısa bir zaman da evinizin neşesi olan kediniz hayatınıza huzur katan pozitif enerji veren hayvanlardır. Kediler asil ve zeki hayvanlardır. Evinizde, bahçenizde ofisinizde hayvan bakmak istiyorsanız eğer kedilerde tercihleriniz arasın da olması gereken hayvanlardan olmalıdır. Kediler yüksek tansiyon hastalarına neşeli, enerji dolu, pozitif tavırlarıyla iyi gelen, zararsız, sevimli hayvanlardır.

Kediler çok neşeli, pozitif enerji dolu canlılardır. Hayatınıza almaya karar verdiğiniz hayvan kedi den yana olursa Enerjik ve neşe dolu günler sizi beklemektedir. Kedi ya da köpek, kuş yâda balık hangi hayvan olursa olsun hayatınıza almaya hazırsanız siz ve sizin ile yaşayan diğer bireylerde bunu onaylamalıdır. En az sizin kadar diğer bireylerinde, sahipleneceğiniz kedi hakkında her şeyi bilmeleri ve kediyi kabul etmeleri gerekmektedir. Kediler sezgileri kuvvetli akıllı hayvanlardır. Eğer çevresindekilerden biri tarafından istenmiyor ya da ondan korkan biri var ise bunu hemen hisseder ve huzursuz, tedirgin olur. Bunu hareketlerine yansıtır.

Hayatınıza almaya karar verdiğiniz kedi bir yavru kedi ise en az 3 aylık gelişimini annesi ile geçirmiş olması kedinin sağlığı için çok önemlidir. Yavru kedinin bakımı çok meşakkatli ama bir o kadarda heyecan vericidir. Yavru kedinin o bakışları karşısında herkesin kalbi erir. Evinize getirdiğiniz bu tüy yumağının yaşamı boyunca bakıma ihtiyacı olacaktır. Yavru kedinizin yaşama iyi bir başlangıç yapmasının en temel şartı sizin kedinin yaşayacağı ortamdaki herkesin yavru kediyi çok seviyor ve istiyor olmasıdır. Kedinizin savunmasız olduğu bu ilk dönemleri sorunsuz geçirebilmesi için ona çok fazla özen ve ilgi göstermeniz gerekir. Özellikle bu ilk zamanlar beslenmesi de çok önemlidir. Kediniz için en uygun beslenme yöntemini ve seçeceğiniz mamaya özen göstermelisiniz .

Hills İdeal Balance Tavuklu Esmer Pirinçli Yavru Kedi Maması yavru ve hamile kediler için emzirme döneminde olan 9-12 aylık döneme kadar olan yavru kediler içindir. Hills İdeal Balance Tavuklu Esmer Pirinçli Yavru Kedi Maması yavru kedinizin sağlıklı büyümesini sağlayan vitaminler içermektedir. Hills İdeal Balance Tavuklu Esmer Pirinçli Yavru Kedi Maması beyin ve göz gelişimini destekleyen DHA katkısı olan kaliteli ve güvenilir bir mamadır. Hills İdeal Balance Tavuklu Esmer Pirinçli Yavru Kedi Mamasına veterinerinizin onayı olmadan kesinlikle ek besin veya vitamin ilave edilmemelidir. Hills İdeal Balance Tavuklu Esmer Pirinçli Yavru Kedi Maması üzerindeki beslenme tablosunu mutlaka inceleyerek kedinizin ağırlığına göre uygun miktarda mama vermelisiniz.

Hills İdeal Balance Tavuklu Esmer Pirinçli Yavru Kedi Maması

Hills İdeal Balance Tavuklu Esmer Pirinçli Yavru Kedi Maması böcek ,haşere ve nemden korumak için mutlaka ağzı kapalı muhafaza etmelisiniz. Hills İdeal Balance Tavuklu Esmer Pirinçli Yavru Kedi Mamasını tüm market raflarından ve pet shoplardan temin edebileceğiniz gibi internet üzerindeki online alış veriş sitelerinden kapıda ödeme veya uygun taksit seçenekleri ile de temin edebileceğiniz bir yavru kedi mamasıdır.

Hills İdeal Balance Tavuklu Esmer Pirinçli Yavru Kedi Maması tüm sağlık şartlarına uygun hijyenik ortamda ağzı fermuarlı kapalı ambalajlarda siz kedi sevenlerin tercihine sunulan bir mamadır. Hills İdeal Balance Tavuklu Esmer Pirinçli Yavru Kedi Maması uygun fiyatta ve kaliteli bir mamadır. Yavru kedinize gönül rahatlığı ile yedirebileceğiniz son derece lezzetli bir mamadır.

Bu yazı 194 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak