blogger analytics
Hills Scrience Feline Kitten Yavru Kedi Konserve Maması

Hills Scrience Feline Kitten Yavru Kedi Konserve Maması

Hills Scrience Feline Kitten Yavru Kedi Konserve Maması

Hills kaliteli ve ithal bir süper Premium mamasıdır. Dünya’da ve Türkiye’de en çok kullanılan kedi mamalarından biri olan Hills kedi mamaları kaliteli ve besin değerleri yüksek malzemelerle yapılmaktadır. Bu yüzden hem kedi sahipleri tarafından hem de veterinerler tarafından sıkça adı bahsedilen ve önerilen bir mama olması bu kalite yüzündendir. Hills kedi maması uzman kişilerce hazırlanan ve yine uzmanlarca kontrol edilip onaylanan bir kedi mamasıdır. Bu yüzden gönül rahatlığıyla kullanılabilir. Şimdi bir Hills kedi maması olan ”Hills Scrience Feline Kitten Yavru Kedi Konserve Maması” hakkında bilgi vererek içeriklerin ne olduğunu, yararların ve zararları hakkında bilgi vererek, neden kullanılması ya da kullanılmaması hakkında bilgi verelim.

Öncelikle şunu belirtelim ki yavru kedilerin beslenmesi yetişkin kedilere oranla daha önemlidir. Sağlıklı bir kemik, diş, eklem, göz, beyin yani kısacası sağlıklı bir gelişim sağlanması için alınacak mamanın yüksek kalsiyum, protein, mineral ve vitamin içermesi gerekiyor. Hills Scrience Feline Kitten Yavru Kedi Konserve Maması 1 yaşına kadar olan yavru kediler için uygun olan bir mama çeşididir. 1 yaşından küçük kediler için özel olarak üretilmiş, ihtiyaçları bilinerek hazırlanmıştır. İçinde bol miktarda et (protein), mineral ve vitamin bulunur. Vücut ağırlığı 1,5 kg olan yavru kediniz için 2 kutu, 4 ile 5 kg arasında olan kedilere günlük 3 ile 5 arasında Hills Scrience Feline Kitten Yavru Kedi Konserve Maması verebilirsiniz.

Ayrıca isterseniz kediniz için kullandığınız diğer kedi mamalarıyla birlikte de verebilirsiniz. Yavru kedinizin ihtiyacı olan besin değerlerine sahip olan Hills Scrience Feline Kitten Yavru Kedi Konserve Mamasını gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Sağlıklı bir yavru kedi mamasında olması ve olmaması gereken ürünler vardır. Kedi mamalarının özenle seçilmesi ve verilmesi gerekir. Özellikle içeriklerin neler olduğu, nelerin kullanıldığı ayrı bir öneme sahiptir. Örneğin önerilen kedi mamalarında bol miktarda et bulunması önerilir. Ayrıca tahıl oranı az olması gerekir. İçinde bol miktarda protein, kalsiyum ve mineral içeren ürünün kullanılması çok önemlidir. Kullanılan ürünler sağlıklı olmazsa ve yavru kedinizin ihtiyacı olan değerler karşılanmaz ve öncelikle kedinizin gelişimi sekteye uğrayacaktır. Kemik yapısı, diş yapısı daha geç gelişecek ve sağlıksız olacaktır. Ayrıca diş ve ağız sağlığı da olumsuz etkilenecektir. Hastalıklara karşı direnci azalacak, tüyleri solgun ve erken dökülmeye başlayacaktır. Derisinin parlaklığı da giderek solacaktır. Daha çabuk hastalanacak, daha geç iyileşecektir.

Bu gibi nedenlerden dolayı aldığınız yavru kedi mamasının kaliteli olması gerekir. Hills Scrience Feline Kitten Yavru Kedi Konserve Maması kalite kontrolü yapılmış mamalardandır. Uzman kişilerce yavru kedinizin gelişimine uygun olarak ve yavru kediniz düşünülerek hazırlanmıştır. İçinde kedinizin ihtiyacı olan yüksek besin değerlerine sahip malzemeler oranlı bir şekilde kullanılmıştır. Bu sayede yavru kedinizin hiçbir gelişim evresi sekteye uğramayacak ve sağlıklı bir şekilde gelişimi sağlanacaktır.
Hills Scrience Feline Kitten Yavru Kedi Konserve Maması kontrol edilip onaylanan bir yavru kedi maması olması bunun bir göstergesidir. Ayrıca şunu da belirtelim ki Hills Scrience Feline Kitten Yavru Kedi Konserve Mamasını nemsiz ve güneş ışığının direk olmadığı ortamlarda saklamanız, 3 gün içerisinde tüketmeniz ve açtığınız anda en kısa sürede tüketmeniz gerektiğini unutmayın.

Hills Scrience Feline Kitten Yavru Kedi Konserve Maması

Eğer yavru kedinizin sağlıklı bir gelişim geçirmesini istiyorsanız kaliteli ürünler almanız gerekir. Dünya’da ve Türkiye’de en çok kullanılan, tercih edilen ve önerilen bir kedi maması olan Hills’in bir ürünü olan Hills Scrience Feline Kitten Yavru Kedi Konserve Mamasını bu yüzden gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Bu yazı 189 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak