blogger analytics
Kedi Maması Hill’sKedi Maması Hill’sKedi Maması Hill’s

Kedi Maması Hill’s

Paylaş
 

Kedi Maması Hill’s

Kediler için doğru beslenme tekniklerini kullanarak beslenmenin hayati önem taşıdığını düşünen Hill’s, kedilerinizin uzun ve sağlıklı yaşamalarını hedeflemektedir. Hill’s’in Pet Nutrition Center tarafından yürütülen araştırma ve çalışmaları sayesinde hayvanların besin ihtiyaçlarının karşılanması, yaşlarına, cinsiyetlerine, hastalıklarına, tedavilerine ve benzeri unsurlara bakılarak beslenme diyetlerine uygun mamalar üretiliyor ve üretilen mamalar hayvan sahiplerinin de desteği ile test edilerek en iyi kalitede mamalar üretilmeye uğraşılıyor.

 

Sürekli olarak kendini geliştirmeyi amaçlayan, en iyiyi sunmayı hedefleyen Hill’s, Kanıta Dayalı Klinik Beslenme kavramını uyguluyor ve bunu yapan ilk mama markası olarak bu onurun hakkını ürettiği birbirinden harika mamalarıyla veriyor.

 

Kanıta Dayalı Klinik Beslenmenin temelinde klinik çalışmalar yatıyor. Veteriner hekimler, hasta kedilerin hastalıklarına uygun diyetler düzenleyerek, sağlıklı kedilerin mutluluklarını önemsiyor ve Kanıta Dayalı Klinik Beslenme sürecinde mamaların faydaları, hastalık ve kedilerin durumlarına uygun olup olmadıklarını belgeler ve deneysel izlenimlerle en uygun olan mamalar üretilir.

 

Kedi maması Hill’s, tüm evcil hayvanların yaşam evrelerine, yaşlarına, yaşam tarzlarına, boyutuna, hastalıklarına ve özel ihtiyaçlarına uygun, ihtiyaçlarını en iyi karşılayacak mamayı üretmek için çabalıyor ve hangi besin maddesinin hayvanınızın üzerinde nasıl etki yaratacağı konusundaki üstün bilgisini kullanıyor.

 

Hill’s, örneğin mamalarında protein çok fazla kullanıldığı zaman gaz problemine, çok az kullanıldığı zaman ise yetersiz büyümeye, yağ çok fazla kullanıldığında kilo alımına, çok az kullanıldığı zaman ise deri ve tüyde sorunlar yaşanacağına, mineraller çok fazla kullanıldığı zaman mesane taşlarına, çok az kullanıldığı zaman ise zayıflığa, vitaminler çok fazla kullanıldığı zaman iskelet problemlerine, çok az kullanıldığı zaman ise yorgunluğa, lifler çok fazla kullanıldığı zaman dışkı problemlerine, çok az kullanıldığı zaman ise yine dışkı problemlerine sebep olacağını biliyor ve bu bilgilerini kullanarak en iyi ölçüde kullanarak hepsinin beslenmede yardımcı olmasını fakat hayvanları rahatsız etmeden uzun ve sağlıklı ömürler yaşamasını önemsiyor.

 

Ürünlerinin içinde kurutulmuş tavuk ve hindi proteini, öğütülmüş mısır ve pirinç, hayvansal yağ, balık yağı, biberiye özü, vitamin, mineraller, glutenli mısır unu, taurine, kuzu eti, balığı, nişasta, sitrik asit ve benzeri bileşenleri ürünlerinde doğru oranlarda kullanan Hill’s, tat ve sağlıklı besin değerlerini korumaya ve geliştirmeye yönelik çalışmalarının her geçen gün devam ettirmekte.

 

Doğru mama seçimine önem veren Hill’s, kedilerin özellik ve günlük ihtiyaçları olan besin değerlerine göre doğru mama seçmeyi önemli buluyor. Daha da önemlisi kedinize yarayacak ve sağlığını koruyup iyileşmesini ya da daha sağlıklı ve mutlu bir yaşam geçirmesini sağlayacaktır. Mamalar üretip doğru olanı seçmenizi sağlamak için elinden gelenin en iyisini yapıyor ve daha da önemli olanı ürünlerini daimadır. Kedilerinizin her ihtiyacını düşünerek tasarlıyor.

 

Yetişkin ve yavru kediler için ayrı ayrı mamalar üreten Hill’s, her yaştan kedinindir. Sahip olacağı özellik ve ihtiyaçları düşünerek kedilerin yararınadır. Mamalar üretiyor ve yaşlarına göre ürettiği mamalarda yavrular için alması gereken besin ögelerini ve yetişkinler içindir. Almaları için gereken besin öğelerini düşünerek mamalarında belli formüller kullanıyor ve bu formülasyon sırasında çeşitlidir. Deneysel araştırmalar ile en doğru bileşimi buluyor.

 

Kedi Maması Hill’s

 

Hill’s kendi içinde değişik serilere sahip ve bunlar gerek hayvanların sindirim sistemini yormayan besin ögeleri içersin, gerek yaşına, boyutuna, sağlıkdır. Durumuna göre olsun her türlü rahatsızlığa sahip ya da özelliğe sahip evcil hayvan için biridir. Mama serisi var ve gönül rahatlığı ile veteriner hekimler ile hazırlanan bu mama serilerini hayvanlarınız için kullanabilirsiniz. Hill’s daima sizin ve kedinizin mutluluğu için mamalar üretir.

Bu yazı 146 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak