blogger analytics
Kediniz Dengeli Beslensin Ve Sağlıklı OlsunKediniz Dengeli Beslensin

Kediniz Dengeli Beslensin Ve Sağlıklı Olsun

Paylaş
 

Kediniz Dengeli Beslensin Ve Sağlıklı Olsun

 

Birçok insan evinde evcil kedi beslemektedir ve bu besleme konusunda bazı teknik bililere sahip olması gerekmektedir. Kedi bakımı için ilk yapılması gereken, kedinin ev ortamına rahat ve güvende hissetmesini sağlamasıdır.Yemeği,yatağı ve oyun alanı ile bu sağlanabilmektedir. Kedinin sağlıklı beslenmesi uzun ve rahat bir ömür geçirmesini sağlamaktadır. Bunun için beslenme aşaması için veteriner hekim tarafından bilgi alınımı ve ona göre besin kullanılmalıdır.Kedinin ilaçlı sabunlar ile düzenli bir şekilde yıkanması ev ortamında kedinin rahat etmesini sağlamaktadır. Kedi oyun oynarken olsun hareket esnasında olsun vücudunda hafif yaralanmalar olur bu yaralanmaların bilinmesi ve ne yapılacağını iyi analiz edilmesi gerekmektedir. Kedilerin patileri ve kulakları düzgün olarak kontrol edilmelidir. Aşıları ve çeşitli egzersizleri için veteriner hekimden bilgi almak çok iyi olur. Kedi kumunun içinde bulunan kedi tuvaleti mutlaka gerekli büyüklükte olmalıdır. Kötü kokuları hapsedilmesini sağlayan özelikte olmalıdır. Mamam ve su kapları kedinin ulaşabileceği yerde olmalıdır.Kediler oyunu çok seven hayvanlardır. Onun için ev ortamında sürekli oyun oynar

 

Kedi mama seçimi

 

Kediler yemek konusunda çok seçici hayvanlardır. Yavruyken nasıl besleniyorlarsa o şekil beslenmeye devam etmek isterler. Ev yemekleri ile büyüyen bir kedinin mamadan uzak durması gayet normaldir. Her kedinin damat tadı başkadır. Tavuk etinden hoşlanan kediler olabileceği gibi balık etinden hoşlanan kedilerde vardır. Dr Clauders Okyanus Balıklı prebiotik kedi konservesi her kedinin iştahla tükettiği konserve türü mamadır.

 

Kedilerdeler de mısır,arpa küspe,buğday gibi tahıl ürünleri alerji yapmaktadır.Bu tür içeriklerin bulunmadığı mamalar tercih edilmelidir.Kedi mamalarında tercih edilmesi gereken ve dikkat edilerek alınması lazım olan detaylar vardır.Kalsiyum,magnezyum,fosfor dengeleridir. Bunların yüksek olması kedilerde rahatsızlıklara sebebiyet vermektedir.Dr Clauders Okyanus Balıklı Prebiotik Kedi Konserve maması hakkında sizlere bilgi verelim

 

Bu mama bütün petshoplarda çok satılan yetişkin kedi mamasıdır.Yetişkin kediler için eşsiz bir yiyecek ve dengeli beslenmeyi sağlayan ürünler sistemi dengeleyen okyanus balık parçalı ve tavuk parçalı olmak üzere tüm mineral ve vitaminleri içeren kedilerin hayır demesi mümkün olmayan konserve kedi mamasıdır.

American feed control officials tarafından besin standartlarına uygun olarak hazırlanmış ve sunumu yapılmıştır. Yetişkin kedilerin günlük beslenme ve enerji ihtiyaçlarını tam olarak karşılamaktadır. İçeriğinde kullanılan en kaliteli malzemeler ile en seçici kedilerin bile hayır demesi mümkün olmayan mamadır.Özenle seçilmiş okyanus balıkları kullanarak üretilmiştir.İçindeki vitaminler A 2500 IV,vitamin D3, Vitamin E5’dir. Analiz değerleri Nem %81, ham protein % 9, Ham yağ %4,5, Ham lif %0,4, Ham kül 2,2’dir.

 

Orta boy yetişkin kedi için günlük bir paket tüketilmesi uygun olacaktır. Beslenme miktarı kedinin günlük yapmış olduğu hareket ve oyunlara göre ve çevre şartlarına göre değişmektedir. Buzdolabında saklanmalıdır ve maksimum 3 gün içinde tüketilmelidir. Her petshop ta bulacağınız bir mamadır.kedinizin sağlıklı ve dengeli beslenmesi için kullanımına önem vermeniz gereken bir mamadır.

 

Paketleme şekli 200 gr veya 450 gr olmak üzere yapılmaktadır. Mama fiyatlarında kampanyalar yapılmaktır. Ödeme seçeneklerinde kredi kartına taksit imkanları vardır. İnternet üzerinden güvenilir sitelerden alışveriş yapılabilinir. Adresinize teslim edilir.Kediniz için en iyisini sizin seçmeniz gerekmektedir. Bunu içinde Dr Clauders okyanus balıklı Kedi Konservesini tercih etmeniz kediniz ve sizin için çok önemli bir detaydır. Kedinizin dengeli ve sağlıklı beslenmesi ve bol vitamin alması onun sağlıklı uzun ömür sürmesi için mama seçiminde Dr Clauders okyanus ballıklı konserve mama seçimi yapmanız kediniz için bir ziyafettir.

Kediniz Dengeli Beslensin Ve Sağlıklı Olsun

İndirimli ürünlerden faydalanmak için Dr Clauders web sitesini ziyaret edilir siparişinizi verebilirsiniz. Kediniz sağlıklı ve uzun bir ömür sürsün ve dengeli bol vitaminli beslensin, sizde kediniz ile bol eğlenceli vakit geçirin. Kediler çok yemek seçer fakat Dr Clouders okyanus Balıklı konserve mamaya asla hayır demez

 

 

 

 

 

Bu yazı 310 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak