blogger analytics
Matisse Beef Mousse Biftekli Kedi KonservesiMatisse Beef Mousse Biftekli

Matisse Beef Mousse Biftekli Kedi Konservesi

Paylaş
 

Matisse Beef Mousse Biftekli Kedi Konservesi

Kedi bakımı diğer evcil hayvanların bakımından daha kolaydır. Kendi tuvalet eğitimlerini doğuştan bilirler. Kedilerin en çok bilinen özelliği meraklı olmalarıdır. Tür farkı olmayıp her türlü kedi ırkı meraklıdır. Kendi Merak ettikleri şeyi öğrenmek için her türlü yolu denerler. Kimisi patisi ile işaret ederken kimisi ise merak ettiği şeyin peşinden giderler. Ancak bu merak durumu bazen tehlikeli şeylere neden yol açabilir. Mesela merak ettikleri en önemli şeylerden biri seslerdir. Genellikle kapınız pencereniz kapalı olması gerekir. Aynı zaman da seri olmakla birlikte kediler aslında tehlikelilerdir.

 

Tehlikeleri istedikleri olmayınca genellikle şımarık tavırlar sergileyebilirler. Mırlama ise bir diğer belirgin özelliğidir. Kediler mırıldayarak haberleşme sağlarlar. Aynı zamanda mutlu olduklarında ve kendilerini güvende hissettikleri zaman mırıldarlar. Kediler, özellikle yavru kediler annelerine masaj yaparlar. Masaj anneyi emme sırasında patilerle gerçekleşir. Eğer anne yok ise siz sahibinin yumuşak bir yerinde bu hareketi yaparlar aynı zaman da birçok kedi yavru zamanlarında yaptığı bu hareketi, yetişkin bir kedi olduğu zamanda da devam ettirir.

 

Genellikle annesinden erken ayrılan kedilerde bu masaj olayı daha çok görülmektedir. Bu ovalama işlemi de mırlama gibi mutluluk ve şefkat işaretidir. Pati bileme ise gerilme ihtiyacını giderir ve patilerini temizlerler. Aynı zamanda o bölgeye izlerini bırakırlar. Tırmalaması için belli bir oyuncağı olursa, diğer eşyaları ve mobilyaları rahat bırakacaktır. Kedilerin vücutlarını sürttükleri yerlerde koku bezleri bulunmaktadır. Sahibinden bir şey isterken ve mutlu oldukları zamanda sürtünme hareketini yaparlar.

 

Aynı grup kedilerde birbirlerinin kokularını anlamak ve tanımak için birbirlerine sürtünürler. Kedilerinizin mutlu olabilmesi için öncelikle sizin mutlu olmanız gerekir. Çünkü kedinize vermiş olduğunuz mutluluk ile kedinizin aynı mutluluğu size yansıtması bir tür kedi ve sahibi arasında bilinen bir iletişim türüdür. Kedilerin kendi bakımları oldukça zor olmak ile birlikte aynı zaman da kediler genel bakımları açısından masraflı hayvanlardır. Sebebi ise kuru mama ve yaş mama yemelerinde genellikle çok masraf gitmesidir.

 

Bu masrafın en aza indirilebilmesi adına piyasada ki diğer mamalarında tercih edilmesi güzel ve kullanışlı bir ortam yaratmak içim idealdir. Matisse Beef Mousse Biftekli Kedi Konservesi içeriği 85 gram olmak ile birlikte aynı zaman da fazla miktarda gram seçenekleri de mevcuttur. Kedilerin damak tadına doğrudan itaat eden bir mama olan bu konserve mama içeriğinde onların alması gereken bütün gıdaların bulunması ile birlikte aynı zaman da konserve kutu içerisinde olduğu için bozulma olasılığı daha azdır. Yetişkin kediler için günlük kullanım miktarı 3 konserveye kadar uzanabilir.

 

Ortalama kilosu baz alınan bir hayvan için bu kilogram değerleri ve aynı zaman da konserve adedi söylenebilir. İçerisinde renklendirici ve koruyucu içermez. Kesinlikle bu konuda kendi mama firması olarak kendilerine güvenirler bu konuda aynı zaman da besinsel katkı maddeleri a vitamini d3 vitamini taurin ve diğer vitaminler yer alır. Matisse Beef Mousse Biftekli Kedi Konservesi paketinin arkasında birçok değer aralıkları ve hangi ek gıdaların olduğu yazmaktadır.

Matisse Beef Mousse Biftekli Kedi Konservesi

Son kullanma tarihi ve aynı zaman da üretim tarihi yazmak da olan bu mamanın ürün içeriğine rahatlıkla ulaşmanız mümkündür. Aynı zamanda fiyatı 3.15 TL olup birçok veteriner kliniğinde devamlı indirimi giren bu konserve mama ile sizde sevdiklerinizin kedi ve köpeklerine bu marka yardımı ile konserve mama alıp hediye edebilirsiniz. Bu durumda Premium sınıfında olan bu mama konserve mamanın içeriğinde Pate bir şekilde duran mama içeriğinde ağırlıkla biftek yer alır.

Bu yazı 135 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak