blogger analytics
Matisse Biftek Ve Hindili Parça Etli Soslu Kedi Konservesi

Matisse Biftek Ve Hindili Parça Etli Soslu Kedi Konservesi

Paylaş
 

Matisse Biftek Ve Hindili Parça Etli Soslu Kedi Konservesi

Matisse Biftek ve Hindili Parça Etli Soslu Kedi Konservesi Matisse markasının 405 gram olarak piyasaya sunduğu içi biftek ve hindili parça etli bir kedi konserve kedi mamasıdır. Matisse Biftek ve Hindili Parça Etli Soslu Kedi Konservesinin içeriğinde hayvansal türevler ve et olarak, yüzde 4 oranında sığır eti, yüzde 4 oranında hindi eti bulunmaktadır. Matisse Biftek ve Hindili Parça Etli Soslu Kedi Konservesinde diğer konserve kedi mamalarında olduğu gibi tahıllara da yer verilmektedir. Matisse Biftek ve Hindili Parça Etli Soslu Kedi Konservelerinde tahıl ve et ürünlerinin yanı sıra sebze ürünlerine de yer verilmiştir. Sebze oranı yüzde 4 olarak konserve mamalara eklenmiştir.

 

Matisse Biftek ve Hindili Parça Etli Soslu Kedi Konservesi içeriğinde yumurta türevleri ve yumurta malzemesine bulunmaktadır. Ayrıca glikoz şurubu ve minerallerde eklenerek kedilerinizin sağlıklı bir şekil de öğünlerini tüketmeleri hedeflenmiştir. Matisse Biftek ve Hindili Parça Etli Soslu Kedi Konserve mamalarını uzman veteriner hekimlerin gözetimi altında üretilmektedir. Matisse Biftek ve Hindili Parça Etli Soslu Kedi Konserve mamalarını petshoplardan, carrefoursa gibi büyük alışveriş marketlerinden ve internet sitelerinden sipariş ederek temiz edebilirsiniz.

 

Matisse Biftek Hindili Parça Etli Soslu Kedi Konserve mamalarının piyasaya oranla fiyatları normal seviyede seyretmektedir. Matisse Biftek ve Hindili Parça Etli Soslu Kedi Konserve mamaları 4 türk lirası ile 10 türk lirası arasında içeriğindeki besin ve gramajlara göre fiyatları değişiklik göstermektedir.

 

Beslenme şekline bakacak olursak Matisse Biftek ve Hindili Parça Etli Soslu Kedi Konservesini yetişkin olan kedinize ( kilosu 3 ile 5 kg arasında ki kedileriniz için) gün de bir Matisse Biftek ve Hindili Parça Etli Soslu Kedi Konserve mamasını ikiye veya daha fazla parçaya bölerek verebilirsiniz. Matisse Biftek ve Hindili Parça Etli Soslu Kedi Konservelerinin kapağını açtıktan sonra serin ve kuru yerde muhafız ediniz. Aksi takdir de Matisse Biftek ve Hindili Parça Etli Soslu Kedi Konserve maması bozulmaya başlar. Ayrıca aldığınız Matisse Biftek ve Hindili Parça Etli Soslu Kedi Konserve mamalarında ezik, kapak açıklığı gibi sorunlar varsa açmadan aldığınız yere geri teslim ediniz.

 

Matisse Biftek ve Hindili Parça Etli Soslu Kedi Konserve mamalarının içeriğinde, 1000 IU değerinde A vitamini, 110 IU değerinde D3 Vitamini, 11 mg E Vitamini, 4.8 mg değerinde Bakır Sülfat yer almaktadır. Matisse Biftek, Hindili Parça Etli Soslu Kedi Konservesi mamalarını analitik olaraktır. İnceleyecek olursak, yüz de 82 oranın da nem, yüz de 5,5 oranın da ham lif, yüzde 4 oranın da ham yağlar ve yüzde 3 oranında ham kül içeriklerinin eklendiğini göreceksiniz.

Matisse Biftek Ve Hindili Parça Etli Soslu Kedi Konservesi

Matisse Biftek ve Hindili Parça Etli Soslu Kedi Konserve mamaları yaş mama kategorisinde yer almaktadır. İçeriğinde ki özel bileşenleri ile kedinizin sağlıklı ve dengeli bir şekil de beslenerek büyümesine yardımcı olmaktadır. İçeriğinde ki hindi eti parçacıkları ve biftek ile kedinizin vazgeçilmez mamaları arasında yer alıp, severek tüketmesini sağlayacaktır. Matisse Biftek ve Hindili Parça Etli Soslu Kedi Konserve mamalarını açtıktan 48 saat içerisinde kedinizin tüketmesini sağlayınız. Matisse Biftek ve Hindili Parça Etli Soslu Kedi Konserve mamalarını direk buzdolabından çıkartıp kedinize vermeyiniz oda sıcaklığında tüketmelerini sağlayınız. Matisse Biftek ve Hindili Parça Etli Soslu Kedi Konserve mamalarını açtıktandır. Sonra buzdolabında muhafaza ediniz Kkedinizin öğünlerini zevkle tüketmesini istiyorsanız Matisse Biftek ve Hindili Parça Etli Soslu Kedi Konserve mamalarını kullanabilirsiniz.

Bu yazı 102 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak