blogger analytics
Miamor Feine Fillets Pouch Tavuk ve Domates Soslu Yaş Kedi Maması

Miamor Feine Fillets Pouch Tavuk ve Domates Soslu Yaş Kedi Maması

Paylaş
 

Miamor Feine Fillets Pouch Tavuk ve Domates Soslu Yaş Kedi Maması

Kediler şehir yaşantısında insanların evlerinde en çok beslemeyi tercih ettikleri hayvanlar arasında ilk sıralarda yer almaktadır. Kediler insan yaşamına daha çabuk uyum sağlamaktadırlar. Onlarla uzun uzun yıllar geçirmek istiyorsak sağlık ve beslenmelerine dikkat edilmesi gerekmektedir. Kediler genellikle etçil hayvanlardır. Et ve türevleri ağırlıklı olan besinlerden hoşlanmaktadırlar. Doğal ortamda avlanarak beslenen kediler doğal lezzete sahip mamaları iştahla tüketmektedir. Sağlıklı beyaz etin lezzetinden faydalanan Miamor kedi maması sayesinde kedileriniz hem lezzetin tadına varacak hem de kilolarını koruyacaktır. Miamor kedi maması kedilerin cinsine, kilosuna, yaşına veya diğer özelliklerine göre bir çok çeşide sahiptir. Her biri katkı maddesiz ve tatlandırıcısız olan mamalar özel tarifler ile leziz bir tada sahiptir.

 

Miamor Delicious Filetsi kedinize lezzetli sosuyla birlikte ikram edebilirsiniz. Bu mamayı bütün kedilerin bayılarak yiyeceğinden emin olabilirsiniz.Fileto etten gelen bir lezzeti vardır. Bu mama kediler için gerekli olan besin değerlerine fazlası ile sahiptir. Kedilerinizin kas ve iskelet yapısını güçlendirmektedir. Bağışıklık sistemini güçlendirmektedir. Sindirimi kolaydır. Besleyici özelliği oldukça yüksek besin maddeleri özenle seçilmiştir. Yağ oranı düşük tutulan bir mamadır. Yağ oranı düşük olduğu için de yaşlı ve/veya kilolu kediler için kullanılması gayet uygundur. Kedinizin kilonun sebep olacağı hastalıklardan böylece koruyabilirsiniz. Dört kilo ağırlığına sahip bir kedinin günlük olarak bu mamadan üç paket tüketmesi halinde gerekli olan besin ve enerji ihtiyacını karşılamış olacaktır. Mama ikram edilirken yanında bir tas temiz su bulundurulması sağlıklı olacaktır. İçeriğinde yer alan ürünlerin hem besin değeri yüksek hem de doğaldır. Paket üzerinde yer alan son kullanma tarihine kadar içeriği tazelik ve doğallığını korumaktadır. Protein oranı %13 olan mamanın %2 oranında da yağ oranı mevcuttur. Bu oran özellikle kilo almaması istenen kedi cinsi veya türleri için oldukça uygundur. Açılmamış olan mamaların serin ve kuru yerlerde saklanması raf ömrünü uzatmaktadır. Mama içeriği son kullanma gününe kadar tazeliğini ve doğallığını korumaktadır. %53 tavuk ve %3 oranında domates ve pirinçten oluşan bu mama kediler tarafından büyük bir iştahla tüketilmektedir.

 

Miamor Feine Fillets Pouch Tavuk ve Domates Soslu Yaş Kedi Maması mama sektöründe yer alan en fazla talep gören mama çeşitlerindendir. Üstelik katkı maddesi içermemektedir. Ürün içeriği tamamen katkısızdır. 100 gramlık paketler halinde satılmaktadır. Kullanımı kolay lezzetli olan bu mama oldukça fazla müşteri potansiyeline sahiptir. Ürün kalitesi olarak emsalleri içinde üst sıralarda yer almaktadır. Piyasada çok geniş müşteri yelpazesine sahip olan Miamor kedi mamaları kalitesine nazaran çok ekonomik fiyatlar ile satılmaktadır. Kedilerin severek, iştahla yediği bu mama bir çok kedi sahibi tarafından tavsiye edilmektedir.

Acil işlerinizde veya minik arkadaşınız ile yapacağınız küçük seyahatlerinizde hemen çantanıza atıp çıkabileceğiniz pratik mamalardır. Sindirimi oldukça kolaydır. Kedinize gün içinde gerekli olan besin ve enerji ihtiyacını sağlamaktadır. Yağ oranı dengelenirken lezzetinden asla taviz vermeyen bir tarifi vardır.

Miamor Feine Fillets Pouch Tavuk ve Domates Soslu Yaş Kedi Maması

Sağlıklı bir şekilde kilo kontrolü sağlamaktadır. Kedinizin ihtiyacı olan tüm besi değerlerini en kaliteli ve doğal hali ile Miamor kedi mamalarında bulabilirsiniz. Üretimine kullanılan malzemeler olabildiğince doğal halde kullanılmıştır. Bu sebeple piyasada önemli bir yer edinen mama markasıdır. Çok fazla müşterisi olan bu marka mamalar en taze hali ile satışa sunulmaktadır. Ürünlerin üretim tarihi ile satış tarihi birbirine çok yakındır. Lezzeti ile tüm cins kedileri baştan çıkaran Miamor kedi mamasını sizin kedinizin de beğenerek yiyeceğinden emin olabilirsiniz.

Bu yazı 212 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak