blogger analytics
Miamor Feine Fillets Ton Balıklı ve Yengeçli Konserve Kedi Maması

Miamor Feine Fillets Ton Balıklı ve Yengeçli Konserve Kedi Maması

Paylaş
 

Miamor Feine Fillets Ton Balıklı ve Yengeçli Konserve Kedi Maması

Kediler tüy yumağı şirin hayvanlar. Bir çok kişinin kedi sevgisi malumdur. Bu sebepten evler de kedi beslemek oldukça yaygındır. Kediler fizyolojik olarak narin hayvanlardır. Sindirim sistemleri oldukça hassastır. Diş yapıları narindir. Ev de bir kedi besleyecek iseniz, beslediğiniz kediyi normal yemek artıkları ile beslemek zor. Bunun yanında da kedinin sağlıklı bir gelişim için ve yine sağlıklı bir yaşam sürmeleri için kedilerin ihtiyaç duyduğu vitamin, mineral ve proteinler vardır. Bu protein ve kedilerin diğer ihtiyaç duyduğu besinleri almaları için en mantıklı beslenme şekli mama ile beslenmedir. Mamalar içerik olarak oldukça zengindir. Ne tür ve ne özellik de kedi besliyor iseniz o kedinin türüne göre mama vardır.

 

Eğer siz eviniz de bir kedi besliyor iseniz ve bu beslediğiniz kedi de yetişkin bir kedi ise o zaman kedilerin en sevdiği gıdanın balık olduğunu göz önüne alarak yetişkin kedilerin beslenmesi için ideal olan bir mama çeşidi, Miamor kedi maması markasının ürettiği Feine Fillets Ton Balıklı ve Yengeçli Konserve Kedi mamasını kullanabilirsiniz. Yetişkin kedi ırkları için tam bir mama özelliğindedir. Miamor Feine Fillets Ton Balıklı ve yengeçli konserve kedi maması üretilirken, etin kendi suyu ile paketlenmiştir. İçeriği % 100 doğaldır. Yüksek kaliteli besinler ile üretilmiştir. Lezzet olarak en üst seviye de lezzete sahip olması planlanarak özel olarak formüle edilip üretilmiştir. Damak tadı olarak seçici kediler için üretilmiş ve bu tarz kedilerin günlük beslenmelerine ek olarak düşünülmüştür. 80 gr ağırlığına sahip bir paketin piyasa satış fiyatı 6, 08 TL’dir.

 

Miamor feine fillets ton balıklı ve yengeçli konserve kedi mamasını analiz bileşenlerine ayırırsak, bu kedi maması konserve çeşidinin % 81 nem oranına sahip olduğunu görürüz. Konserve bir mama olan bu mamanın içinde ki ham protein miktarı % 15’dir. Ham kül ise % 1.5′ tur. Konserve mamada ki yağ oranı sadece % 1’dir. Ham lif oranına da bakarsak % 0, 5 olduğunu görürüz.

 

Mamanın içinde ki ton balığı miktarı mamanın % 56′ sı oranındadır. Yengeç etinin miktarı % 6′ dır. Ayrıyetten mamanın içinde pirinç vardır. Evde baktığınız yetişkin kedinin ağırlığı ortalama 4 kg civarı ise bu kedi maması konserve çeşidinden kedinize günlük ortalama olarak 3 kutu vermeniz gerekir. Mamaları verirken yanın da içme suyu vermeyi unutmayınız ve mamaları serin ve kuru yerde muhafaza ederek saklayınız. Açık mamayı buzdolabın da saklayarak 24 saat içinde kedinize tüketmesi için veriniz. Satın aldığınız mamaların son kullanma tarihlerini kontrol etmeyi unutmayınız.

Miamor Feine Fillets Ton Balıklı ve Yengeçli Konserve Kedi Maması

            Miamor feine fillets ton balıklı ve yengeçli konserve kedi maması, lezzet olarak kedilerin en sevdiği lezzet bütününe sahip olan ve içeriğin de tahıl olan bir konserve kedi mamasıdır. Premium sınıfta bir mamadır. Parça etli ve etin kendi suyu ile paketlenmesinden dolayı içeriğinde bulundurduğu protein, vitamin ve mineraller ile yetişkin bir kedinin ihtiyacı olan tüm gıda ihtiyacını karşılar. İthal bir konserve kedi maması çeşididir. Balık, ton ve yengecin birleşimi ve pirincin sindirilebilir özelliği ile tam ve dengeli bir mamadır. yetişkin kedinizin sağlıklı bir yaşam sürdürmesi için yetişkin kedinizi, Miamor kedi maması markasının ürettiği Feine fillets ton balıklı ve yengeçli konserve kedi maması ile beslemeniz kediniz için en ideal beslenme olacaktır. Bu şekilde de mutlu bir kediniz olacaktır.

Bu yazı 228 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak