blogger analytics
Miamor Pastete Alabalıklı Yetişkin Konserve Kedi Maması

Miamor Pastete Alabalıklı Yetişkin Konserve Kedi Maması

Paylaş
 

Miamor Pastete Alabalıklı Yetişkin Konserve Kedi Maması

Kedilerin sağlıklı kalabilmeleri için bünyelerinin magnezyuma ihtiyaçları olmaktadır. Miamor Pastete Alabalıklı Yetişkin Konserve Kedi Maması ürünleri içeriğindeki dengelenmiş magnezyum oranları ile kedinizin sağlıklı bir şekil de beslenmesine yardımcı olacaktır. Yemek konusunda seçim yapan bir kediniz varsa Miamor Pastete Alabalıklı Yetişkin Konserve Kedi Mamasının içeriğinde ki alabalık lezzeti sayesinde, kedinizin iştahla mamasını tükettiğine şahit olacaksınız. Miamor Pastete Alabalıklı Yetişkin Konserve Kedi Mamaları 85 gramlık ürünleri ile piyasada satılmaktadır.

 

Fiyat aralığı olarak Miamor Pastete Alabalıklı Yetişkin Konserve Kedi Mamasını inceleyecek olursak, 3.45 Türk lirası ile 10 Türk lirası arasında değişiklik gösterdiğini göreceksiniz. Miamor Pastete Alabalıklı Yetişkin Konserve Kedi Mamaları yetişkin kedilerinize özel olarak, uzman veteriner hekimlerin kontrolü altında hazırlanan bir mamadır. İçeriğindeki dengelenen magnezyum oranı ile Miamor Pastete Alabalıklı Yetişkin Konserve Kedi Maması kedinizde strüvit taşı oluşumunu engelleyecektir. Miamor Pastete Alabalıklı Yetişkin Konserve Kedi Mamasını analiz olarak inceleyecek olursak, yüz de 77 oranında nem, yüz de 12 oranın da ham protein, yüz de 7 oranında yağ, yüz de 2,5 oranında ham kül, yüzde 0,5 oranında ham lif, yüz de 0,02 oranında magnezyum yer almaktadır.

 

Miamor Pastete Alabalıklı Yetişkin Konserve Kedi Mamasında ki besin katkıları, 1 kg baz alınacak olursa, D3 vitamininin 200 IU değerinde, E vitaminin E 20 mg değerinde, Demirin 40 mg değerinde, Bakırın 1,2 mg değerinde, çinkonun 27 mg değerinde, Manganezin 1,0 mg değerinde, Taurin’nin 300 mg değerinde ve iyodun 0,6 mg değerinde olduğunu görmüş olacaksınız. Miamor Pastete Alabalıklı Yetişkin Konserve Kedi Maması içeriğinde ki balık oranlarına bakacak olursak, Balık ve balık ürünlerinin yüz de 10’nunun alabalık olduğunu göreceksiniz. Ayrıca Miamor Pastete Alabalıklı Yetişkin Konserve Kedi Maması ürünlerinde et ve et yan ürünlerinin yanı sıra minerallerde yer almaktadır. Miamor Pastete Alabalıklı Yetişkin Konserve Kedi Mamaları deniz ürünlerini içerdiğinden kedinizin beslenme sırasında su tüketim ihtiyacı olacaktır.

 

Bu nedenle kedinizi beslerken bir kap da su koymayı ihmal etmeyiniz. Kedinizin günlük olarak beslenme şeklini Miamor Pastete Alabalıklı Yetişkin Konserve Kedi Mamasına göre ayarlayacak olursanız, yaklaşık olarak 4 kg olan kedinizin günlük öğünlerinde 2 – 3 kutu tüketmesi yeterli olacaktır. Miamor Pastete Alabalıklı Yetişkin Konserve Kedi Mamaları yalnızca hayvan tüketimi için uygun olacak şekil de hazırlanmıştır, insanlara göre uygun değildir. Miamor Pastete Alabalıklı Yetişkin Konserve Kedi Mamalarının kutusunu açtıktan sonra 48 saat içerisinde tüketmeye özen gösterinizdir. Aksi takdir de ürün bozulacaktır. Ve ürünün kapağını açtıktan sonra serin ve kuru yer de muhafaza ediniz. Miamor Pastete Alabalıklı Yetişkin Konserve Kedi Mamalarına pet shoplardan, alışveriş merkezlerinden, Carrefoursa gibi büyük alışveriş merkezlerinden temiz edebilirsiniz. Bulunduğunuz il veya ilçede alabileceğiniz bir yer bulunmuyorsa, Miamor Pastete Alabalıklı Yetişkin Konserve Kedi Mamalarını internetten sipariş vererek de evinize kadar getirtebilirsiniz.

Miamor Pastete Alabalıklı Yetişkin Konserve Kedi Maması

Miamor Pastete Alabalıklı Yetişkin Konserve Kedi Mamasının cinsi Pate yani ezme olarak liste de yer almaktadır. İçerisin de tahıl ürünleri yer almaktadır. Paket cinsi konservedir. Sınıf olarak Premium kategorisindedir. Yavru kediler için uygun değildir. Miamor Pastete Alabalıklı Yetişkin Konserve Kedi Maması kullanımında kedinizde oluşacak huysuzluk, iştahsızlık, kusma gibi olumsuz olaylar da mama ya bir süre ara veriniz. Kedinizin bünyesi Miamor Pastete Alabalıklı Yetişkin Konserve Kedi Mamalarına yavaş yavaş alışacaktır. Ancak bugüne kadar Miamor Pastete Alabalıklı Yetişkin Konserve Kedi Maması hakkında herhangi bir olumsuz şikâyet alınmamıştır. Kediniz gayet keyifle tüketecektir.

Bu yazı 133 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak