blogger analytics
Miamor Pastete Somonlu Yetişkin Konserve Kedi Maması

Miamor Pastete Somonlu Yetişkin Konserve Kedi Maması

Paylaş
 

Miamor Pastete Somonlu Yetişkin Konserve Kedi Maması

Miamor Pastete Somonlu Yetişkin Konserve Kedi Maması içeriğinde ki somon balığı sayesinde kedileriniz vazgeçemeyeceği bir beslenme ürünü olarak alışveriş kartlarınızda yerini alacaktır. Miamor Pastete Somonlu Yetişkin Konserve Kedi Maması uzman veteriner hekimleri tarafından kedinize özel olarak analiz işlemlerinden geçerek yiyeceği bir mama haline getirilmektedir. Miamor Pastete Somonlu Yetişkin Konserve Kedi Maması 2,95 Türk lirası, 10 Türk lirası arasında içeriğinde ki etken maddeler ile değişiklik göstermektedir. En az 85 gramlık konserve kutularında paketlenmiştir.

 

Miamor Pastete Somonlu Yetişkin Konserve Kedi Maması yetişkin kedileriniz için özel olarak hazırlanan bir mama çeşididir. Kediniz somon balığın tadını beğenmezse aynı markanın ton balıklı ürününü deneyebilirsiniz. Miamor Pastete Somonlu Yetişkin Konserve Kedi Maması ürününü daha detaylı inceleyecek olursak Somonlu ve yüksek magnezyum içeren bir mama olduğunu göreceksiniz. Miamor Pastete Somonlu Yetişkin Konserve Kedi Maması kedinizin sağlıklı kalabilmesi için en önemli ihtiyacı olan magnezyumun, dengeli bir şekil de mama içeriğine eklenerek aklınızdaki sorulara cevap olacak şekil de üretilmektedir.

 

Miamor Pastete Somonlu Yetişkin Konserve Kedi Maması içeriğinde ki somon balığı sayesinde en iştahsız olan kedinizin bile severek yiyeceği bir mama olacaktır. Somon balığı ve içerisindeki tuz oranı nedeni ile kediniz beslenirken ve beslenme sonrasında susayacağından mama kabının yanına su koymayı unutmayınız. Tüm kedilerin beslenme alışkanlığı farklı olduğu için, kediniz bu Miamor Pastete Somonlu Yetişkin Konserve Kedi Mamasını beğenmez ise zorlamadan az miktar dadır. Vererek alışmasını sağlayabilirsiniz. Genel olarakdır. Beslenme listesini göz önünde bulundurursak, Miamor Pastete Somonlu Yetişkin Konserve Kedi Maması balık proteinlerini içeriğine alarak, yüksek kalite de bir mama olması sağlanmıştır.

 

Yetişkin kedinizi en iyi siz tanıdığınız için beslenmedir. Öğününü midesine göre ayarlayabilirsiniz. Miamor Pastete Somonlu Yetişkin Konserve Kedi Maması ortalama ağırlığı 4 kg olan kediniz için, günlük 2 – 3 kutu mama vermeniz yeterli olacaktır. Miamor Pastete Somonlu Yetişkin Konserve Kedi Maması yalnızca hayvan tüketimi için hazırlanmıştır. Miamor Pastete Somonlu Yetişkindir. Konserve Kedi Maması yüzde 77 oranında nem, yüzde 12 oranında ham protein, yüzde 7 oranında yağ, yüzde 2,5 oranında ham kül, yüzde 0,5 oranında ham lif, yüzde 0.02 oranındadır. Magnezyum yer almaktadır. Miamor Pastete Somonlu Yetişkin Konserve Kedi Mamasındadır. Besin katkıları olarak 1 kilogramlık ürün içeriğinde, D3 vitamini 200 IU, Demir 40 mg, E vitamini E 20mg, Bakır 1.2mg, Çinko 27 mg, İyot 0,6 mg, Manganez 1,0 mg, Taurin 300 mg oranında yer almaktadır.

 

Özel olarak hazırlanan Miamor Pastete Somonlu Yetişkin Konserve Kedi Maması pratik sunumu ile kedinizin beslenme sırasındadır. Zorlanmayacağı şekil de dizayn edilmiştir. İçeriğindeki amino asitler ile kedinizin temel ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Miamor Pastete Somonlu Yetişkin Konserve Kedi Mamasını kullandığınız andan itibaren 48 saat içerisinde kedinizin tüketmesini sağlayınız. 48 saati geçen ürünleri kedilerinize vermeyiniz. Ayrıca aldığınız Miamor Pastete Somonlu Yetişkin Konserve Kedi Mamasını paketlerinde ezik, çatlak gibi durumlar oluştuğunda paket açmadan geri iade ediniz.

Miamor Pastete Somonlu Yetişkin Konserve Kedi Maması

Miamor Pastete Somonlu Yetişkin Konserve Kedi Mamasını kedinize verdiğinizde bir kap da su koymayı unutmayınız. Tuzlu bir mama olduğundan kedinizin su ihtiyacı oldukça yüksek olacaktır. Miamor Pastete Somonlu Yetişkin Konserve Kedi mamalarını pet shoplardan, alışveriş merkezlerinden, Carrefoursa’dan alabilirsiniz. Bulunduğunuz mevki de bu alışveriş yerleri yoksa internet üzerinden de kolaylıkla sipariş verip evinize kadar teslim alabilirsiniz. Miamor Pastete Somonlu Yetişkin Konserve Kedi Mamasının içeriğinde renklendirici katkı maddesi yer almamaktadır.

Bu yazı 180 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak