blogger analytics
Miamor Pastete Ton Balıklı Yetişkin Konserve Kedi Maması

Miamor Pastete Ton Balıklı Yetişkin Konserve Kedi Maması

Paylaş
 

Miamor Pastete Ton Balıklı Yetişkin Konserve Kedi Maması

Miamor Pastete Ton Balıklı Yetişkin Konserve Kedi Maması içeriğinde ki ton balığı sayesinde kedileriniz vazgeçemeyeceği bir beslenme ürünü olarak listenizde yerinizi alacaktır. Miamor Pastete Ton Balıklı Yetişkin Konserve Kedi Maması uzman veteriner hekimleri tarafından özel analizler ile hazırlanmış bir konserve kedi mamasıdır. Miamor Pastete Ton Balıklı Yetişkin Konserve Kedi Maması 3 Türk lirası ile 12 Türk lirası arasında içeriğindeki etken maddeler ile değişiklik göstermektedir.

 

En az 85 gram olarak konserve şeklin de paketlenmiştir. Miamor Pastete Ton Balıklı Yetişkin Konserve Kedi Maması yetişkin kediler için özel olarak hazırlanan bir mama çeşididir. Miamor Pastete Ton Balıklı Yetişkin Konserve Kedi Maması ürününü daha detaylı inceleyecek olursak ton balıklı ve yüksek magnezyum içeren bir mama olduğunu göreceksiniz. Miamor Pastete Ton Balıklı Yetişkin Konserve Kedi Maması kedinizin sağlıklı kalabilmesi için en önemli ihtiyacı olan magnezyumun, dengeli bir şekil de mama içeriğine eklenerek aklınızdaki sorulara cevap olacak şekil de üretilmektedir.

 

Miamor Pastete Ton Balıklı Yetişkin Konserve Kedi Maması içeriğinde ki ton balığı sayesinde en iştahsız olan kedinizin bile severek yiyeceği bir mama olacaktır. Ton balığı ve içerisindeki tuz oranı nedeni ile kediniz beslenirken ve beslenme sonrasında susayacağından mama kabının yanına su koymayı unutmayınız. Tüm kedilerin beslenme alışkanlığı farklı olduğu için, kediniz bu Miamor Pastete Ton Balıklı Yetişkin Konserve Kedi Mamasını beğenmez ise zorlamadan az miktar da vererek alışmasını sağlayabilirsiniz.

 

Genel olarak beslenme listesini göz önünde bulundurursak, Miamor Pastete Ton Balıklı Yetişkin Konserve Kedi Maması balık proteinlerini içeriğine alarak, yüksek kalite de bir mama olması sağlanmıştır. Yetişkin kedinizi en iyi siz tanıdığınız için beslenme öğününü midesine göre ayarlayabilirsiniz. Miamor Pastete Ton Balıklı Yetişkin Konserve Kedi Maması yüzde 77 oranında nem, yüzde 12 oranında protein, yüzde 7 oranında yağ, yüzde 2,5 oranında ham kül, yüzde 0,5 oranında ham lif, yüzde 0.02 oranında magnezyum yer almaktadır.

 

Miamor Pastete Ton Balıklı Yetişkin Konserve Kedi Mamasında besin katkıları olarak 1 kilogramlık ürün içeriğinde, D3 vitamini 200 IU, Demir 40 mg, E vitamini E 20mg, Bakır 1.2mg, Çinko 27 mg, İyot 0,6 mg, Manganez 1,0 mg, Taurin 300 mg oranındadır. Yer almaktadır. Özel olarak hazırlanandır. Miamor Pastete Ton Balıklı Yetişkin Konserve Kedi Maması pratik sunumu ile kedinizin beslenme sırasında zorlanmayacağı şekil de dizayn edilmiştir. İçeriğindeki amino asitler ile kedinizin temel ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

 

Miamor Pastete Ton Balıklı Yetişkin Konserve Kedi Maması kullandığınız andan itibaren 48 saat içerisinde kedinizin tüketmesini sağlayınız. 48 saati geçen ürünleri kedilerinize vermeyiniz. Ayrıca aldığınız Miamor Pastete Ton Balıklı Yetişkin Konserve Kedi Mamasının paketlerinde ezik, çatlaktır. Gibi durumlar oluştuğunda paket açmadan geri iade ediniz. Miamor Pastete Ton Balıklı Yetişkin Konserve Kedi Mamasını kedinize verdiğinizde bir kap da su koymayı unutmayınız. Tuzlu bir mama olduğundan kedinizin su ihtiyacı oldukça yüksek olacaktır.

Miamor Pastete Ton Balıklı Yetişkin Konserve Kedi Maması

Miamor Pastete Ton Balıklı Yetişkin Konserve Kedi Mamalarını pet shoplardan, alışveriş merkezlerinden, temin edebilirsiniz. Bulunduğunuz yer de bu alışveriş yerleri yoksa internet üzerinden de kolaylıkla sipariş verip evinize kadar teslim alabilirsiniz. Günlük beslenme olarak ortalama ağırlığı 4 kg olan kediniz için günlük 2 – 3 kutu tükettirebilirsiniz. Miamor Pastete Ton Balıklı Yetişkin Konserve Kedi Maması sadece hayvan tüketimi içindir. İnsanlar için tüketilmesi uygun değildir. Miamor Pastete Ton Balıklı Yetişkin Konserve Mamalarını yavru kedilerinize yedirmeyiniz.

Bu yazı 131 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak