blogger analytics
Miamor Pastete Yürekli Yetişkin Konserve Kedi Maması

Miamor Pastete Yürekli Yetişkin Konserve Kedi Maması

Paylaş
 

Miamor Pastete Yürekli Yetişkin Konserve Kedi Maması

Kediler doğal ortamda çoğunlukla avlanarak ve nadiren bitkilerle beslenmektedirler. Kediler kendi doğal beslenme tarzlarına en yakın olan mamaları daha severek tüketmektedirler. Ama mama tercihi yaparken kedilerin hangi mamayı daha fazla sevdiklerinin yanı sıra bir de mamanın besleyiciliği, içeriği, tazeliği, doğallığı gibi faktörlerde önemlidir. Miamor Pastete Yürekli Yetişkin Konserve Kedi Maması içerik olarak kedilerin doğal beslenme sırasında aldıkları tada yakın bir tattadır. Bu sebeple kediler tarafından iştahla tüketilmektedir. Tam ve yaş mamadır. Miamor kedi mamalarının içeriği hazırlanırken minik dostlarımızın ihtiyacı olan enerji, vitamin ve besin değerleri konusunda hassas davranılmaktadır. Böylece kedinizin günlük besin ve enerji ihtiyacı tam olarak karşılanırken kilo alması da engellenmiş olmaktadır. Minik dostlarınızı sindirim konusunda zorlamayan kolay sindirilebilen bir yaş mamadır. Ayrıca kas ve iskelet yapısının sağlığını hem koruyan hem de destekleyen bir mamadır. Kedinizin bağışıklık sistemini doğal içeriği ile desteklemektedir. Miamor doğru oranlanmış besin değerleri ile kedinizin sağlıklı bir deriye ve tüylere sahip olmasını sağlamaktadır. Miamor kedi maması kedilerin yaş, kilo,cins ve damak tatlarına göre birçok alt kategoriye sahip çeşitli mamalar üretmektedir. Böylece her kedinin ihtiyacı kadar olan besin maddesi ile beslenmesini ve gereğinde fazla kilo alınmasının önlenmesini amaçlamaktadır.

 

           Miamor Pastete Yürekli Yetişkin Konserve Kedi Maması yetişkin kediler için üretilmiştir. Kediler için magnezyum oldukça önemlidir. Sağlık açısından her kedinin ihtiyacı olan magnezyumun fazlası strüvit taşı oluşumuna sebep olmaktadır. Bu sebeple mama içerisinde bulunan magnezyum içeriği dengelenmiştir. Mama konusunda en seçici olan kedilerin bile dayanamayacağı bir lezzete sahiptir. İçeriğinde D3 vitamini ve E vitamini bulunmaktadır. Bu oran yetişkin kediler için idealdir. Protein %12, yağ %7 olarak dengelenmiştir. Et ve et yan ürünleri (%5 kümes hayvanı yüreği),balık ve balık yan ürünleri içermektedir. Elbette gerekli olan oranda mineral de barındırmaktadır. Temiz bir kap su ile birlikte ikram edilmesi daha uygun olmaktadır. Ortalama olarak 4 kg ağırlığa sahip olan bir kedi için günlük 2 veya 3 kutu kullanılması uygun olmaktadır. Her öğünde kediniz için gerekli olan besin tam olarak verilmektedir. Ayrıca bir besin desteğinin yapılmasına gerek yoktur. Mamaların son kullanma tarihlerine kadar serin ve kuru bir yerde muhafaza edilmesi gerekmektedir. Pratik ve kullanıma hazır şekilde satılmaktadır. Kedilerinizin günlük ihtiyacını karşılarken enerji ihtiyacını da karşılamaktadır. Kediniz ile çıkacağınız seyahatlerde de sizler için büyük kolaylıktır. Taşınması kolay 85 gramlık paketler halinde satılan bu mamayı hemen çantanıza atabilirsiniz. Son kullanma tarihine kadar doğru muhafaza ederseniz içeriğinin doğallığı ve tazeliği korunmaktadır.

 

Özellikle yetişkin kediler için tasarlanan bu mama içeriğinde yaş itibari ile kedinizde oluşabilecek kas ve eklem hastalıklarına karşı kedinizin vücuduna destek veren bir beslenme şeklidir. Kemik yapısını da içerdiği vitaminler ile desteklemektedir. Hemen her cins kedinin severek yediği Miamor Pastete Yürekli Yetişkin Konserve Kedi Maması piyasada yer alan diğer kedi mamalarına oranla ekonomik fiyatlara sahiptir. Her cins kedinin iştahla yediği bu mama çok fazla sayıda müşteriye sahiptir. Kedi sahiplerinin kedilerini gözlemleyerek tavsiye ettikleri bir mamadır. Sağlıklı ve doğal bir içeriğe sahip olması kediniz için büyük avantajdır. Üstelik bu doğallığı sizlere oldukça ekonomik fiyatlar ile sunmaktadır.

Miamor Pastete Yürekli Yetişkin Konserve Kedi Maması

Miamor kedi maması olarak piyasada yer edinmiş, devamlı ve geniş bir müşteri potansiyeline sahiptir. Bu da bu mamayı kullanan kedilerin memnuniyetinin bir göstergesidir. Mama sektöründe temin edilebilecek en doğal ve kaliteli kedi mama çeşitlerinin başında Miamor kedi mamaları gelmektedir.

Bu yazı 177 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak