blogger analytics
Miglior Cane Kedi KonservesiMiglior Cane Kedi Konservesi

Miglior Cane Kedi Konservesi

Paylaş
 

Miglior Cane Kedi Konservesi

Miglior Cane Kedi Konservesi, kedilerinizin lezzetle ve iştahla tüketeceği yüksek ve kaliteli ham madde ile imal edilen tam ve besim öğeleri dengeli bulunan bir mama olma özelliğini taşımaktadır. Miglior Cane Kedi Konservesi renklendirici, tatlandırıcı, koruyucu yapay ürünler ve GDO ürünlerini içermemektedir. Kedinizim tüketimi için maksimum kalitede üretilen bu ürün kedinizin günlük alması gereken tüm besin öğelerini bir arada taşımasıyla kaliteye beslenmeye olanak sağlamaktadır.

 

Miglior Cane Kedi Konservesi ithal bir üründür. Avrupa Birliği standartlarında üretilmiş 1.sınıf Kedi maması olma özelliğini taşımaktadır. Miglior Cane Kedi Konservesi kedinizin yaşamsal ve metabolizmal faaliyetlerini üst düzey kalitede üretilen bu mama ile sağlamalarına olanak tanımaktadır. Miglir Cane Kedi Konservesi çok çeşitli ürün yeplazesine sahip olup protein zenginliği ve kalitesi bakımından oldukça yüksektir. Kırımızı et, Kümes hayvanları, Av hayvanları etlerinin kullanılması yanı sıra Somon balığı, Ringa balığı, Levrek Balığı, Karides ve çeşitli diğer deniz ürünleri ile protein kalitesinde sınır tanımamaktadır. Mineraller ve Vitaminler yönünden Miglior Cane Kedi Konservesi oldukça zenigindir. Mineraller yapısında bulundurduğu inorganik maddeler sayesinde fonksiyonal faaliyetlerin sürdürülmesi konusundan büyük faydalar sağlamaktadır. Vitamin A, Vitamin B, Vitamin B12, Vitamin C, Vitamin D, Vitamin D3, Vitamin E gibi başlıca vitaminleri içermekte olup kedinizin yavruluk çağından yaşlılığına kadar gerekli olan tüm vitaminleri Miglior Cane Kedi Konservesi yapısında bulundurmaktadır. Zengin lif kaynağına sahip olan Miglior Cane Kedi Konservesi sindirim sorunlarının oluşmasını engelleyici maddeler içermektedir.

 

Miglior Cane Kedi Konservesi kediler için temel ana öğün olarak kullanılabilir. Aynı zamanda ara öğün ürünü olarak da tüketime uygun bir mama olma özelliğini taşır. Beslenme, mamanın ısısı oda sıcaklığında olduğu zaman da sunulmalıdır. Kediniz için tüketiminde yanında taze su ile servis etmelisiniz. 14 C ile 25 C arasında ki bir ısı derecesinde muhafaza edilmesi gerekmektedir. Açıldıktan sonra buzdolabının alt kısmında ( + 4 ) derecede saklanması gerekir. 2 gün içerisinde tüketimi gerekir.

 

Miglior Cane Kedi Konservesi kediniz için yüksek derece de besleyici olmasının yanı sıra son derece yüksek protein kaynakları ile kedinizin büyüme ve gelişme fonksiyonlarına olumlu katkı koyar. Yapıcı ve onarıcı özelliği ile de yaşamsal metabolizma faaliyetleri konusunda da önemli yararlar sağlar. Yapısında ki minerallerin çeşitliliği ile kedinizin eklem ve kas yapısını düzenler. Bunun yanında genel sindirim faaliyetlerine de yardımcı olur. Sindirim sıkıntısı yaşayan dostlarımızın, mide ve bağırsak hareketlerini düzenlemeye yardımcı olur.

Miglior Cane Kedi Konservesi lezzetli olmakla beraber kedinizin iştahla yiyeceği bir mama çeşididir. Normal kedilerin de beslenmesine uygundur. Kısırlaştırma işlemi geçirmiş olan kediler içinde tüketimi uygundur. Genç çağına ulaşmış kediniz içinde harika bir protein ve enerji kaynağı olması ile bilinir. Kediler için kas, eklem, kemik dokusunu yaptığı katkı ile büyüme ve gelişmeyi olumlu yönde etkiler. Büyümeyi pozitif hale getirir. Gençlik çağında bulunan kedinizin olgun çağına kadar beslenmesine izin verebilirsiniz. Miglior Cane Kedi Konservesi kedinizin yeterli gelişimini sağlayabilmesi için laboratuar ortamında, alanında Uzman Veteriner Hekimlerin verdiği kararlar doğrultusunda hazırlandı. Yavru kediler için verilmesi uygun değildir.Hamile durumunda olan kediler için tüketimine uygun bir yan öğün mama ürünüdür. Doğumdan sonra anne kedinin beslenmesi için yan öğün maması olarak kullanılabilir. Niteliksel olarak her türlü besin ihtiyacını içerisinde bulundurur. Yapısı bakımından lezzetli olup kedilerinizin afiyetle yiyebileceği yaş mama ürünüdür.

Miglior Cane Kedi Konservesi

Miglior Cane Kedi Konservesi, Miglior güvencesiyle Avrupa Birliği standartlarında üretilmiş bir ürün olma özelliğini taşır. Tamamen kedinizin günlük besin ihtiyaçlarını karşılama amacıyla Avrupa Birliği sınırları içerisinde üretilmiştir

Bu yazı 107 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak