blogger analytics
Miglior Gatto Balıklı Kedi Konservesi- İstanbul Pet Kuaför Salon Merkezi

Miglior Gatto Balıklı Kedi Konservesi

Paylaş
 

Miglior Gatto Balıklı Kedi Konservesi

Miglior Gatto Balıklı Kedi Konservesi kediler için önemli besinler içeren bir kedi konserve mamasıdır. İçinde kediler için son derece önemli olan içerikler barındırır. Bu yüzden kediniz için alabileceğiniz bir mama olduğu söylenebilir. Bir kedi mamasının kediler için uygun olup olmadığını anlamak içi içeriklere bakılmalıdır. Bu sayede mamanın içeriklerinin kediler için yeterli ve gerekli besinler, besin değerleri içerdiği anlaşılabilir. Bu yüzden Miglior Gatto Balıklı Kedi Konservesini tanımak için öncelikle içinde bulunan içeriklerin kediler için uygun olup olmadığı anlaşılmalıdır.

 

Miglior Gatto Balıklı Kedi Konservesinde balık beslenmesi için önemli bir içerik olan et besini bulunmaktadır. Çünkü kediler etçil canlılardır ve onların gelişiminde et çok büyük bir önem taşımaktadır. Miglior Gatto Balıklı Kedi Konservesi Avrupa standartlarında yapılmış bir mamadır ve içerikleri de buna uygun olarak hazırlanmıştır. Et olarak kullandığı balıketi (somon) uzmanlarca kedilerin sıkça alması gerektiği söylenen et çeşididir. Et besin değerleri bakımından çok zengin bir besindir. İçinde bol vitamin, mineral, protein ve diğer içerikler vardır. Bu içeriklerden belki de en önemlisi Omega 3 ve Omega 6 içerikleridir.

 

Omega 3 ve Omega 6 içerikleri başta yaşamsal önemi olan organları ( kalp, beyin… ) ve diğer vücut yapısını korur. Kedinizi zinde tutar ve daha sağlıklı olması için çalışır. Balıketin bağışıklığı kuvvetlendiren, kalbe ve beyne faydalı, vücut sisteminin daha iyi çalışmasını sağlayan bir et olması dolayısıyla bolca tüketilmesi uzmanlarca önerilir. Bu yüzden kediniz için üretilmiş Miglior Gatto Balıklı Kedi Konservesinde bulunan balıketi kedinizin beslenmesi için idealdir. Miglior Gatto Balıklı Kedi Konservesinde protein oranı %7,5 olarak verilmiştir. Bu oran bir kedi beslenmesi için zengin bir orandır.

 

Protein vücut yapısını koruma, yapılandırma ve onarma görevlerini üstlenir. Vücut içinde mikropların olmaması için antikorlar üretir, hasar almış hücreleri onarır ve yeni hücrelerin olması için çalışır. Bu sayede vücut sağlıklı olur. Ayrıca yaraların enfeksiyon kapmasını önleyip yaraların daha erken iyileşmesini sağlar. Miglior Gatto Balıklı Kedi Konservesinde ayrıca kedinizin gün boyu enerjik olmasını sağlayacak olan yağ miktarı vardır. %6 olarak verilen yağ oranı sayesinde kediniz gün boyu koşup oynayabilir. Ayrıca vücut organlarının da korunması için organlar için bir tabaka oluşturur.

 

Miglior Gatto Balıklı Kedi Konservesi içerisinde kedinizin kemik, kas ve eklem yapısını kuvvetlendirecek olan D vitamini bulunmaktadır. Bu sayede kediniz gün boyu ağrı duymadan koşabilir ve oynayabilir. Ayrıca tüy dökülmesi yaşanmasın diye hücreleri yenileyen ve tüy, deri sağlığını sağlayan E vitamini de kullanmıştır. E vitamini ayrıca beyin yapısını da güçlendirir. Miglior Gatto Balıklı Kedi Konservesi kediler için iyi bir seçim olmaktadır. Bir kedi beslenmesi için bazı kedi sahipleri ne kadar ev yemekleri verseler de bu bir çözüm değildir. Çünkü kedilerin ihtiyaçları olan besinleri almak için kedileri kendileri için uzmanlarca hazırlanmış oldukları mamaları almaları önemlidir.

Miglior Gatto Balıklı Kedi Konservesi

Bu yüzden ev yemekleri verilse bile az verilmeli ve mama kullanılmasına devam edilmelidir. Miglior Gatto Balıklı Kedi Konservesi bu yüzden alabileceğiniz bir mamadır. Başta hayati önem taşıyan organların korunması amacıyla önemlidir. Ayrıca bağışıklığın kuvvetlenmesi ve vücut içinde mikrop izlerinin silinmesi amacıyla çalışan Miglior Gatto Balıklı Kedi Konservesini bu sebeplerle alabilir ve kedinize verebilirsiniz. Bu sayede kedinizin iyi bir biçimde beslendiğinden emin olabilirsiniz. Miglior Gatto Balıklı Kedi Konservesini ister internet üzerinden ister ise kedi maması satan yerlerden alabilirsiniz.

Bu yazı 101 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak