blogger analytics
Miglior Gatto Biftekli Yürekli Kedi Konservesi- İstanbul Pet Kuaför Salon

Miglior Gatto Biftekli Yürekli Kedi Konservesi

Paylaş
 

Miglior Gatto Biftekli Yürekli Kedi Konservesi

Kediler için hazır mama tüketimi daima daha sağlıklı ve büyük kolaylık sağlayan bir gıda çeşididir. Kediler doğal yapıları gereği olarak evsel besinleri tüketmeye ve onlarla sağlıklı bir gelişim göstermeye elverişli değildir. Evde hazırlanan besinlerdeki yağ, tuz ve şeker oranları kediler için uygun değildir. Bu tür gıdaların vücutlarına girmesi sonucunda sağlıkları açısından tehlikeli sonuçlarla karşılaşabilirsiniz. Böbrek fonksiyonlarında sorunlar, görme problemleri, kalp hastalıkları gibi ciddi sağlık sorunları oluşabilir. Bu tür hastalıklar da kaliteli bir yaşam sürmelerine engel olur.

 

Sürekli veterinere gitme ihtiyacı, ilaç kullanımı gibi zorunluluklar ortaya çıkar. Kendinizin mutlu ve sağlıklı yaşam sürebilmesi için hazır kedi mamalarını tercih etmeniz daha doğru olacaktır. Kedilerin en çok sevdiği yiyecek türlerinden biri de et ve et ürünleridir. Et ve et ürünleri yüksek protein deposudurlar. Küçük dostunuzun ihtiyacı olan tüm protein miktarını bu etli mamalarla karşılamanız mümkündür. Kedinizin severek tüketeceği hazır mamalardan bir tanesi de Miglior Gatto Biftekli Yürekli Kedi Konservesi olacaktır.

 

Minik dostlarınızı mutlu etmek için onların en çok sevdiği etli ürünleri onlara verebilirsiniz. Biftekli ve yürekli hazır kedi mamalarını her yerde bulmanız mümkündür. Bu mamalar özel olarak yetiştirilmekte olan çeşitli hayvanlardan elde edilmekte olup, doğal ortamlarda büyüyen bu hayvanlar tüm vitamini ile kedinizin için büyük bir besin deposu olacaktır. Konserve olarak üretilen mamaların tadı ve besleyiciliği konusunda hiç şüpheniz olmasın.

 

Konserve mamalar, doğal ürünlerin alınıp, hijyenik ortamlarda hazırlanması ile ortaya çıkar. Özel organik ürünler toplanır, pişirilir ve püre haline gelecek vaziyette öğütülür. Öğütülen ürünler küp küp kesilecek şekilde hazırlanır ve bıçak yardımıyla kesilir, kesilen bu küp parçaları özel bir jel ile kaplanarak gerçek et görünümüne kavuşturulur. Gerçek et görünümündeki bu mamalar kendine has özel kokusu ile de çekici gelmektedir. Ve bu mamalar son derece büyük bir iştahla bitirilmektedir.

 

Konserve Mama Mı Yoksa Kuru Mama Mı Daha Sağlıklıdır?

 

Konserve mamalar, doğal yapısını kaybetmeden, tüm protein ve vitaminleri içerisinde barındıracak şekilde hazırlanmaktadır. Kuru mamalar ise daha fazla işlemden geçirilerek üretilmektedir. Dolayısıyla az işleme tabi tutulan bir mama daha sağlıklıdır. Konserve mama formülünde barındırdığı nem oranı sayesinde kedinizin vücudunun ihtiyacı olan su miktarını da karşılamaktadır. Kuru mamalarda ise nem oranı olmadığı için kedinizin vücudu susuz kalabilir mamanın yanında ek olarak mutlaka su vermelisiniz.

 

Kuru Mamanın Ne Gibi Zararları Olabilir?

 

Kuru mama susuz olduğu için kedinizin vücudu susuz kalacağı için, idrar yolları sorunları oluşabilir ve bunun sonucunda böbrek yetmezliği hastalığı gelişebilir. Böbrek hastalığı ile birlikte yaşamak ise çok zordur. Oldukça zor günler geçirebilirsiniz, kedinizin acı çektiğini görmek sizi de üzecek ve yıpratacaktır. Sürekli ilaç kullanmak zorunda kalabilirsiniz, böylelikle yaşam kalitesi düşmüş olacaktır. Bu sorunlarla uğraşmamak için kuru mama veriyorsanız mutlaka suyu da ayrı bir kapta yanında vermelisiniz.

Miglior Gatto Biftekli Yürekli Kedi Konservesi

Ya da hiç kuru mama ile uğraşmayıp konserve mama tüketimine yönelmelisiniz. Miglior Gatto biftekli ve yürekli kedi maması verdiğiniz kedilerinizin gelişim hızı sizi de şaşırtacaktır. Güçlü protein ve vitamin takviyesi alan kediniz sağlıklı bir şekilde büyüyüp gelişecek ve sizinle çok güzel oyunlar oynayacaktır. Fiziksel gelişimin yanı sıra psikolojik gelişim ve beyin gelişimi de daha hızlı olacaktır. Sizin komutlarınızı daha iyi algılayabilecek ve yerine getirebilecektir. Algısı kuvvetli, atak ve hızlı, aynı zamanda mutlu dostlarınız için biftekli ve yürekli konserve mamaları tercih edin.

Bu yazı 113 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak