blogger analytics
Miglior Gatto Deliziosi Alabalık Ve Havuçlu Arı Sütü Kedi Konservesi

Miglior Gatto Deliziosi Alabalık Ve Havuçlu Arı Sütü Kedi Konservesi

Paylaş
 

Miglior Gatto Deliziosi Alabalık Ve Havuçlu Arı Sütü Kedi Konservesi

Miglior Gatto Deliziosi Alabalık Ve Havuçlu Arı Sütü Kedi Konservesi

Kediler evcil hayvan kategorisin de olup evde en çok bakılan hayvan cinsidir. Ayrıca kediler yapısal olarak narin hayvanlardır. Sağlıklı bir gelişim için ve yaşam sürelerini iyi sağlık koşullarına göre geçirmeleri için sağlıklı beslenmeleri gerekmektedir. Kedi bakarken, hayvanın gıda ihtiyacını gidermek ve dengeli beslenmesi için kuru mama yada konserve tercih etmeniz hem sizin için kolay bir hayvan besleme şekli olur, kediniz de ihtiyaç duyduğu vitamin ve minerallere eksiksiz sahip olur.

Kedi maması ya da kedi konservesi olarak piyasa da satılan onlarca marka mevcuttur. Bu markaların da ürettiği onlarca çeşit kuru mama ya da konserve çeşidi bulunmaktadır. Siz kedinizin yaşına ve yapısına uygun mamayı tercih etmeniz gerekir.

İçine arı sütü katılarak çeşitlendirilmiş kediler için üstün lezzete sahip ve besleyici olan bir mama çeşidi olan Miglior gatto Deliziosi Alalbalık ve havuçlu Arı sütü kedi konservesi ile kedinizi dengeli bir biçimde besleyebilirsiniz. Bu kedi maması konservesinin içeriğin de % 50 oranın da et ve hayvansal türevler bulunmaktadır. % 16 oranın da ise alabalık bulunmaktadır. % 4 oranında da kurutulmuş havuç konulmuştur konserve mamanın içine. İçinde ki arı sütü katkısının miktarı 80 mg / kg’dır. Kedinin tam olarak beslenmesi için mamanın içeriğinde yeteri kadar mineral de bulunmaktadır. Bir kutu mamanın ağırlığı da 85 gr’ dır.

Fiyat olarak, Miglior Gatto deliziosi alabalık ve havuçlu arı sütü kedi konservesi 3, 00 TL’dir bir kutu fiyatı. kedinizin iriliğine ve besin ihtiyacına göre günlük vereceğiniz mama miktarını kendiniz belirleyebilirsiniz. kedi konservesi mamasını paketi açıp direk kedinize verebilirsiniz. Çünkü kullanıma hazır halde olan bir konserve mamadır. Açılmamış paketleri bozulmaması için serin ve kuru yerde muhafaza etmenizde fayda vardır. Açılmış paketi buzdolabında saklayınız ve 24 saat içinde tüketiniz. Satın alacağınız paketlerin son kullanma tarihlerine bakmaya da özen gösterin.

Miglior Gatto markasının ürettiği deliziosi alabalık ve havuçlu arı sütü kedi konservesini analitik bileşenleri açısından da incelemek istersek, mamada ki nem oranı % 80’dir. Ham protein miktarı % 11’dir. Yine ham olarak mamanın barındırdığı yağ oranı % 3′ tür. Ham selüloz miktarı % 0, 60′ dır. ham kül miktarı da % 1, 5′ dur. Kedi maması konservesinin ana besin maddeleri dışında da içerdiği besin katkı maddeleri, E vitamini miktarı 23, 70 mg / kg’dir. bakır sülfat pantahidrat miktarı 7, 90 mg / kg’dir. Çinko hidrat monohidrat değeri de 1 kg’ da 5, 80 mg’ dır. Manganez sülfat monohidrat ise 6, 40 mg / kg’dir. Son olarak içindeki besin katkı maddelerinden potasyum iyorür 0, 60 mg / kg’dir.

Yetişkin kedilerin kullanımı için olan Miglior Gatto deliziosi alabalık ve havuçlu arı sütü kedi konservesi, bir kedinin ihtiyaç duyacağı tüm vitamin ve minerallere sahiptir. Sadece bu konserve mama ile kedinizi besleyerek kedinizin tüm gıda ihtiyacını karşılayabilirsiniz. Sadece ek olarak ve mutlaka dikkat etmeniz gereken kedinize mama verirken yanında mutlak suretle temiz içme suyu veriniz.

Miglior Gatto Deliziosi Alabalık Ve Havuçlu Arı Sütü Kedi Konservesi

İçerdiği ana besin maddelerinin dışında içeriğin de kullanılan ek besin maddeleri ile kedinin besin ihtiyacını karşılamasının yanında lezzet olarak yüksek lezzet seviyesinde olması için formüle edilmiş bir kedi maması konservesidir. Kedilerin en sevdiği besin maddesi balık ve süt olduğu için bu ikisi bir arada kullanılarak bu lezzete ulaşılmıştır.

Bu yazı 166 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak