blogger analytics
Miglior Gatto Deliziosi Biftek ve Kuzu Etli Propolisli Kedi Konservesi

Miglior Gatto Deliziosi Biftek ve Kuzu Etli Propolisli Kedi Konservesi

Paylaş
 

Miglior Gatto Deliziosi Biftek ve Kuzu Etli Propolisli Kedi Konservesi

Minik dostlarımız kediler beslenme konusunda oldukça nazlıdır. Daha ziyade kendileri için sahipleri tarafından tam yada tamamlayıcı mama olarak tercih edilen sulu, leziz, iştah açıcı mamaları bayılarak yerler. Bunun sebebi belki de konserve mamaların kuru mamalara oranla kedilerin doğada yediği besin lezzetine yakın olmasıdır. Konserve mama kedinin beslenmesini sağlarken diğer taraftan da diğer mamalara nazaran fazla su içeriyor olması sebebi ile kedinin sıvı alımını arttıracağı için vücudunun su ihtiyacının büyük bölümünü de karşılamış olacaktır. Konserve mama içeriğinde bulunan doğada avlanarak yenilebilen içeriğe oldukça geniş şekilde sahip olduklarından kediler tarafından sevilerek tüketilmektedir.

 

Miglior Gatto marka kedi mamalarının içeriği ve oranları veteriner hekimler tarafından belirlenmiştir. Miglior Gatto mamaları ile kedinizin sağlıklı ve dengeli beslendiğinden emin olabilirsiniz. Kedinizin en favori konserve maması olan Miglior Gatto kendi içinde kedilerin kilo, cins, yaş gibi birçok etkenine bağlı olarak alt kategorilere ayrılmaktadır. Bu konserve kedi mamasının her çeşidi kedi dostunuzun sağlıklı,enerjik ve zinde kalmasına yardımcı olacak besin maddeleri ile desteklenmiştir. BU mamayı asla başka takviye mamalar veya besinlerle desteklemeniz gerekmez. Çünkü bu mama tek başına kediniz için gerekli olan besin değerine sahiptir. İçerik olarak kedinize zarar verecek hiçbir boya, tatlandırıcı veya herhangi bir katkı maddesi içermez.

 

           Miglior Gatto Deliziosi Biftek ve Kuzu Etli Propolisli Kedi Konservesi kediniz için tasarlanmış komple mamadır. Sindirim açısından kedinize hiçbir sıkıntı yaratmamaktadır. Ayrıca içermiş olduğu doğal besinler sayesinde bağışıklık sistemi güçlü bir şekilde gelişirken sağlıklı bir deri de sağlanmış olmaktadır. Bu da sağlıklı ve parlak tüyler anlamına gelmektedir. Ayrıca kedinizin kas ve iskelet yapısını korumaktadır. Veteriner hekimler tarafından oranlanan besin değeri ile küçük dostlarınızın yaşamında sıkıntılar çıkaracak kilo alımları önlenirken onun vücudunun gerçek ihtiyacı olan enerji ve vitamin desteği tam olarak verilmektedir. Doğal beslenme tarzına en yakın olan mama çeşididir. Propolis katkılıdır. Proposil denilen madde işçi arıların kayın, kavak,meşe, akasya gibi değişik ağaçlardan toplayarak kendilerini soğuk ve hastalıklardan korumak için kovanlarını kapladıkları reçinemsi maddedir.

 

 

 

Proposil denen bu madde bakterileri yok etme özelliğine sahiptir. Böylece mamalar uzun süre tazeliğini koruyabilmektedir. İçerik olarak % 65 oranında et ve hayvansal türevler, %10 biftek ve %4 kuzu eti içeren mamada proposil oranı 100mg/kg’dir. Protein oranı %11 iken yağ oranı %3 dür. Mama kullanıma hazır bir yaş mamadır. Açılmadığı sürece kuru ve serin bir yerde muhafaza edilmesi gerekmektedir. Her ürünün üzerinde son kullanma tarihi belirtilmiş olmakla birlikte kedi dostlarının bu tarihlere dikkat etmeleri gerekmektedir. Mamanın asıl protein kaynağı kuzu etidir. İçeriğinde kıyılmış ve parça etler bulunmaktadır. Özellikle yetişkin kedilerinizin enerji ve besin ihtiyaçları tam olarak karşılamaktadır. 85 gr. ağırlığında paketlerde satışa sunulmaktadır.

Miglior Gatto Deliziosi Biftek ve Kuzu Etli Propolisli Kedi Konservesi

Tek kullanımlık olmasının sunduğu en güzel avantaj öncelikle israfı önlemek diğer taraftan da mamanın taze ve sulu olarak muhafaza edilmesinin pratikliğidir. Küçük dostunuzla çıkacağınız minik seyahatlerinizde hemen çantanıza atacağınız miniklikte ama çok fazla besin değerindedir. Hem sizin hem de kedinizin yaşam kalitesini yükseltmektedir. Birçok kedi sahibi tarafından tavsiye edilmekte olan bu mama kediler tarafından severek tüketilmektedir. İçeriğinin doğallığı ve kalitesi ile piyasada bulunan diğer mamaların kıyaslanması halinde bu mamanın oldukça ekonomik bir fiyata sahip olduğunu göreceksiniz. Çok geniş bir müşteri yelpazesine sahiptir. Tazeliğini ve doğallığını doğru saklanma koşullarında son kullanma tarihine kadar kesinlikle korumaktadır.

Bu yazı 144 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak