blogger analytics
Miglior Gatto Deliziosi Dana Etli ve Havuçlu Arı Sütlü Kedi Konservesi

Miglior Gatto Deliziosi Dana Etli ve Havuçlu Arı Sütlü Kedi Konservesi

Paylaş
 

Miglior Gatto Deliziosi Dana Etli ve Havuçlu Arı Sütlü Kedi Konservesi

Kediler sakin hayvanlardır. Çok ses çıkarmadıkları için apartman hayatına daha uygun hayvanlardır. Bu sebeple evcil hayvanlar arasında evde bakmak için en çok tercih edilen evcil hayvan türü kedidir. Kediler aynı zamanda da çocuklar ile çok iyi anlaştığı içinde tercih edilir. Evde evcil hayvan bakmak ilgi alaka isteyen bir iştir. Baktığınız hayvanın bakımı beslenmesi veteriner kontrolü önemlidir. Evde hayvan bakan kişiler genelde baktıkları hayvanın beslenme ihtiyacını karşılamak için hazır mama tercih ederler. Hem kullanımı rahattır hem de hayvanın tüm ihtiyacı olan besin maddeleri genelde mamaların içinde bulunur. Bu kadar faktör bir araya gelince hazır kuru mama ve konserve mama üreticisi firma sayı da oldukça fazladır.

 

Sizin evde bakmak üzere tercih ettiğiniz evcil hayvan türü kedi ise baktığınız kedinin beslenme ihtiyacı için Miglior Gatto Deliziosi Dana Etli ve Havuçlu Arı Sütlü Kedi Konservesi kullanabilirsiniz. Bu konserve mama çeşidi yetişkin kedilerin beslenme ihtiyacına uygundur. Premium bir mamadır. Paketi tabak şeklindedir. Pate şeklinde yani ezme bir konserve mamadır. İthaldir ve tahıl içerir. Miglior Gatto Deliziosi dana etli ve havuçlu arı sütlü kedi konservesinin bir paketinin sahip olduğu ağırlık 85 gramdır ve piyasa da satılan raf satış fiyatı 3, 25 TL’ dir. Eğer bu konserve mamadan internetten aldığınız takdir de % 8 oranında bir indirime sahip olarak 2, 99 TL fiyata satın alabilirsiniz. Arı sütü katkılı olan komple bir mama çeşididir. Aromasında arı sütü, dana ve sebze vardır.

 

Miglior Gatto Deliziosi dana etli ve havuçlu arı sütlü kedi konservesinin içeriğini inceler isek, içeriğinde % 65 oranında et ve hayvansal türevler bulunur. % 5 oranında da dana eti vardır içinde. Sebze olarak % 4 oranında kurutulmuş havuç vardır. Arı sütü miktarı da 80 mg / kg’ dir. Çeşitli minerallere sahip bir konserve mamadır. Bu konserve mamayı analitik bileşenlerine ayırırsak, % 80 nem, % 11 oranında ham protein, % 3 ham yağ, % 0, 60 ham selüloz ve % 1, 5 ham küle sahip olduğunu görürüz. Besin katkı maddeleri olarak da E vitamini, bakır sülfat penta hidrat, çinko sülfat monohidrat, manganez sülfat monohidrat ve potasyum iyodür yeter miktarda konserve mamanın içinde bulunur.

 

Miglior Gatto Deliziosi dana etli ve havuçlu arı sütlü kedi konservesi kullanıma hazır haldedir. Paketin ağzını açıp kedinize verebilirsiniz. Kedinizin günlük harcadığı enerji seviyesine ve besin ihtiyacına göre günde iki öğün olacak şekilde besin miktarını kendiniz ayarlayabilirsiniz. Konserve mama olduğu için açtığınız mamaları buzdolabında saklayarak en kısa sürede tüketiniz. Açılmamış paketleri serin ve kuru yerde muhafaza ediniz. Satın aldığınız mamaların üzerinde yazan son kullanma tarihine dikkat ediniz. Tarihi geçmiş mamaları satın almayınız. Tarihi geçmiş konserve mamalar kedinizin sağlık problemi yaşamasına neden olur.

Miglior Gatto Deliziosi Dana Etli ve Havuçlu Arı Sütlü Kedi Konservesi

Miglior Gatto Deliziosi dana etli ve havuçlu arı sütlü kedi konservesi yukarıda da ayrıntılı bir şekilde yazdığımız gibi zengin bir içeriğe sahiptir. Lezzet olarak da en üst lezzete sahip olacak şekilde formüle edilerek üretilmiştir. Yetişkin kedinin ihtiyacı olan tüm besin maddelerine, vitamin ve mineral değerlerine sahiptir. Kedinize konserve mama ile beslerken verdiğiniz her öğünün yanında içme suyu da vermeyi ihmal etmeyiniz. Bu konserve mama ile yetişkin kedinizi beslerseniz, yetişkin kedinizin sağlık problemi yaşamadan sağlıklı bir yaşam sürmesini sağlamış olursunuz.

Bu yazı 110 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak