blogger analytics
Miglior Gatto Sterilized Biftek Ciğer Havuçlu Kedi Konservesi

Miglior Gatto Sterilized Biftek Ciğer Havuçlu Kedi Konservesi

Paylaş
 

Miglior Gatto Sterilized Biftek Ciğer Havuçlu Kedi Konservesi

Miglior Gatto kedi mamaları İtalya’da üretilmektedir. Morando firması tarafından üretimi yapılan Miglior Gatto kedi maması kediler için özel hazırlanan konserve mamalardır. Eşsiz bir lezzete sahip olan bu mamalara kolay kolay hiçbir kedi hayır diyememektedir. Bu mama markasına ait birçok çeşit bulunmaktadır. Bunlar içerisinde en çok rağbet görenleri balık ve karides Pate kedi konservesi, balıklı ıslak kedi konservesi, dana ve havuç Pate kedi konservesi, kuzu ve ciğer pete kedi konservesi, tavuklu ve hindili kedi konservesi vb. gibidir.

 

Ayrıca av hayvanlı ve tavşanlı kedi konservesi, biftekli ve kedi konservesi, kuzulu ve sebzeli kedi konservesi, tavuk ciğerli kedi konservesi, somonlu kedi konservesi, tavşanlı ıslak kedi konservesi, tavuk ve hindili kedi konservesi ve Miglior Gatto Sterilized Biftek Ciğer Havuçlu kedi Konservesi çeşitleridir. Bu çeşitlilik kedinin yaşına, cinsine, kilosuna ve diğer sağlık problemlerine veya kısırlaştırılıp kısırlaştırılmaması gibi diğer çeşitli etmenlere göre değiştirilebilmektedir. Bu etkenler dikkate alınarak kedilerin ihtiyacı olan doğru mamaların tercih edilmesi oldukça önemlidir.

 

Kedilerin ihtiyacının doğru tespit edilerek tercih edilen mamalar kedilerin sağlıklı gelişimine fayda sağlayacaktır. Onların kas ve iskelet yapılarının sağlam olması, dişlerinin ve ağız yapılarının, kemik yapılarının sağlam gelişmesi, bağışıklık sistemlerinin sağlıklı olması, gözlerinin görme kalitesinin yüksek olması, tüylerinin parlak olması gibi birçok etken doğru besin ile desteklendiğinde çok daha sağlıklı sonuçlar doğuracaktır. Tercih edilen mamanın dışkıda koku yaratmaması ve kolay sindirilebilir olması oldukça önem arz etmektedir.

 

Kolay sindirilebilir olması sindirim sisteminin sağlığı açısından da önemlidir. Tercih edilen mamanın kedinin ihtiyacından fazla bir enerji yüklememesi gerekmektedir. Aşırı derecede kaloriye sahip olan mamalar kedilerin gereğinden fazla kilo almaları ve evde yaşadıkları için çok fazla enerji sarf edemediklerinden kaynaklı, zor verilen kilolara sahip olmalarına sebep olacaktır. Verilemeyen kilolar birçok hastalığa sebep olmaktadır.

 

Miglior Gatto Sterilized Biftek Ciğer Havuçlu Kedi Konservesi içerik olarak et ve hayvansal türevlerden oluşmuştur. İçerisinde % 5 oranında biftek bulunurken, %5 oranında da ciğer bulunmaktadır. Sebze olarak ise % 4 oranında kurutulmuş havuç eklenmiştir. Konserve içerisindeki protein oranı % 10,5 olarak belirlenmiştir. Yağ oranının % 2,30 olarak kalması kendilerinizin gereksiz kilo almasını önlemektedir. Mama içerisinde yeterli seviyede E vitamini bulunmaktadır. Bu biftek, ciğer, havuçlu kedi maması kullanıma hazır bir mamadır.

 

Alüminyum kapağını açmak oldukça kolaydır. Kapak açıldıktan sonra servise hazırdır. Ürün paket üzerinde yer alan son kullanma tarihine kadar serin ve kuru bir yerde muhafaza edilmelidir. Kapağı açıldıktan sonra ise tüketilmeyen kısmının buzdolabında muhafaza edilmesi önerilmektedir. Bu mamayı kedilerinize oda sıcaklığında servis etmeniz halinde iştahlı tüketeceklerinden emin olabilirsiniz.

Miglior Gatto Sterilized Biftek Ciğer Havuçlu Kedi Konservesi

Miglior Gatto kedi mamaları içerisinde yer alan bu biftek, ciğer ve havuçlu mama çeşidi oldukça talep görmekle birlikte kullanım kolaylığı açısından da kedi sahiplerine büyük rahatlık sağlamaktadır. Taşınması ve muhafazası oldukça kolay olan bu mama seyahat dönemlerinizde de size büyük avantajlar sağlayacaktır. İçeriği, kalitesi tazeliği ve güvenilirliği ile piyasada satışta bulunan bu mama emsalleri ile mukayese edildiği zaman oldukça ekonomik fiyatlara sahip olması ile de tercih sebebidir. İçerik olarak doğal ve taze ürünler tercih edilmiştir. Köpek mama seçimlerinizde en çok dikkat etmeniz gereken kurallardan biri ise mama içeriğini detaylı bir şekilde okumaktır. Aynı zamanda kendi veteriner hekiminiz haricinde hiçbir şekilde başka çevresel faktörlerin söylediklerini dikkate almayınız

Bu yazı 93 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak