blogger analytics
Miglior Gatto Tavuklu & Hindili Pate Kedi Konservesi

Miglior Gatto Tavuklu & Hindili Pate Kedi Konservesi

Paylaş
 

Miglior Gatto Tavuklu & Hindili Pate Kedi Konservesi

Miglior Gatto kedi konserveleri tüm cins, yaş, kilo gibi ayrıştırılan mama çeşitleri ile kedinizin damak zevkine göre tariflerle imal edilmiştir. Mamanın içeriğinde kullanılan malzemeler Veteriner Hekimlerin kontrolünde hazırlanmıştır. Bu mama içeriğinin tüm leziz tariflerinin ortak olan püf noktası kedinizin sağlığının ön planda tutulmasıdır. Miglior Gatto mama çeşitlerinin hiçbirinde kedinize zarar verecek katkı maddesi kesinlikle kullanılmaz. Bu mama ile kedilerin hem damak tadı açısından mutlu olmaları sağlanırken diğer taraftan da dengeli beslenmeleri temin edilmektedir.Mamanın içeriğini oluşturan maddelerin tamamının üst kalitede ham maddeler olunmasına özen gösterilmektedir. İçeriğin son derece doğal ve taze olması ürünün kullanıcıları tarafından da çok tercih edilme sebeplerindendir.

 

 Miglior Gatto Tavuklu ve Hindili Pate Kedi Konservesi  içerik olarak oldukça iyi kalitede ham maddeler, tavuk ve hindi etinden oluşan püre konserve kedi mamasıdır. Tüm cins kediler severek, iştahla tüketmektedirler. İçeriğinde kullanılan tüm malzemeler ve üretim şekli ile paketlenme işlemleri Avrupa Birliği standartlarına uygun olarak belirlenmektedir. Yaradılış olarak etobur olan kediler için gerekli olan besin değerleri bu mamanın içeriğinde bulunmaktadır.

Et ve yan ürünleri (% 4,1 hindi, %4,1 tavuk), tahıl ve minerallerden oluşmaktadır. Kedinizin günlük besin ve enerji ihtiyacı Miglior Gatto kedi mamasının her çeşidinde olduğu gibi tavuklu ve hindili pate kedi konservesinde de karşılanmaktadır. D vitamini ve E vitamini içeriği ile bu mama kedinizin günlük enerji ihtiyacının yanı sıra kas ve iskelet yapısının da güçlü ve sağlıklı olmasını desteklemektedir. Sindirim konusunda da oldukça rahat sindirilebilirliğinin yanında ayrıca sindirim sisteminin sağlığını da korumaktadır. Kedinizin bağışıklık sistemini doğal ve taze içeriği ile desteklemektedir. Mama içeriğinde %7,50 oranında protein iken %6 oranında yağ barındırmaktadır. Böylece kedinizin ihtiyacı olan günlük enerji karşılanırken kilosunu da artmaması hedeflenmektedir. Miglior Gatto marka kedi mamasının tavuklu ve hindili pate kedi konservesi çeşidinde beslenme gramajı kiloya göre değişmektedir. 1- 1 kg ve altında olan kedi dostlarımız için 200 gr tüketilmesi uygundur. 2- 2 kg arası için, 250 gr verilmesi, 3- 3 kg arası kediler için 300 gr verilmesi , 4- 4 kg arası kediler için ise 400 gr tüketilmesi mama üreticileri ve veterinerler tarafından tavsiye edilmektedir.

 

Mamaya ait son kullanma tarihi paket üzerinde belirtilmiştir. Paket üzerinde bulunan son kullanma tarihine kadar serin ve kuru bir yerde muhafaza edilen mama ağzı açılmadığı sürece tazeliğini ve doğalığını muhafaza etmektedir. Ağzı açıldıktan sonra ise buzdolabında muhafaza edilerek üç gün içinde tüketilmesi tavsiye edilmektedir. Bu mama piyasada bulunan emsal mamalara göre oldukça kaliteli ve doğal olmakla birlikte hepsine nazaran oldukça da ekonomik fiyatlar ile satışa sunulmaktadır. Kedi sahipleri tarafından tüm bu özellikleri sebebi ile tavsiye edilen kedi mamaları içinde üst sıralarda yer almaktadır.

Miglior Gatto Tavuklu & Hindili Pate Kedi Konservesi

Oldukça geniş bir müşteri potansiyeline sahiptir. Nerdeyse tüm kedilerin damak zevkine oldukça uygundur. Besleyici değeri de diğer mamalara göre üst seviyelerdedir. İçerik olarak son derece doğal, taze ve kaliteli ürünlerden oluşmaktadır. Besin değerlerinin oranlanması aşamasında veterinerlerin de görev alması mamanın besin ve enerji anlamında kalitesini arttırmaktadır. Avrupa standartlarında oldukça hijyen bir şekilde üretim ve paketleme yapılmaktadır. Kendine has lezzeti ile kedilerin seve seve tükettikleri bu kedi maması kolay ve pratiktir. Minik dostlarınız ile yapacağınız minik seyahatlerinizde hemen çantanıza atıp çıkabileceğiniz rahatlıkta mamalardır. Kedilerinizin sağlıklı bir şekilde yaşlanması ve sizinle uzun yıllar yaşaması için tamamen kedinizin sağlığına uygun içeriklerden oluşmaktadır.

 

Bu yazı 122 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak