blogger analytics
Mio Ciğerli Kedi KonservesiMio Ciğerli Kedi Konservesi

Mio Ciğerli Kedi Konservesi

Paylaş
 

Mio Ciğerli Kedi Konservesi

Kediler insanlarla iç içe bir yaşam sürmekte olan sevimli canlılardandır. İnsanların sevgisine, ilgisine muhtaç olan kediler küçük ve evcimen yapıları ile kolay bakılabilmektedir. Yaşadıkları ortamları kendi evleri olarak benimser, sahiplerine de her fırsatta minnettarlıklarını kendilerince gösterirler. Bir kedinin dünyaya gelmesine tanık olup, anne bir kedinin yavrusuna olan ilgisini görenlerin şefkat duyguları ve sevgileri de artmaktadır.

 

Minicik bir yavrunun kuru bir yaprak veya kâğıt parçasıyla saatlerce bıkıp usanmadan oynayıp koşturduğunu görmek büyük bir keyif verecektir. Kedilerin mutlaka sahiplenilerek evlere getirilmesine gerek yoktur. Onlar yaşadıkları sokaklarda da koruyup kollanabilir, beslenebilirler. Teknolojinin gelişmesine uygun makinelerle, temiz, modern ortamlarda üretilen Mio Ciğerli Kedi Konservesi yetişkin kediler için ideal oranda besin içermektedir.

 

Et ve ciğer içeriği kedilerin protein ihtiyacına uygun miktardadır. Mamalarda bir miktar yağ da bulunmaktadır. Selüloz ilavesi sindirim sisteminin iyi çalışmasına yöneliktir.415 gramlık Mio Ciğerli Kedi konservesi etin yanı sıra yan ürünler, az miktarda tahıl, yeterince mineral ve vitamin içermektedir. Uygun fiyatları ve kalitesiyle sokaklarda ya da evlerde beslenebilecek yetişkin kedileriniz için artık ev yemekleri, evde hazırlanacak öğünlerden daha ucuza gelecek, besleyici özelliklerinden ve tazeliğinden emin olunacaktır.

 

Sevimli kedileriniz için kolay beslenme sağlayacak konserve mamalar pet shoplardan, büyük marketlerden alınabileceği gibi web sitelerinden sipariş vererek elde edilebilmektedir. İlk defa denenecekse az miktarda alıp kedinizin sevip sevmeyeceğine bakılmalıdır. Ev yemekleriyle beslenmeye alışan kediler bile Mio Ciğerli Kedi Konservesi yemeyi sevecek ve kolay alışacaklardır.

 

Evcil hayvanlar için birçok markanın satışa sunulduğu web sitelerinden ya da yakınınızdaki bir satış noktasından 415 gramlık Mio Ciğerli Kedi Konservesi 24’lü paketler halinde ekonomik olarak satışa sunulmaktadır. Bu şekilde alınabilecek mamalar uzun süre sizleri mama derdinden de kurtaracaktır. Hemen yemeye uygun mamaları kedinizin beslenme saati geldiğinde açıp mama kabına koyabilirsiniz. Başka bir şey yapmanıza, mama yeterli mi diye düşünmenize hiç gerek kalmayacaktır. Konserve mamalar aslında kedileriniz için takviye olarak kullanabileceğiniz mamalardır. Sağlıklı yaşamlarının sürmesi için gereken her türlü besin, mineral, vitamin konserve mamalarla karşılanmaktadır.

 

Konserve mamalar bu denli sağlam içerikli olsalar da kuru mamalarla beslenen kedilere takviye amaçlıdır. Sürekli konserve mama, yumuşak, yaş mama ile beslenmeleri diş ve çene sağlıklarını olumsuz etkileyecek, problemlere yol açacaktır. Yumuşak konserve mamalar kedilerin dişlerinde tartar oluşumunu artıracak, daha sonraları diş problemleri yaşatabilecektir. Mio Ciğerli Kedi Konservesi sürekli verilmemelidir ancak aralıklı olarak verilmesi önerilir. Öncelikle ve mutlaka kuru mamalar verilmesi gerektiği unutulmamalıdır. Kedi ve ciğer ayrılmaz ikililer şeklinde akıllarda yer etmiştir.

 

Mio konserve mamalar kedilerin büyük bir iştahla yiyecekleri taze, lezzetli ciğer içermekte, belli bir miktarda tahıl, mineral ve vitaminlerle de desteklenmiş bir ürünlerdir. Yetişkin kedilerinizin kas yapısını gelişmesi için yetecek kadar protein, az miktarda yağ, selüloz da içermektedir. Vitamin D,E ve A içeriğiyle de kedilerin tüm ihtiyaçları karşılanır düzeye getirilmiştir. Mamalara kıvam verici yoğunlaştıran, zararsız maddeler de eklenmiştir.

Mio Ciğerli Kedi Konservesi

Konserve mamaların serin bir yerde saklanması yeterli olacaktır. Bir defada yiyebileceği kadar mama verilmesi en doğrusu olacaktır. Konservelerin açıldıktan sonra buzdolabında korunması gerekir. Özellikle yaz aylarında sular buharlaşarak çabuk eksileceği için arada bir su kapları kontrol edilmeli veya kirlenmesi durumunda tazelenmelidir. Bir günde orta boy bir kediyi besliyorsanız 415 gram yeterli olacaktır. Mio Ciğerli Kedi Konservesi 415 gramlıktır, bu miktar günde 2–3 öğüne bölünerek verilmelidir. Çok genç, enerjik bir kediniz varsa bu miktar biraz daha artırılabilecektir.

Bu yazı 80 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak