blogger analytics
Mio Kuzu Etli Kedi KonservesiMio Kuzu Etli Kedi Konservesi

Mio Kuzu Etli Kedi Konservesi

Paylaş
 

Mio Kuzu Etli Kedi Konservesi

Kedileriniz için özel hazırlanmış Mio kuzu etli kedi konserveleri farklı gramajlarda ki paketlerde satışa sunulmuştur. Yetişkin kediler için tercih ediniz. Dana etli konserve kedi mamasıdır. Bileşiminde et ve et yan ürünleri, tahıl, mineral, vitaminler bulunmaktadır. Analitik yapısında ise ham protein, ham yağ, ham selüloz, ham kül, nem bulunmaktadır. Besin katkı maddeleri vitamin A, vitamin D3, vitamin E bulunmaktadır. Orta boydaki yetişkin kedilerinize 415 gr’lık konserveyi 2-3 öğünde verebilirsiniz. Renklendirici, koruyucu, fazla şeker içermez. Hayvanlar üzerinde test edilme yapılmamıştır. Kedileriniz için gönül rahatlıyla tercih edebileceğiniz bir üründür.

 

Kedilerinizin gelişiminde çok büyük etkisi olan besin değerleri ile hazırlanmıştır. Kediniz için gerekli olan tüm bilgileri veterinerinizden öğrenip ona uygun mamalar seçmelisiniz. Mio kuzu etli kedi konservesini internet üzerinden satış yapan sitelerde bulabilirsiniz. Kampanyalar yapılmaktadır. Toplu alım yapabilirsiniz. Kedilerinizin zevkle tüketeceği bu ürün evinizde sürekli bulunmalıdır. Aldığınız ürünlerin taze olmasına dikkat ediniz. Konserve kutusunun hasar görmediğine, delik olmadığına, önceden açılmış olmadığına dikkat ediniz. İmalat ve son tüketim tarihine dikkat ediniz. Konserveleri açtıktan sonra kısa sürede tüketilmesine dikkat ediniz. Açılmış ürünlerde bayatlama yada bozulma yaşanabilir. Kediniz içinde sağlık sorunları yaşamasına sebep olabilir. Saklama koşullarına ve öğünlerde verilmesi gereken gramaj ölçülerine dikkat ediniz. Kedinize ilk kez kuzu etli konserve veriyorsanız, alışması için öncelikle küçük porsiyonlar ile başlayın. Damak tadına uyum sağlasın ve yavaş yavaş alışsın.

 

Daha sonra öğünlerinde belirtilen gramajlarda arttırabilirsiniz. Satış yapan internet sitelerinde ödeme kolaylıkları sağlanmaktadır. Kredi kartınız ile taksitli ödeme şeklini tercih edebilirsiniz. Satış yapan bazı internet sitelerinde farklı kampanyalar bulunmaktadır. Toplu alımlarda farklı hediyeler vermektedirler. Sizde bu kampanyaları takip edip hediyeleri alabilirsiniz. Porselen kedi mama kapları, duvar saatleri, kedi taşıma çantaları ve daha birçok ürün hediye olarak verilmektedir. Kargo bedava hizmetleri de verilmektedir. Aldığınız ürünleri istediğiniz adrese sorunsuz bir şekilde teslim edilebilir. Tüm ırklar için özel hazırlanmış, sindirimi kolay, besin değeri yüksek kuzu etli kedi konservesini sizlere tavsiye ediyoruz. Hiçbir sorun yaşamadan kedinize verebilirsiniz. Kedinizin sağlıklı büyümesi ve gelişmesi çok önemlidir. Kedileriniz yemekten sonra dinlenmeye çekilir, sindirim için zaman gerekir. Fazla oyun oynayarak fazla hareket ederek dolu midesi ile kendini çok yormamalıdır. Mama kabının yanında sürekli taze su bulundurunuz. Mama öğün ve saatlerini hergün aynı zamanda vermeye çalışınız. Sağlık sorunu yaşadığında yada yolunda gitmeyen bir şeyler farkettiğinizde mutlaka veterinerinizle iletişime geçiniz. Aşıları, vitaminleri, bakımı kedinizin iyi bir şekilde gelişimi için çok önemlidir.

Mio Kuzu Etli Kedi Konservesi

Kedinizle oyun oynayabileceğiniz nesneler alın ve onunla zevkli zaman geçirin. Kedinize ait bir yastık bulundurun ona alışsın ve kendini güvende hissetsin. Renkli toplar, yumaklar, plastik oyuncaklar alabilir, onlarla zaman geçirmesini sağlayabilirsiniz. Tüylerinin bakımını yapınız. Tuvalet eğitimini öğretiniz. Kedi tuvalet kapları alabilirsiniz. İçine özel kumlarını alın ve o içgüdüsel olarak tuvaletini oraya yapacaktır. Sizlerde düzenli aralıklarla kumun değişimini ve temizliğini yapınız. Dişleri, tırnakları, tüyleri sizin bakımınızı beklemektedir. Evinizde kedinize zarar verebilecek eşyaları lütfen kaldırın. Onun ulaşabileceği yerlere dikkat ediniz. Ciddi kazalar ve yaralanmalar yaşanabilir. Bahçenizde yada evinizde kaçabileceği alanlara dikkat ediniz ve önlemler alınız. Sürekli kendini temizleyen kediniz için banyo yaptırmaya gerek kalmamaktadır. Evinizdeki koltuk, sehpa, halı gibi eşyalarınızı kemirme eğilimi varsa ona göre önlemlerinizi alınız. Rahat, ferah, temiz alanları onlar için hazırlayın sizlere güven duygusu içinde sağlıkla gelişsinler.

Bu yazı 139 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak