blogger analytics
N&D Farmina Tahılsız Kuzu Ve Yaban Mersinli Kedi

N&D Farmina Tahılsız Kuzu Ve Yaban Mersinli Kedi

Paylaş
 

N&D Farmina Tahılsız Kuzu Ve Yaban Mersinli Kedi

N&D Farmina Tahılsız Kuzu Ve Yaban Mersinli Kedi

Kediniz için kaliteli seçimlerden biri. İçerdiği vitaminler acısından değerli. Seçiminizi yaparken dikkatiniz dağılmasın

Oda sıcaklığındaki nemlendirilmiş kuru mama veya konserve mamalardan uzak durun. Bazı ufak doğrular büyük hataları yok eder. Tüketilmeyen mamalar bir saat içinde beslenme kabından alınmalıdır. Kedinizin beslenme planı uygulanmalıdır.

Mamalarda fazla, tuz, katkı maddesi ve boya fazlalığı böbrek, karaciğer hastalıklarına sebebiyet veriyor. Fazla tahıllı olan mamalar ise tüy dökümlerine neden oluyor. Türkiye’de üretilen ucuz ve kalitesiz mamalar. Kristal oranı fazla olduğundan kanlı idrar, kusma, sonunda da damar tıkanması ve bağırsaklarda sorunlara yol acıyor.

N&D Farmina Tahılsız Kuzu Ve Yaban Mersinli Kedi Maması güvenilir olduğumu bilmeniz bizleri de mutlu ediyor. Ürünlerimiz birinci sınıf olup üretim tarihi, son kullanma tarihi, besin öğeleri üzerlerinde yazmaktadır. Firma olarak yanınızdayız daima. Evcil hayvanların neşe kaynağı olduğunu bilmeyen yoktur. Sorumluluk da sahibi olmanızda gerekmektedir, evcil hayvan sahibinin beslediği canlıya gerekli ilgi, alakayı göstermesi önemlidir.

Sorumluluk sahibi firma olarak kedinizin sağlıklı ve mutlu olmasına yardımcı olmak için size en yeni bilgiyi ve gerekli ürünleri sağlamak bizim işimiz. Veteriner hekimlerimiz ve bilinçli beslenme uzmanları bizi öneriyor. Her yaştan kedinin beslenme ihtiyaçlarını karşılamak için sürekli olarak çalışıyoruz. Yeni ürünler üretiyoruz.

Araştırma sonuçları şunu gösteriyor ki doğru beslenme, kedinizin sağlığı için çok önemli. Tabi ki de sevginizi, ilginize de eksik etmemelisiniz.

Kedinizi gün içerisinde yürüyüşlere çıkarabilirsiniz. Güzel bir vakit geçirerek mutlu edebilirsiniz. Dört duvar arasında canlarının sıkılacağını unutmamak gerekir. Fazla enersini atmayan bir kedi huysuzlaşır etrafa zarar verir. Gece uyumada zorluk çeker. Bu sevimli hayvanlara bazı alışkanlıklar edindire bilirsiniz. Örneğin tuvalet ihtiyacı, acıktığında belirtiler göstermesi, dışarı çıkmak istediğinde dış kapıyı tırmalaması gibi.

Kedinize mama alırken kesinlikle besin değerlerine bakmalısınız. Öneriye göre mama almamalısınız. Denerken dikkatli olmalısınız. Kedinizi kontrol altında tutmalısınız. Sağlıklı kedi beslemek için bu kurallara uymalısınız. İçeriğinde şeker yazıyorsa tercih etmeyin, ekstra tahıllı yaş mamadan uzak durun. Aynı şekilde buğday, mısır yazan yaş mamayı satın almayın. Yapay ve suni yazan ibare görürseniz renklendirici, lezzetlendirici olarak uzak durun. Un ve glüten içermediğine dikkat edin. İçindekiler bölümünde taurinli ve vitamin ekli olması kedinizin sağlığı açısından çok önemlidir.

Yemek zamanının bölünmemesi önemlidir, mamasını ve suyunu sakin bir ortamda vermelisiniz. Evinizde birden fazla kedi besliyorsanız, hepsinin sağlıklı beslemesi için farklı metotlar uygulamasınız. Mama kaplarının altına bir örtü sermeniz,temizleme işleminizi kolaylaştıracaktır. Beslenme suyu daima temiz ve taze olmasına dikkat etmeyi unutmayınız. Beslenme sistemini bir rutin haline getirmek, kediniz için sağlık günler bekliyor olacak. Beslenme sırasında adı ile seslenmeniz bu aktivitenin onun açısından güzel geçmesine yardımcı olur. Kediniz kuru mama ile besliyorsanız, tüm günün öğününü sabahtan kabına koyabilirsiniz. Kuru mamanın bir diğer artısı ise kedinizin dişlerini diş taşlarını oluşmasına engel olur

Kedinizi ne kadar miktarda besleyeceğinizi bilmek kedinizin ihtiyacı olan besini almasını sağlar, gereksiz kilo almasını önler. Bu konuda ona destek olmak için her zaman tavsiye edilen miktarda mama ile beslemekte fayda vardır. İdeal beslenme ölçüsü için ürün üstündeki içerik bilgisini okumalısınız. Firma olarak kedinizi düşünmek için her zaman sizinleyiz.

Mama seçimlerinde üretim, tüketim tarihlerine bakmayı unutmayınız. Kaliteden ödün vermek sağlıksız bir beslenmeye yol açar. Sizi de zora sokar. Ekonomik yönden ve manevi yönden zarar görürsünüz. Fazla tahıllı urun kullanmayınız. Kedinizi yaş mamaya alıştırınız. Ağız ve diş sağlığına dikkat ediniz. Gelişi güzel beslenme uygulamak zararlıdır. Kaliteden ödün vermiyoruz sağlıklı günlere beraber adim atıyoruz. Yaşasın sağlıklı kediler.

N&D Farmina Tahılsız Kuzu Ve Yaban Mersinli Kedi

Can dostunuzu korumaya mamasından başlamak mantıklıdır. Nasıl siz kalite damak tadı arıyorsanız kedinizde bir canlı olarak arıyor. Dikkatli olursanız onu anlarsınız. Uzun yıllar beraber yaşarsınız. Sağlıklı, mutlu, huzurlu. . . Tercihiniz sağlık olsun. Sağlık ekonomidir mantıktır kalitedir. Bizde sizin için varız. . .

Bu yazı 171 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak