blogger analytics
N&D Kuzu Etli Yaban Mersinli Tahılsız Yetişkin Kedi Maması

N&D Kuzu Etli Yaban Mersinli Tahılsız Yetişkin Kedi Maması

Paylaş
 

N&D Kuzu Etli Yaban Mersinli Tahılsız Yetişkin Kedi Maması

Benim kedim özeldir, benim kedim değerlidir diyorsanız kullandığınız mamalar da kediniz için özel ve titizlikle seçilmelidir. Kedinizin gelişimi, değişimi, sağlığı için seçip alacağınız o mamalar ek gıda olarak özenle araştırılıp belirlenmelidir. Kedinizin en iyisini hakkettiğini düşünüyorsanız, kedim doğal yollarla yağlanmadan büyüsün istiyorsanız N&D Kuzu Etli Yaban Mersinli Tahılsız Yetişkin Kedi Mamasını kediniz için tereddüt etmeden alıp denemelisiniz.

İçerisinde ki yaban mersini kedinizin bağışıklık sistemini için önemlidir bağışıklık sistemini geliştirir ve yağsız kasların daha hızlı çalışmasını sağlar. İçerisinde tahıl olmaması kedinizin göbek bölgesindeki yağlanmayı azaltarak bu eksikliği kuzu etiyle tamamlamaktadır. Kuzu etindeki protein yoğunluğu kedinizi tok tutmaya ve enerjisini sağlamaya yöneliktir. Yaban mersininin etkisi ise karbonhidrat ihtiyacını karşılayarak kedinizi enerjik ve neşeli kılar.

1 yaş ve üzeri kediler için kullanılan bu mamanın tüketimi kedinizin yaşına , beslenme alışkanlığına ve gelişim potansiyeline göre değişiklik gösterir. Bunun yanında kuzu etli mama dışında diğer çeşitlerden de istediğiniz gibi yararlanabilirsiniz. İskelet sistemi için gerekli olan yaban mersini kedinin daha parlak tüylere daha kaslı bir görünüme ulaşmasına sağlar. Bu mama için N&D mamaları internet sayfası üzerinden sipariş verebilir ve diğer ürünleri inceleyebilirsiniz.

Kaliteli uzmanlar tarafından hazırlanan bu ürün yetişkin kedilerin erken yaşlanmasını, tuvalet problemlerini, kilo almasını, hareketsiz ve aç kalmasını engelleyecektir. Gramına göre kullanım oranı değişen mamaların kedilerin yaş ve ciniyetine göre de değişmektedir. Bu değişimin farkında olarak N&D mamalarından ürün alanlar bu olumlu değişimin farkına varmıştır. Düzenli kullanıldığı durumda etkisini erken göstermektedir ve kedinize ekstradan gıda takviyesi yapmak zorunda kalmasınız.

Süt yerine daha çok su ile tüketilen kuru mamalarda kediniz üzerinde ki değişimi erkenden görüp takviye yapmaya gerek olmadığını göreceksiniz. Özellikle zayıf ve gelişimi yavaş olan kedilerde N&D mama ürünlerinin kullanımı sonucunda kedilerin daha tok ve fiziksel gelişimini rahat tamamlayıp kısa sürede geliştiğini görmek mümkündür.

Dişi ve erkek kediler için ayrı ayrı mama ürünleri bulunan N&D mama ürünleri yapısal gelişim olarak da sevimli dostlarımızı düşünüp yanlarında olmuştur. Bu açıdan bakılacak olursa dişi ve erkek kedilerin fizyolojik gelişimi farklı olduğu için iskelet gelişimi için çeşitli mama ürün seçeneği vardır. Kedilerin doğurganlık oranını artırmak açısından yaban mersininin karbonhidrat ve enerji vermesi üzerine hareketlilik ve hissiyatları artar.

Bazı ürünler kedinizin kilo vermesini yağ yakmasını sağlarken , N&D Kuzu etli yaban mersinli Tahılsız Yetişkin Kedi Maması daha çok gelişmekte olan ve yaşlanma dönemine giren kediler için tercih edilmesi gereken ek gıda Mamasıdır. Kedinizin yaşına göre günlük kullanımı ve gramı değişmektedir. Fazla kullanımın da kediniz de ishal görülebilir. Bu evre kedinizin mamaya alışma süreci içinde olağan bir durumdur. Bu yüzden Mamanın kullanım şeklini okumalı kedinize göre uygun olanı seçip almalı ve kullanılmalıdır.

Mama paketi açıldıktan sonra kuru bir kavanoz içerisine boşaltıp taze bir şekilde muhafaza edip kullanmaya devam edebilirsiniz. Süt yerine su ile tüketilmesi N&D mama ürünleri için ayrıcalıklı özelliğidir. Kuzu etli olduğu için soğuk ve ılık ortamda da muhafaza edebilirsiniz. Etin bozulma durumunu düşünenler için yaban mersini kendi özelliğinden dolayı eti muhafaza eder.

N&D Kuzu Etli Yaban Mersinli Tahılsız Yetişkin Kedi Maması

Siz de kediniz için en iyisini istiyorsanız eğer, N&D mama ürünleri kediniz için de, sizin için de çok iyi olacaktır. Onun iyiliği için N&D mama ürünlerini tercih edin.

Bu yazı 186 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak