blogger analytics
Ok Cat Soslu Hindili Poşet Konseve MamaOk Cat Soslu Hindili Poşet

Ok Cat Soslu Hindili Poşet Konseve Mama

Paylaş
 

Ok Cat Soslu Hindili Poşet Konseve Mama

Gün geçtikçe kedi sahibi olan insanlar artmaktadır. Bu kediler onların sırdaşları arkadaşları olmaktadır ve onlara iyi bakmak istemektedirler. çok fazla kedi sahibi olunmasının sebebi ise Kedi bakımının daha kolay ve az maliyet isteyen bir iş olmasıdır. Ok Cat Soslu Hindili Poşet Konserve Maması ile birlikte bu maliyet daha da azalmaktadır. Çünkü çok uygun fiyata satılan bu ürün oldukça da besleyici bir mamadır. Kedi sahipleri gerçekten kedilerinin bu mamayı sevdiğini söylemektedirler. Mamanın içerdiği et ve et türevleri oldukça yüklü bir protein deposunu oluştururken mamanın sahip olduğu balık parçacıkları da bu protein deposunu desteklemektedir. Bunun yanında Bitkisel Protein özlerine sahip olan bu mama diğer bitkisel içerikli ürünleri mineralleri ve tatlandırıcıları içermektedir.

 

Ok Cat Soslu Hindili Poşet Konserve Mamasının içerisinde bulunan D3 vitamini ve 27 mg bulunan E vitamini AB’nin izin verdiği miktardadır. Bunun yanında içerisinde 600 mg tarçın sakızı bulunmaktadır. %82 oranında suya sahip bir mama olan Ok Cat Soslu Hindili Poşet Konseve Maması yaş mamadır. Kuru mamalara nazaran çok daha faydalıdır. Kuru mamaların su oranı oldukça düşük olduğu için kesinlikle kuru mama ile birlikte su da verilmelidir. Yüksek bir su oranına sahip olan Ok Cat Soslu Hindili Poşet Konserve Mamasını verirken de su vermeyi de ihmal etmemeniz gerekmektedir.

 

Hem konserve hem de poşet şeklinde olan bu yaş mamanın kullanımı da oldukça kolaydır. 4 kg yetişkin bir kedi için günde 2 porsiyon verilmesi yeterli olacaktır. Yani bu 4 pakete tekabül etmektedir. Ok Cat Soslu Hindili Poşet Konserve Maması paketleri 100’er gramlık olarak satılmaktadır. Bu da size kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Tabi ki bu miktar kedinizin aktivite durumuna göre değişmektedir.

Çok hareketli bir kediye sahipseniz onun günlük enerji ihtiyacını karşılamak adına biraz daha fazla Ok Cat Soslu Hindili Poşet Konserve Maması yedirmeniz gerekmektedir. Bunun yanında eğer Gebe veya emziren bir kediye sahipseniz bu miktar arttırılmalıdır. Gebe bir kedi için normal olarak günlük kullanılan 2 porsiyon mama 4-6 porsiyona kadar çıkarılmalıdır. bu da yaklaşık olarak 8-12 paket Ok Cat Soslu Hindili Poşet Konserve Mamasının tüketilmesi anlamına gelmektedir. Eğer sadece emziren bir kediye sahipseniz günlük olarak alınması gereken besin miktarı 3-4 porsiyon oranındadır. Yani bu da yaklaşık olarak 6-8 paket Ok Cat Soslu Hindili Poşet Konserve Mamasının tüketilmesi anlamına gelmektedir.

 

Mamanın pakette olması sizin için kullanım kolaylığı sağlayacaktır. besin değerlerinin de yüksek olduğu bu mama kedinizin sindirim sistemini de düzenleyecektir. İçerisinde bulunan Omega-3 ve Omega-6 yağ asitlerinin kedinizi deri hastalıklarına karşı korumada yardımcı olacaktır. Ayrıca tüylerinin parlak be canlı durmasını sağlayacaktır.

Ok Cat Soslu Hindili Poşet Konseve Mama

Zaten kolay olan kedi bakımı Ok Cat Soslu Hindili Poşet Konserve Maması ile daha kolay ve az maliyetli bir hal almaktadır. Tüm pet shop ve İnternet sitelerinde bulabileceğiniz bu mama artık size çok yakın bir durumda. Kedi maması konusunda uzman bir firma tarafından üretilen bu mamayı denemelisiniz. Konservenin alt kısmında son kullanma tarihi yazmaktadır. bu tarihe kadar mama ilk gün ki gibi taze ve sağlıklı kalacaktır.

Bu yazı 98 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak