blogger analytics
Pet kuaförü - İstanbul Köpek Kuaför Salonu Merkezi

Pet kuaförü

Pet kuaförü
Paylaş
 

Pet kuaförü

Hayvan severlerin özel ilgiyle takip ettikleri büyük bir sektörü bugün sizlerle paylaşmak istiyoruz. Hayvan severlerin düşüncelerine göre insanların hak ettikleri yaşam seviyelerini elbette ki her canlı hak ediyor. Bu görüşü savunan ve dünya üzerinde love animals olarak adlandırılan ünlü grubun üyeleri tarafından ve ayrıca grup üyeleri dışında olsalar dahi hayvanlarına oldukça önem veren bir kitle tarafından özenle seçilen bir sektör olarak karşınıza bugün pet kuaförlerini çıkartıyoruz. Özellikle elit kitleler tarafından hem gösterişli oldukları için hem de detaylı ve bilgili çalışan kimseler oldukları için tercih edilen bu yöntemde oldukça farklı bir sektör olarak karşımıza gelen pet kuaförü tabiri caizse yeni moda sosyete hizmetlerinden biri diyebiliriz.

Tabi bu gibi sosyete camialarının dışında da sıklıkla kullanıldığını görmüş olacağınız bu sistemde sizlere kullanış açısından daha farklı gelen bu yöntemin aslında pek çok avantajı bulunmaktadır. Çünkü sizlerin evlerinizde köpeklerinize veya her hangi bir hayvanınıza yapmış olduğunuz temizlik ne yazık ki tam olarak bir temizliği karşılamıyor. Hatta kullanmış olduğunuz şampuanlar neticesinde hayvanlarınız da çeşitli cilt hastalıkları meydana geliyor. Çünkü bir çoğu kimse tarafından hayvanımı ben kendim temizlerim diye bir düşünce yapısı kurulsa da pet kuaförlerinin hayvanların türüne göre özenle seçerek tercih etmiş olduğu şampuanlar bile ne yazık ki sizlerin şampuanlarınızdan farklı.

Çünkü biz insan oğlu derisi gereğince daha farklı kimyasal maddeler ile temizlenmemizi sağlar iken köpeklerin kullanmış oldukları şampuan türleri köpek cinsinden, türüne, tüylerine ve seyrekliklerine göre değişiklik gösterebiliyor. Pet kuaförleri tarafından tercih edilmekte olan bir yöntem olarak karşımıza çıkan bir slogan olarak “ evcil hayvanınız için en iyisi biziz “ sloganıyla da anlıyoruz ki gerçekten profesyonel anlamda bu işi yapan kimseler tarafından bu işlevi almak gerçekten hem sizler için hem de hayvanlarınız için en iyisi olacaktır. Sizler için diyoruz. Çünkü hayvanlarınızın yanlış bakımlar sonucu belirli hastalıklara tutulmasıdır. Sonucu her hayvan severe olacağı gibi özellikle hayvan sahibine oldukça büyük bir psikolojik etkisi oluyor. Bu yüzden naçizane tavsiyemiz bu işi profesyonellere bırakmak ve sizlerin yapamayacağı bir şeyi kabullenmek olacaktır.

Ekstra olarak pet kuaförleri sayesinde yıkama hizmetlerinin yanı sıra tıraş hizmetleri de bulunmaktadır. Özellikle hayvanlara hayvan sahipleri tarafından yapılan tıraş hizmetinin gerçekten büyük tüy ve cilt sorunlarına yer açtığı söyleniyor. Çünkü hayvanlarınızın cilt türleri sizlerin kullanmış olduğu tarak ve makas tarafından düzenleyemezsiniz. Aksi takdirde hayvanınıza gerçekten ağır sıkıntılar yaşatmış olursunuz. Bu yüzden her bir hayvan severin özellikle kesici aletler konusun da bu işi profesyonellere bırakmaları oldukça mantıklı bir yaklaşım olacaktır.

pet kuaförünü neden tercih etmelisiniz?

Pet kuaförleri profesyonel odaklı ve eğitimli kimseler oldukları için hayvanlarınızın sağlıklı bir temizliğe ve bakıma ihtiyaçları olduğu durumlarda sizlere en uygun hizmeti sağlayabilecek fırsatlardan biridir de ondan.
Hayvanınızın sağlığını bir kere kaybetmesi mi daha değerli? Yoksa sadece bir pet kuaförü masrafı mı?
Gerçek bir hayvan sever ve hayvanınızı adeta hayat arkadaşınız gibi görüyorsanız pet kuaförü sistemi tam sizler için çünkü hayvanlarınıza özel sunulacak her hangi bir paketi tercih edebilirsiniz.
Bir hayvan sever iseniz hayvanınıza bu pet kuaförleri aracılığıyla özel kokular ve özel yağlar satın alımı gerçekleştirebilirsiniz.

Pet kuaförü

Yıkanma esnasında bu gibi profesyonel kimselerden detaylı bilgi alabilmeniz pek mümkün değildir. Çünkü firma kendi işini yaptığı için ekstra rakip yaratmak istemez veya müşteri kaybına geçmek istemez. Bu yüzden eve hizmet politikasını izleyip evinize geldiklerinde onları izleyerek bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bu yazı 283 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak