blogger analytics
Piqapoo ile Konforlu Köpekler- İstanbul Pet Kuaför Salon Merkezi

Piqapoo ile Konforlu Köpekler

Piqapoo ile Konforlu Köpekler

Evcil hayvan bakımı denilince akla gelen ilk problem hijyendir. Hayvanlara tuvalet eğitimi verildikten sonra dahi dikkat etmemiz gereken durumlar mevcuttur. Piqapoo, köpek sevenlere bu noktada yardımcı olmak için üretilmiş bir üründür.

Kullanımı

Tuvalet ihtiyacı için dışarıya çıkarılacak olan köpeğin kuyruğuna, çıkmadan evde takılır. Kuyruğun üst kısmına takılması gerekmektedir. Böylelikle ihtiyacını giderecek olan köpeğin kuyruğunun havada kalmasını sağlayan bu alet, dışkının doğrudan poşetin içine düşmesini sağlar. Piqapoo hafiftir. Dışkıyı gizler. bu işlemden sonra dışkı dolu poşeti atmak için kıskaç kısmından ayrılı ve el değmeden çöpe atılır.

Köpeğin Piqapoo’ya Alışma Süreci

Ürün hayvana ilk takıldığında hayvan bunu garipseyebilir. Kuyruğunda takılı olan aleti görmek için sık sık geriye bakabilir. Ancak bu durum uzun sürmeyecektir. Köpeklerin çeşitli eşyalara ve aletlere alışma süreleri kısadır. İki ya da üçüncü deneyimden sonra hayvan büyük ölçüde alete alışmış duruma gelecektir.

Piqapoo Seti

Set iki kısımdan oluşur.

Silikon klips: Köpeğin kuyruk başlangıcına takılır. Konfor sağlamak için yumuşak silikon plastikten üretilmiştir. Her köpek boyutu için ayarlanabilir. Çok hafif ve rahattır.

Atılabilir toplama poşeti: Klipsin altında yer alır. Poşetler çok ince plastikten yapılmıştır fakat sızma ya da dökülmeleri engelleyecek kadar dayanıklıdır, köpeğe yük yapmaz ve dışkının görünmemesini sağlar.

Ayrıca bu set köpeklerin büyüklüklerine göre farklı iki boyutta hazırlanmıştır.

5 kg İle 25 kg arası köpekler için küçük boy, 25 kg ile 55 kg arası köpekler için büyük boy .eşitleri mevcuttur.

Faydaları

Piqapoo ile Konforlu Köpekler

Dışkı toplamak hiç bir insanın hoşuna gitmeyecek bir davranıştır. Ancak toplum ve görgü kuralları gereği evcil hayvanların dışkılarını yaptıkları yerde bırakmakta hoş bir davranış değildir. İşte tam bu noktada mevcut ürün işe yarıyor. Piqapoo, evcil hayvan sahipleri yanlarında süpürge, kürek gibi aletler taşımayı zorunlu olmaktan çıkarıyor. Süpürge, kürekle yapılan temizlikte sahiplerin ellerinin dışkı ile teması mümkün bir durumdur. Bu durum hayvan kadar sahiplerinde hijyen bakımından risk altında olmasına sebep olur. Ayrıca sahiplerin taşıması gereken yükü de azaltan bir alettir. Çantada çok küçük bir yer işgal etmesine rağmen hayvan sahiplerini bir çok eşyanın taşınmasından kurtaran bir özelliğe sahiptir.

Bu yazı 147 kere okundu.
Etiketler:
piqapoo
  • Site Yorum

Bir yorum bırak