blogger analytics
Piqapoo Sizlere Çevre Temizliğini Sunuyor- İstanbul Pet Kuaför Salon

Piqapoo Sizlere Çevre Temizliğini Sunuyor

Paylaş
 

Piqapoo Sizlere Çevre Temizliğini Sunuyor

Köpekler için tasarlanmış olan bir ürün piqapoo çevreyi temiz tutmak açısından ve sağlığı korumak açısından büyük önem taşıyor. Köpeklerin dışkılarını sokağa bırakmalarına engel olan bu alet ile köpek dışkısı kapalı bir poşet içine hapsediliyor ve sonrasında hemen çöpe atılıyor. Poşetin içinde kapalı kalan dışkı havaya temas etmeden kapalı poşet ile çöpe gidiyor. Çevrede, orta yerde kalmadan ve siz elinizi ellemeden kendi kendine poşete düşen dışkı poşeti çöp oluyor.

Köpeğe Takılıyor Ve Büyük Kolaylık Sağlıyor

Piqapoo, köpek kuyruğuna göre tasarlanmış bir alettir, kuyruk kısmı hafif havaya kaldırılıyor ve klips kısmından açılarak kuyruğa monte ediliyor. Klips ucunda yer alan küçük ve hafif poşet kuyruğun alt kısmında kalıyor, köpek tuvaletini yaptığında bu küçük poşetin içine yapıyor. Havaya karışmadan, kimsenin temas etmesine fırsat kalmadan direk olarak çöpe atılıyor.

Piqapooyu Bulmak Çok Kolay

İnternet üzerinden inceleyebilir ve ürünün tanıtımını görebilirsiniz. Ne kadar faydalı ve gerekli bir alet olduğunu burada görebilirsiniz. Siz de köpek besliyorsanız mutlaka dışkı konusunda sorun yaşıyorsunuzdur. Bu sorunların üstesinden gelebilmek için bu mucize aleti almayı denemelisiniz. Denediğinizde göreceksiniz ki ne kadar faydalıdır. Ve aldıktan sonra bir daha hep almak isteyeceksiniz. Onsuz yapamayacak ve herkese tavsiye edeceksiniz. Hayvanlara olan sevginin bazı meşakkatli yanları da oluyor ama bundan sonra bu meşakkatten bir nebze olsun kurtulacaksınız ve rahat edeceksiniz. Bu alet sayesinde hem köpeğiniz rahat edecek, hem de siz rahat edeceksiniz. Köpeğiniz yürüyüşe çıkmak istediğinde saatlerce düşünüp dertlenmek yerine hemen alıp dışarı çıkacak ve saatlerce yürüyüş yapabileceksiniz.

Piqapoo Size Sunulmuş Bir Mucize

Piqapoo Sizlere Çevre Temizliğini Sunuyor

Köpek dışkısı çevre ve insanlar için gerçekten büyük tehlike yaratan bir maddedir. İçerisinde bulunan parazitler ve bakteriler çevreye yayıldığında bitkiler ve insanlar üzerinde istenmeyen etkiler yaratabiliyor. Öyle ki ölümcül hastalıklara bile yol açabiliyor. Köpeğinizle sokakta yürüyüş yaparken doğal ihtiyaç olarak tuvalet ihtiyacı geldiğinde bir kenara yaptırmak zorunda kalıyorsunuzdur. Ve bu dışkıyı bir poşete alarak çöpe atıyordunuz bu işlem hiç de hoş olmayan ve tiksinti oluşturan bir işlemdi. Fakat şimdi piqapoo ile tüm bu dertlerden kurtulabilirsiniz.

Bu yazı 113 kere okundu.
Etiketler:
piqapoo
  • Site Yorum

Bir yorum bırak