blogger analytics
Plaısır Kedi KonservesiPlaısır Kedi KonservesiPlaısır Kedi Konservesi

Plaısır Kedi Konservesi

Paylaş
 

Plaısır Kedi Konservesi

Plaısır Somonlu Yetişkin Kedi Konservesi 100 Gr:Yetişkin kediler için hazırlanan somonlu kedi maması içerisinde et ve et ürünleri, balık eti, mineraller, şeker grupları, renklendiriciler, protein grupları ve vitamin grupları bulunmaktadır. 3 ve 5 kg arasında olan kediler için günlük 2 veya 3 paket olarak 2 öğün halinde verebilirsiniz. Oda sıcaklığında bulunmalıdır mama. Ancak paket açıldıktan sonra buzdolabında muhafaza edilmelidir ve en fazla 2 gün içerisinde tüketilmelidir.

 

Plaısır Sığır Etli Yetişkin Kedi Konservesi 100 Gr:Yetişkin kediler için üretilmiş sığır etli mama türüdür. İçerisinde bulunan besin grupları et ve et ürünleri, mineraller, vitamin e, şeker grupları, proteinlerdir. 3 ve 5 kg arasındaki kediye oda sıcaklığında bekletilen mama 2 veya 3 paket olarak günlük 2 öğün olarak verilebilir. Ancak hamile ve emziren kediniz varsa tüketim şeklini siz ayarlayabilirsiniz kedinizin yeme şekline göre. Paket açıldıktan sonra buzdolabında muhafaza edilmelidir. En fazla iki gün içerisinde tüketilmesi gerekmektedir.

 

Plaısır Tavşan Etli Yetişkin Kedi Konservesi 100 Gr:Kedilerin çoğu av hayvanlarını severler doğal ortamda yemeye bayıldıkları bu hayvan etleri konservede kullanılınca da onların vazgeçemeyeceği ve beğenerek yiyeceği bir mamadır. İçerisinde et ve et türleri, proteinler, şeker grupları, mineraller , tavşan eti bulunur. 3 ve 5kg olan kediler için günlük 2 öğün şeklinde 3 paket verebilirsiniz. Oda sıcaklığında bulunan mama paketi açıldıktan sonra buzdolabında muhafaza edilmelidir ve en fazla 2 gün içerisinde tüketilmelidir.

 

Plaısır Tavuklu Yetişkin Kedi Konservesi 100 Gr:Yetişkin kediler için hazırlanan kümes hayvanlı mama tavuk eti ile lezzetli hale getirilmiştir. İçerisinde et ve et ürünleri, proteinler, mineraller, şeker grupları bulunmaktadır. Oda sıcaklığında 3 ve ya 5kg olan kediler için günlük 3 paket verilmesi gerekir 2 öğüne bölünerek. Paket açıldıktan sonra buzdolabında muhafaza edilmelidir ve en fazla 2 gün içerisinde tüketilmelidir.

 

Plaısır Alabalık Ve Karidesli Kedi Konservesi Pouch 100 Gr:Balık eti içerisinde bulunan omega3 ve omega 6 yağ asitleri ile kalp ve göz sağlığını koruyucu özelliktedir. Balık etinin kullanıldığı mama kedilerin beğeneceği bir lezzettir. İçerisinde et ve et ürünleri, balık eti, omega3 ve omega 6 yağ asitleri, mineraller, kabuklu deniz mahsulleri, proteinler ve şeker grupları bulunmaktadır. Kedinizin yeme şekline göre günlük tüketim miktarının ayarlayabilirsiniz. Paket açıldıktan sonra buzdolabında muhafaza edilmelidir ve en fazla 2 gün içerisinde tüketilmelidir. Mamanın yanında içme suyu bulundurunuz.

 

Plaısır Somonlu Ve Mezgitli Kedi Konservesi Pouch 100 Gr: Balık eti kullanılan bu mama da omega 3 ve omega 6 yağ asitleri bakımından zengindir ve kalp ve göz sağlığını koruyucu niteliktedir. İçerisinde bulunan diğer besin grupları ise; mezgit, kabuklu deniz hayvanları, et ve et ürünleri, yağ asitleri, şeker grupları, mineraller, vitamin grupları, renklendiricilerdir. Kedinizin günlük tüketimine göre yeme şeklini siz ayarlayabilirsiniz. Paket açıldıktan sonra buzdolabında muhafaza edilmelidir ve en fazla iki gün içerisinde tüketilmesi gerekmektedir.

 

Plaısır Sığır Etli Ve Hindili Kedi Konservesi Pouch 100 Gr:Sığır eti ve hindi etinin birleşmesiyle oluşturulan mama içerisinde et ve et ürünleri, protein grupları, vitamin grupları, çeşitli şeker grupları, mineral grupları, kabuklu deniz mahsulleri, sebze türevleri bulunmaktadır. Kedinizin yeme şekline göre günlük tüketim miktarı ayarlanabilinir. Paket açıldıktan sonra buzdolabında muhafaza edilmelidir ve en fazla iki gün içerisinde tüketilmelidir. Mamanın yanında içme suyu bulundurunuz.

 

Plaısır Tuna Balıklı Yetişkin Kedi Konservesi 100 Gr:Tuna balığının vazgeçilmez lezzetiyle hazırlanan mama kedilerin kalp ve göz sağlığını korumaya yardımcı olur. İçerisinde bulunan diğer besin grupları; tuna balığı, mineral grupları, çeşitli şeker grupları, renklendiriciler, vitamin e ve bazı vitamin grupları, proteinler, ham yağ, ham kül ve selülozdur. Kedinizin günlük tüketim miktarına göre yeme şeklini ayarlayabilirsiniz. Paket açıldıktan sonra buzdolabında muhafaza edilmelidir ve en fazla 2 gün içerisinde tüketilmelidir.

Plaısır Kedi Konservesi

Plaısır kedi konservesi hem çeşitliliği ile hem lezzetleri ile hem de satış fiyatı olarak uygun olduğu için kedilerinize verebileceğiniz bir mama markasıdır.

Bu yazı 130 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak