blogger analytics
Plaisir Yetişkin Ezme Kedi Konservesi Tuna BalıklıPlaisir Yetişkin Ezme

Plaisir Yetişkin Ezme Kedi Konservesi Tuna Balıklı

Plaisir Yetişkin Ezme Kedi Konservesi Tuna BalıklıPlaisir Yetişkin Ezme
Paylaş
 

Plaisir Yetişkin Ezme Kedi Konservesi

Plaisir markasının yetişkin kediler için ürettiği Plaisir Yetişkin Ezme Kedi Konservesi Tuna Balıklı ürününü inceleyelim. Plaisir Yetişkin Ezme Kedi Konservesi Tuna Balıklı maması kedileriniz için tam bir öğün beslenme kaynağıdır. Plaisir Yetişkin Ezme Kedi Konservesi Tuna Balıklı mamalar 100 gramlık konserve paketlerinde satılmaktadır. Plaisir kedi mamaları kedinizin damak tadını göz önünde bulundurarak, uzman veteriner hekimler tarafından özel olarak hazırlanmaktadır.

 

İçeriğinde kaliteli ve taze malzemeler kullanılan Plaisir Yetişkin Ezme Kedi Konservesi Tuna Balıklı maması kedinizin vazgeçilmez öğünleri arasında yer alacaktır.

Plaisir Yetişkin Ezme Kedi Konservesi Tuna Balıklı mamalar son kullanma tarihine kadardır. Lezzetini koruyarak kedinizin beslenmesini sağlayacaktır. Plaisir Yetişkin Ezme Kedi Konservesi Tuna Balıklı mamalarının içeriğine bakacak olursak, yüz de 10 oranın da ham protein, yüz de 5 oranın da ham yağ, yüz de 8 oranın da selüloz, yüz de 2,5 oranın da ham kül ve yüz de 81 oranın da nem bulunmaktadır.

 

Plaisir Yetişkin Ezme Kedi Konservesi Tuna Balıklı mamaların içeriğine et ve hayvanlarındır.

Çeşitli bölgelerinden yüz de 14 oranın da hayvansal türevler eklenmiştir.

Kedilerinizin çeşitli vitamin ve mineralleri alması gerektiğini unutmayan marka, Plaisir Yetişkin Ezme Kedi Konservesi Tuna Balıklı ürününe de çeşitlidir. Vitamin ve mineralleri eklemiştir. Plaisir Yetişkin Ezme Kedi Konservesi Tuna Balıklı ürünün de mineraller, şekerler ve sinemaki sakızı 2745 gramlık boyutu ile eklenmiştir.

 

Vitamin olarak Plaisir Yetişkin Ezme Kedi Konservesi Tuna Balıklı ürününü inceleyecek olursak, 217 UI değerinde D3 vitamini, 125 mg / kg değerinde

E vitamini, 62 mg / kg değerinde B1 vitamini eklendiğini göreceksiniz.

Plaisir Yetişkin Ezme Kedi Konservesi Tuna Balıklı mamaları kedinizin ortalama 3 – 5 kg ağırlığın da olduğunu göz önünde bulundurursak, bir kedinize günlük 2 – 3 kâseyi en az 2 öğün şeklinde ayırarak besleyiniz.

Burada dikkat etmeniz gereken en büyük özellik direk buzdolabından çıkardığınız ürünü kedinize vermemeniz gerektiğidir.

 

Plaisir Yetişkin Ezme Kedi Konservesi Tuna Balıklı ürünü oda sıcaklığında bekleterek kedinize veriniz. Paket açtıktan sonra buzdolabına koyup saklamayı ihmal etmeyiniz. Plaisir Yetişkin Ezme Kedi Konservesi Tuna Balıklı kedi mamaları yalnızca kedi ve hayvanlar için hazırlanmıştır. İnsan sağlığı için uygun değildir. Plaisir Yetişkin Ezme Kedi Konservesi Tuna Balıklı ürünü yaş mama kategorisinde yer almaktadır. Plaisir Yetişkin Ezme Kedi Konservesi Tuna Balıklı ürünü yavru kedilerinizin beslenme öğünlerinde vermeyiniz.

Plaisir Yetişkin Ezme Kedi Konservesi Tuna Balıklı ürün sadece yetişkin kedilerin beslenme öğünlerine göre hazırlanmıştır.

Plaisir Yetişkin Ezme Kedi Konservesi Tuna Balıklı ürününü hemen denemektir.

İstiyorsanız web sitelerinden çeşitlerine bakıp sipariş verebilirsiniz.

 

Ev de mamanız yoksa ve web sitesinden teslim süresini beklemektir.

İstemiyorsanız pet shoplardan veya büyük alışveriş merkezlerinden Plaisir Yetişkin Ezme Kedi Konservesi Tuna Balıklı ürününü temin edebilirsiniz.

Plaisir Yetişkin Ezme Kedi Konservesi Tuna Balıklı ürünü özel paketidir. Sayesinde kedinizin çok daha rahat bir şekil de beslenmesine yardımcı olacaktır. Ayrıca yetişkin kedileriniz için ezme şeklin de hazırlandığından çok daha kolay hazmetmesini ve yemesini sağlayacaktır.

Plaisir Yetişkin Ezme Kedi Konservesi Tuna Balıklı

Plaisir Yetişkin Ezme Kedi Konservesi Tuna Balıklı ürününün bozulduğunu nasıl anlayabilirsiniz? Kedi Konservesi Tuna Balıklı ürünü kedinize kesinlikle vermeden önce koklayarak bozulup, bozulmadığını anlayabilirsiniz. Kokan bir ürünü asla kedinize vermeyiniz. Aksi takdirde kedinizin midesini bozmasına, kusmasına ve ishal olmasına katkı sağlamış olursunuz. Böyle durumlarda mamayı hemen kesip en yakın veterinere kedinizi gösteriniz.

Bu yazı 68 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak