blogger analytics
PreVital Kedi Konservesi- İstanbul Pet Kuaför Salon Merkezi

PreVital Kedi Konservesi

Paylaş
 

PreVital Kedi Konservesi

PreVital Kedi Konservesi hakkında sizleri bilgilendirip kedilerimizi beslerken nelere dikkat etmemiz gerektiği hususunda bazı konulardan bahsedeceğiz. Değerli okurlarımız kedilerimizin beslenmesi ve kedilerimizin sağlığı bizler açısından hayvan sevgisi adına oldukça önemli noktalar arasında yer almaktadır. Değerli okurlarımız bu hususta sizlere kedilerimizi beslerken dikkat etmeniz gereken durumları aşağıda belirtme istiyoruz Değerli ve kıymetli okurlarımız öncelikle ;

 

Birinci ve ilk olarak ; kedimizi beslerken biz insan oğlu nasıl yalnızlığa dayanamamakta ise hayvanlarımızda yalnız ve çiftleşmeden yaşayamamaktadır. Bu nedenle kedilerimizi yalnız bırakmamak adına en az iki kedi beslemeliyiz.

 

İkinci olarak ; Kedilerimiz aldığı besinlerden ötürü ya da sağlık problemleri nedeniyle tüy dökebilirler. Biz hayvan severler olarak ise bu tüyleri bulaşık eldivenleri ile eldivenimizi ıslattıktan sonra çok kolay bir şekilde toplayabiliriz.

 

Üçüncü olarak ; Değerli okurlarımız bazen kedilerimiz biz insanoğlu terlediği durumlarda nasıl kötü koktuğu dönemler oluyorsa hayvanlarımızın da ortamı kötü kokuttuğu ya da pislediği anlar olabilmektedir. Bu durumda yapmanız gereken pis olan yeri sirke ile temizleyerek kötü kokudan kurtulabilirsiniz.

 

Dördüncü olarak ; kedilerimiz bizler için oldukça önem arz eden hayvanlarımız arasındadır. Bazen bizlerin canımızın sıkıldığı anlar ve durumlar olmaktadır. Bu durumlar aynen hayvanlarımızda da müteşekkil olabilmektedir. Bu nedenle hayvanlarımızla zaman geçirerek onlarla oyunlar oynamamız gerekmektedir.

 

Beşinci olarak ; değerli okurlarımız evlerimizde bazen fareler olmakta ve durumlarda fare zehri ya da fare tuzakları ile zahmete girerek fareleri uzaklaştırmaktayız. Lakin bir evcil kedimiz varsa kedimiz sayesinde eve fare giremeyecektir ve evimizin her hangi bir köşesinde fare olmayacaktır. Çünkü kedilerimiz fareleri oldukça seven hayvanlarımız arasında yer almaktadır.

 

Altıncı olarak ; Değerli okurlarımız biz insanoğlu eğitimle nasıl bir kültür kazanıyorsak kedilerimiz de eğitim sonucunda bir şeyleri öğrenebilmektedir. Bu nedenle kedimizi ilk aldığımız zaman ilk olarak 1 veya 2 gün boyunca tuvalet eğitimi vermeliyiz.

 

Yedinci olarak; evimizin gizli ve saklı olan bölgelerimiz olduğu durumlar söz konusudur ve bu durumlarda saklı bölgelere kedilerimizin girmesini istemiyorsak kapı altlarına çift yönde bant yapıştırabilir ve kedimizin o bölgeye gitmesine engel olabiliriz.

 

Sekizinci olarak; kedilerimiz insan yapısına göre oldukça farklıdır. Bunun bir örneği ise insan kalbi saatte 1000 kez atıyorsa kedilerimizde bu durum 2 katına çıkmaktadır. Çünkü kedilerimizin kalp atışı bizlere göre 2 kat artmaktadır.

 

Dokuzuncu ve son olarak ; kedilerimizin besinlerine arada bir yaş mama, ciğer ve balık gibi yiyecekler de eklemeliyiz ki kedilerimizin beslenme konusunda sıkıntı çekmesi engellenmiş olsun. Kedilerimizle ilgili beslenmeden bahsetmişken ise sizlere önermek istediğim

 

PreVital Kedi Konservesi Konserve mamalar içerisinde kendini kanıtlamış markamızdır. Değerli okurlarımız kedilerimizin beslenmesin de besin öğeleri oldukça önemli bol miktarda vitamin ve mineral içeren besinler tercih edilmelidir.

 

PreVital Kedi Konservesi  kedi mamaları arasında ve konserve kedi mamaları arasında adından söz ettiren ve ulusal ve uluslar arası arena da satışa sunulmuş olan kedi maması markalarımızdan birisidir. Değerli okurlarımız

 

PreVital Kedi Konservesi ile kedinizi beslemenin kolaylığını hissederek ve kedinize günlük olarak alması gereken ve ihtiyaç duyduğu besin değerlerini

PreVital Kedi Konservesi

PreVital Kedi Konservesi ile alabileceksiniz. Değerli okurlarımız  PreVital Kedi Konservesi sizlere önermek istediğim ve kedinizin sağlıklı beslenmesi açısından tavsiye ettiğimiz ürünler arasında yer almaktadır. Kıymetli okurlarımız sizlere güzel günler geçirmenizi arzu eder hoş ve esen kalmanızı temenni ederiz.

Bu yazı 72 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak