blogger analytics
PreVital Multipack Kedi Konservesi- İstanbul Pet Kuaför Salon Merkezi

PreVital Multipack Kedi Konservesi

Paylaş
 

Kedi tuvaleti ve kumu

PreVital Multipack Kedi Konservesi

Kedinizin bakımında ihtiyaç duyulmakta olan en önemli ihtiyaçlardan biridir. Kediler köpekler gibi dışarıda rahat dolanamadıkları için ihtiyaçları olan malzemeleri evde bulundurmanız gerekmektedir. Kedinize hazırlamış olduğunuz kedi tuvaleti kediniz kumu eşelerken kum dökülmeyecek ve kedinizin rahatlıkla kullanabileceği boyutlarda olması gerekmektedir. Kedinizin kumunu günlük olarak değiştirebileceğiniz özellikte olan ürünleri kullanmanız gerekmektedir. Kediniz için kristal kum veya topaklanan kum oldukça ideal olan kumlardır. Topaklanan kum kedinizin tuvaletini temizlerken pratiklik sağlar. Topaklaşması ile kolaylık temizlenmektedir. Kristal kum yapısı itibariyle idrarı hapsetmektedir ve kötü kokuları engellemekte olan bir kum çeşididir.

 

Mama seçimi

 

Beslenme konusunda kediler oldukça seçicidirler. Kediniz yavruyken ev yemekleriyle ile beslenmeye başlamış ise kesinlikle kuru mamayı ret edecektir ya da konserve maması ile başlamakta olan bir beslenme programı diğer yemek türlerini istememesine sebep olacaktır. Her kedinin kendine has değişik bir damak tadı bulunmaktadır. Bazı kediler balıketinden hoşlanır bazı kediler ise tavuk etinden hoşlanır ve bayılarak yer. Size düşmekte olan konu ise kedinizin damak tadına uygun olan mama seçimi yapmanız gerekmektedir. Kediniz için seçecek olduğunuz mamayı kedinize uygun yaş ve ağırlığına göre olmasına dikkat etmeniz gerekmektedir.

 

Kediniz için almış olduğunuz ürünü kesinlikle kullanım kılavuzunda belirtilmiş olan ölçüler ile kullanmanız gerekmektedir. Kediniz için konserve mama almış ise yine kullanım kılavuzunu okumalısınız ve kullanımda dikkat etmeniz gerekmekte olan en önemli konu ise kedinizin ağırlığı ve kedinizin yaşı önemli bir husustur. Yavru bir kediniz var ise mutlaka yavru kedinize özel olarak üretilmiş olan özel mamaları kullanmanız gerekmektedir. Kedinizi beslerken kullanım şeklinde belirtilmekte olan ölçülerde kullanmalısınız ve bunun kedinizin gelişimi için oldukça önemli bir husus olduğunu unutmamalısınız.

 

Mama ve su kabı

 

Kolay ulaşılabilir olan uygun mama ve su kapları kullanmaya dikkat etmelisiniz. Kullanmış olduğunuz mama kabının kesinlikle kolay bir şekilde ulaşabileceği su kabı bulundurmalısınız ve her daim su kabında temiz bir su bulundurmalıdır. Su yerine kesinlikle süt vermeyin çünkü suyun yerini süt asla tutmaz ve kedilerin hassas olan midelerine zara verebilmektedir. Kedinizi normal süt yerine kediler için özel hazırlanmış olan kedi sütlerini deneyebilirsiniz. Mutlaka süt içinde ayrı bir kap kullanmalısınız. Kediniz mama kaplarını sık olarak temizlemelisiniz ve her gün kediniz için kullanmış olduğunuz kaptaki suyun temiz olmasına dikkat etmelisiniz ve bu durumdan emin olmalısınız.

 

Boyun tasması

 

Kediniz evde etrafı dolaştığından dolayı tasmalarda bulunmakta olan çan sayesinde kedinizi kolayca bulabileceksiniz.

 

Tırmalama tahtası

 

Kediniz için hem egzersiz yapmasına yardımcı olur hem de tırnaklarında bulunmakta olan ölü deriyi temizlemelerine yardımcı olur. Bu sayede kediniz içgüdüsel bir refleks olarak gerinme ihtiyacını kolayca karşılamış olacaktır.

 

Tarama ürünleri

 

Kedinizin tüy yapısına uygun olarak alınmış olan bir fırça ile günlük olarak kullanılması gereken bir üründür.

 

Taşıma çantası

 

Yolculuklarda veya kedinizin muayenesi için veterinere giderken kedinizin rahat bir yolculuk yapabilmesi amacıyla gerekli olan bir üründür.

 

Oyuncaklar

 

Kediler oyuncaklar ile oyun oynamayı severler. Bu oyuncaklar kedinizin fit kalmasını, hareket etmesini ve duyu organlarının gelişmesini keskinleşmesini sağlamaktadır. Böylelikle siz kedinizin yanında olmasanız bile kedinizin hiç canı sıkılmayacaktır. Kediler tarafından oldukça sevilmekte olan PreVital Pouch konserveleri kaliteli ham madde kullanılarak imal edilmiş ürünlerdir. 100 gramlık öğün poşetleri ile satışa sunulmakta olan kedilerin vazgeçemeyeceği bir üründür. Kediler için günlük beslenmelerinde tam destekli besin kaynağıdır.

PreVital Multipack Kedi Konservesi

Kedilerin asla hayır diyemeyeceği eşsiz lezzete sahip olan bu konserve maması kedinizin asla hayır diyemeyeceği kedinizin bayıla bayıla severek yiyeceği bir öğün olacaktır. Kedinizin ağırlık durumuna göre günde 2 veya 4 paket bu konserve mamasından kedinize verebilirsiniz. Ağzı açılmış olan bu mama buzdolabında maksimum olarak 48 saate kadar durabilir ve tüketilebilir. Mamayı poşetinde çıkardığınız zaman mama kabına konulduktan sonra 12 saat içerinde tüketilmesi gerekmektedir. İçeriğinde tavuk, biftek, ciğer, geyik eti ve tavşan bulunmaktadır. Nem oranı % 82, Protein oranı % 7 ve yağ oranı ise % 4, 5 ‘tür.

Bu yazı 186 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak