blogger analytics
PreVital Somon Alabalık Soslu Kedi Konservesi- İstanbul Pet Kuaför Salon

PreVital Somon Alabalık Soslu Kedi Konservesi

Paylaş
 

PreVital Somon Alabalık Soslu Kedi Konservesi

PreVital Somon Alabalık Soslu Kedi Konservesi zengin içeriğiyle kediler için özel olarak yapılmış bir mamadır. Yapısında kullandığı içerikler bir kedi için son derece önemli olan içeriklerdir. Bu yüzden kediniz için alıp kullanabilirsiniz. İçinde kediler için önemli olan besin ve besin değerleri barındırır. Bu besinlerden ve besin değerlerinden bahsedilecek olunursa mamanın önemi daha çok anlaşılacaktır.

 

Bir kedi mamasında önemli olan her zaman içeriklerdir. Bu yüzden bir kedi mamasını tanımak için içeriklere bakılması gerekilir. PreVital Somon Alabalık Soslu Kedi Konservesinde kedi beslenmesi için önemli olan somon (%4) ve alabalık (%4) eti kullanılmıştır. Kediler aslanlarla aynı aileye mensup etçil canlılardır. Bu yüzden bol bol et tüketmeleri gerekir. Özellikle balıketinde bulunan içerikler nedeniyle en çok tavsiye edilen et türü balıketidir. Balıketinin önemli olmasının nedeni içinde barındırdığı besin değerleridir.

 

Balıketinde göz yapısı için önemli olan A vitamini, kemik sağlığı için önemli olan D vitamini, kanı zenginleştiren K vitamini ve vücudu baştan sona koruyan B vitamini grubu bulunmaktadır. Bu yüzden vitamin bakımından son derece zengindir. Ayrıca bir protein deposudur. Kedi sağlığı için önemli olan Omega 3 ve Omega 6 içerikleri de bulunmaktadır. Bu içerikler başta kalp ve beyin olmak üzere sinir sistemini ve damar sistemi için önemlidir. Bunlar dışında da kalsiyum ve diğer içerikler de bulunduran balıketi bu yüzden son derce önemlidir ve PreVital Somon Alabalık Soslu Kedi Konservesinde yeteri miktarda kullanılmıştır.

 

PreVital Somon Alabalık Soslu Kedi Konservesinde kedi sağlığı için önemli olan protein içeriğinden %7,5 oranında kullanılmıştır. Bu oran oldukça zengin bir orandır. Protein içeriğinin kedi sağlığı için önemli olma sebebi hücreleri onarması, hücreleri yenilemesi ve antikor üretmesidir. Vücudu onarıp bir kalkan gibi korur. Mikropların vücut içinde yer edinmesini engeller ve yaraların enfeksiyon kapmaması için çalışır. Ayrıca vücut için dayanıklılık verir. Bu yüzden PreVital Somon Alabalık Soslu Kedi Konservesinde kullanılan %7,5 protein oranı oldukça önemli bir orandır ve bir kedi sağlığı için önerilebilir bir şekildedir.

 

PreVital Somon Alabalık Soslu Kedi Konservesinde ayrıca A vitamini, D3 vitamini, E vitamini ve Taurin içeriği bulunmaktadır. Bu içerikler vücut yapısı için önemli olan içeriklerdir. Örneğin A vitaminine bakacak olursa sağlıklı gözlerin olması için çalışır. Derinin ve tüylerin daha parlak ve sağlıklı olmasını sağlar. E vitamini tüy dökülmesini en aza indirir, hücreleri yeniler ve beyin yapısını kuvvetlendirir. D3 vitamini ise kemik yapısını, kas yapısını ve eklemleri daha dayanıklı bir hale getirir. Kullanılan Taurin içeriği ise kalp ve damar sağlığına katkıda bulunur.

 

PreVital Somon Alabalık Soslu Kedi Konservesinin içeriklerine bakıldığında son derece zengin içerikli bir mama olduğu anlaşılır. Yapay ve zararlı madde içermemesi, koruyucu içermemesi gibi nedenlerle kedilerin sağlığını olumlu etkiler. Ayrıca kedinizin başta yaşamsal organları olan kalp, beyin olmak üzere tüm vücudun daha iyi bir biçimde ol ası için gereken içerikleri barındırır. Kullanılan et bakımından da oldukça iyi bir tercihtir. Bu sayede hem doyurucu hem de lezzetli bir mama olmuştur.

PreVital Somon Alabalık Soslu Kedi Konservesi

Ayrıca uzmanlarca en çok tercih edilen balıketinde bulunan zengin besin değerleri de kedinizin vücut yapısını daha iyi hale getirecektir. Sonuç olarak PreVital Somon Alabalık Soslu Kedi Konservesi kediniz için çok iyi bir seçim olacaktır. Lezzetli ve yararlı bir besindir. Vücudu baştan sona korur. Bu yüzden kedinizin iyi bir şekilde beslenmesini istiyorsanız PreVital Somon Alabalık Soslu Kedi Konservesini alıp kedinize verebilirsiniz.

Bu yazı 110 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak