blogger analytics
Pro Choice Balık Etli Yetişkin Kedi Kuru MamasıPro Choice Balık Etli

Pro Choice Balık Etli Yetişkin Kedi Kuru Maması

Paylaş
 

Pro Choice Balık Etli Yetişkin Kedi Kuru Maması

Pro Choice Balık Etli Yetişkin Kedi Kuru Maması içinde bulunan zengin içeriklerle yetişkin kedilerin beslenmesi için özel olarak hazırlanmış olan bir kedi mamasıdır. Mamanın içerisinde kedilerin duyusal özellikleri artıran, vücut yapılarını düzelten ve koruyan içerikler vardır. İçinde bolca protein, vitamin ve mineral vardır. Kedilerin beslenmesine uygun olarak hazırlanmıştır. İçerikleri kediler için lezzetli ve besleyici olacak şekilde belirlenmiştir. Bu yüzden kedinizin severek yiyeceği bir mamadır. Pro Choice Balık Etli Yetişkin Kedi Kuru Mamasını yakından tanımak için mamanın içeriklerine bakılması gereklidir.

 

Bu sayede mamadaki içerikler ve bu içeriklerin özellikleri, görevleri öğrenilmiş olunacaktır. Bu sayede mamanın neden alınıp kullanılması gerektiği de belirlenmiş olunacaktır. Pro Choice Balık Etli Yetişkin Kedi Kuru Mamasında bol et kullanılmıştır. Et oranın balıketinden de yararlanılmıştır. Kediler etçil canlılar olduklarından et onların yaşamında vazgeçilmez bir besin olmaktadır. Özellikle uzmanlar tarafından en çok önerilen ve kullanılması gerekilen balıketi kediler için bir hazine değerindedir.

 

Hem lezzetli hem de besin değerleri deposudur. Balıketinin bu kadar önemli olmasının neden i içinde bulunan vitaminler, mineraller. Bol protein ve diğer içeriklerdir. Bu içeriklerden bazılarına değinmek gerekilirse EPA ve DHA içeriklerinin kanserli hücrelerle savaşan ve kalbi koruyan bir içerik olduğu söylenebilir. Ayrıca balıketinde bolca bulunan Omega 3 ve Omega 6 içerikleri sayesinde kedinizin başta kalp ve beyin sağlığı olmak üzere bağışıklığı kuvvetlenecek ve vücut yapısı daha sağlıklı bir hale bürünecektir.

 

Pro Choice Balık Etli Yetişkin Kedi Kuru Mamasında kullanılan et ürünleri sayesinde kediniz bu mamayı severek yerken aynı zamanda sağlığını da korumuş olacaksınız. Pro Choice Balık Etli Yetişkin Kedi Kuru Maması 1 yaşından büyük tüm kediler için ideal bir kedi mamasıdır. İçinde bulunan besin değerlerine bakmak gerekilirse %33 oranında bir oran görürüz. Bu oran kedi mamaları dikkate alındığında son derece zengin olan bir içeriktir. Bu oran bir kedi vücudunun daha sağlıklı olması için fazlasıyla yeterdir.

 

Protein besin değerleri arasında en önemli olanlar arasındadır. Bunun sebebi protein içeriğinin hayvan vücudunu baştan sona korumasıdır. Protein görev olarak vücudu korur, onarır ve yeniler. Vücut içinde mikrop barınmaması için çalışır. Bu yüzden vücut yapısını kuvvetlendirmek için hasar almış hücreleri onarır, yeniler ve antikorlar üretir. Bu sayede yabancı bir mikroorganizma vücut içinde barınamaz. Ayrıca mamada kedinizin gün boyu enerjisini sağlayacak kadar yağ miktarı da bulunmaktadır. Pro Choice Balık Etli Yetişkin Kedi Kuru Mamasısın diğer besin değerine bakıldığında kalp, kemik ve beyin sağlığını sağlayan Taurin içeriğini görürüz bu içerik vücut için çok ödemlidir.

 

Ayrıca kas yapını kuvvetlendiren selüloz, göz, deri ve tüy sağlığını sağlayan A vitaminini görürüz. Kemik, kas ve eklem için önemli olan D3 vitaminini ve beyin yapısını kuvvetlendirip sağlıklı bir tüy oluşumunu sağlayıp deriye parlaklık veren E vitamini de mamada mevcuttur. Pro Choice Balık Etli Yetişkin Kedi Kuru Mamasında bu ve diğer değerli içeriklerle dolu olan bir yetişkin kedi mamasıdır.

Pro Choice Balık Etli Yetişkin Kedi Kuru Maması

Pro Choice Balık Etli Yetişkin Kedi Kuru Maması yetişkin kediler için gerekli olan içerikleri içerin bir kedi mamasıdır. Yapısında bol ve zengin olan içerikler sayesinde kedinizin sağlığı kontrol altındadır. Başta yaşamsal önemi olan sistemler olmak üzere tüm vücudu korur. Bağışıklığı kuvvetlendirerek dışardan gelecek tehlikelerin içeri girmesini ve kedinize zarar vermesini engeller. Bu yüzden Pro Choice Balık Etli Yetişkin Kedi Kuru Mamasını alıp kedinize güven içinde verebilirsiniz.

Bu yazı 96 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak