blogger analytics
Pro Choice Kedi Maması- İstanbul Pet Kuaför Salon Merkezi

Pro Choice Kedi Maması

Paylaş
 

Pro Choice Kedi Maması

Kedilerde de diğer canlılarda olduğu gibi doğum sonrası anne sütü, sağlıklı gelişimi için çok önemlidir. Standart olarak doğumdan sonra yavru kediler 7-8 haftalık dönemlerine kadar anne sütü almalıdır. Devamında ise 12 aylık döneme kadar, yavru kediler için özel üretilmiş olan zengin içerikli mamalardan tercih edilmelidir. 12 aylık dönem sonrası yetişkin kediler için üretilmiş mamalar ile beslenmelidir.

 

Her dönemde dikkat etmeniz gereken kedinizin ihtiyacının ne olduğu ve aldığınız mamaların bu ihtiyacı karşılayıp karşılamadığıdır. Seçim yaparken mama içerikleri ile ilgili bilgi edinmeli ve hangi mamanın hangi vitaminleri içerdiği, protein, yağ oranları incelenmelidir. Bunların yanı sıra kedinizin ırkı, yaşı, kilosu, kısırlık gibi durumları da göz önünde bulundurulmalıdır.

 

Pro Choice Pro 38 Kitten & Plus

 

İçerik olarak oldukça zengin olan yavru kedi maması protein bakımından oldukça zengindir. Yavru kedi mamalarında dikkat etmeniz gereken en önemli durum protein oranının %20 ila %30 arasında protein oranının bulunmasıdır. İçeriğinde kuzu eti, kuzu eti unu, pirinç, mısır, hayvansal yağlar, balık unu, karides unu, bira mayası, mineraller ve taurin bulunmaktadır. Kemik gelişimi ve sindirim sistemi açısından zengin içerikli bir mama olan Pro Choice Pro 38 Kitten&Plus vitamin açısından da oldukça zengindir. A, D3, E, C vitaminlerinin oranlı dağılımı sayesinde kediniz gelişimini sağlıklı şekilde tamamlayacaktır.

 

Analizler ; Ham Protein > %38. 0 , Ham Yağ > %20. 0, Nem > %10. 0, Ham Selüloz > %2. 5, Ham Kül > %8. 0, Omega 6 >%3. 7, Omega 3 > %0. 75

 

Vitaminler ; Vitamin A : 2500 IU / kg, Vitamin D3 : 1500 IU / kg, Vitamin E : 150 mg / kg, Vitamin C : 25 mg / kg, Taurin : 2200 mg / k

 

 

 

 

Pro Choice Kuzu Etli Yetişkin Kedi Maması

 

Pro Choice kuzu etli kedi maması 12 aylık dönem sonrası yetişkin kedilerin sağlıklı ve dengeli beslenmesi için üretilmiştir. Bununla birlikte hamile ve emziren yetişkin kediler içinde zengin içeriğe sahiptir. Bu mama hassas deri ve tüy yapısına sahip kediler için özel üretilmiştir. İçeriğinde bağışıklık sistemini destekleyecek bir beslenme sağlayacak doğal antioksidanlar ve yüksek düzeyde bulunan sindirilebilir proteinler bulunmaktadır.

 

Pro Choice kuzu Etli kedi kuru maması kedinizin duyusal fonksiyonlarının sağlığı için vitamin ve minerallerce zenginleştirilmiştir.

 

İçeriği ; Kurutulmuş Kuzu Proteini (%27), Hidrolize Kemiksiz Kuzu Proteini (%16), Baldo Pirinç (%14), Mısır, Rafine Tavuk Yağı, Bezelye (%6), Hamsi Unu, Karides Unu, Bira Mayası, Hamsi Yağı, Nükleotit Maya Proteini, Mineraller, Prebiotik Mannan Oligo Sakkaritler, Deniz Yosunu, Avizeağacı Özütü, Kızılcık Tozu (%0, 04), Pisilyum.

 

Pro Choice Pro 32 Sterilised Kısırlaştırılmış Yetişkin Kedi Maması

 

Kısırlaştırılmış kedinizin daha özel beslenmeye ihtiyacı vardır. Enerji gereksinimleri bakımından diğer kedilerden farklılık gösterirler. Prochoice Pro 32 Sterilised Kısırlaştırılmış kedi maması içerik açısından kısırlaştırılmış kedilerin tam olarak ihtiyaç duyduğu içeriğe sahiptir.

 

İçeriği ; Kurutulmuş Tavuk Proteini (%28), Baldo Pirinç(%22), Bezelye(%16), Rafine Tavuk Yağı, Hamsi Unu, Karides Unu, Bira Mayası, Hidrolize Tavuk Ciğeri, Hamsi Yağı, Nükleotit Maya Proteini, Mineraller, Prebiotik Mannan Oligo Sakkaritler, Deniz Yosunu, Avizeağacı Özütü, Kızılcık Tozu (%0, 04),

 

 

 

 

 

 

Pro Choice Pro 34 Somon Ve Pirinçli Kedi Maması

 

1 yaş sonrası yetişkin kedinizin ihtiyacı olan protein bakımından zengin bir mamadır. Zengin içeriği sayesinde kediniz sağlıklı bir yaşam sürebilecektir. Prochoice Pro 34 Somon ve Pirinçli mama ile beslenen kedinizin tüylerinin güzelliği göz kamaştıracaktır.

 

 

 

 

 

İçeriği ; Hidrolize Somon Proteini (%30), Baldo Pirinç (%19), Mısır, Somon Yağı (%8), Bezelye (%7), Hamsi Unu, Karides Unu, Bira Mayası, Hamsi Yağı, Nükleotit Maya Proteini, Mineraller, Prebiotik Mannan Oligo Sakkaritler, Deniz Yosunu, Avizeağacı Özütü, Kızılcık Tozu (%0, 04), Pisilyum.

 

 

 

 

 

Pro Choice Kedi Maması

 

Pro Choice hem kediniz için içerik açısından oldukça zengin hem de sizin için oldukça makul fiyatlardadır.

Bu yazı 177 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak