blogger analytics
Profine Kedi Maması- İstanbul Pet Kuaför Salon Merkezi

Profine Kedi Maması

Paylaş
 

Profine Kedi Maması

Kedilerin mama ihtiyaçları birbirinden farklıdır ve sağlıklarını olumsuz olarak etkilemeyecek mama gruplarına ihtiyacımız vardır. Profine kedi maması sağlık açısından faydalı bir mama markası olup kedinize birçok alternatif mama içeriği olan çeşit sunar.

 

Profine Derma Uzun Tüylü Kediler İçin Somonlu & Pirinçli Kuru Kedi Maması 3 Kg:Uzun ve yarı uzun tüylü kediler için hazırlanan mama içerisinde bulunan somon doğaldır ve pirinçle birleştirilip onların tadına doyamayacağı bir lezzete sahiptir. İçinde bulunan dengeli ve doğru miktarda kullanılan ph değeri sayesinde idrar ve kalori bakımında dengelidir. Ph değeri böbrek fonksiyonlarının düzgün çalışmasına yardımcı olur. Omega 3 ve omega 6 yağ aitleri ve taurin sayesinde kalp ve göz sağlığına faydalı bir mamadır. Sinir siteminin düzgün çalışmasına yardımcı olur. A, E, C bileşenleri sayesinde ve prebiyotik bulundurması kedilerinizin vücut direncini artırmaya yönelik faydalıdır. Somon yağı ve biotinlerin fazla olması kedinizin daha sağlıklı bir deriye ve daha parlak güçlü tüylere sahip olmasına yardımcı olur. İçerisindeki diğer besin grupları;tavuk eti, pirinç, yağ, balık eti, somon, elma kurusu, domates kurusu, mineraller, doğal tatlandırıcılar, vitamin k3, vitamin b1, vitamin b6, vitamin a, vitamin d3, kalsiyumlardır. Eğer kedinizi konserve mama ile de besliyorsanız kuru mama miktarını azaltmanız gerekmektedir. Kuru mamalar su ihtiyacını çok karşılamadığından dolayı mamayı verirken mutlaka yanında içme suyu bulundurmanızda gerekmektedir. Kuru ve serin yerde ağzı kapalı olarak muhafaza edilmelidir. Günlük tüketim miktarları paket üzerinde yazmaktadır ancak siz kedinizin aktivitesine, günlük yeme oranlarına göre kendinizde ayarlayabilirsiniz.

 

Profine Sterilized Kısırlaştırılmış Tavuklu Kedi Maması 15 kg:Kısırlaştırılan bir kedinin günlük olarak ihtiyacı olan besinler, besin grupları, enerji oranı ayarlanarak hazırlanan mama içerisindeki tavuk ile kedinizin sevebileceği bir mamadır. İçerisinde bulunan taurin, omega 3 ve omega 6 yağ asitleri sayesinde kedinizin kalp ve sinir sistemini koruyarak beslenmesini amaçlar. probiyotikler sayesinde bağışıklık sisteminin güçlenmesine yardımcı olur. Somon yağı ve biotinler açısından zengin olan mama sağlıklı bir deri yapısının ve sağlıklı güçlü tüylerin oluşmasında etkili rol oynar. Kurutulmuş domates, kurutulmuş elma, tavuk eti, pirinç, mısır, tavuk yağı, protein, kalsiyum, magnezyum vitamin grupları içerisindeki diğer besin çeşitleridir. 1, 5-3-6-15 KG’lık paketler halinde satılmaktadır.

 

Profine İndoor & Hairball Yetişkin Kediler İçin Tavuklu Pirinçli Kuru Kedi Maması 1, 5 Kg:Tüy yumaklanması fazla olan kediler için üretilen mama içerisinde pirinç ve tavuk eti birleştirilmiştir. Ph değerinin doğru oranda olması kedilerin böbrek ve idrar yolları sağlığını korumada etkilidir. Taurin, omega3 ve omega 6 yağ asitleri ile kalp ve göz sağlıklarını korur.

Yine vücut direncini arttırmak için probiyotiklerden destek alınmıştır mama içerisinde. İçerisinde kurutulmuş kümes hayvan yağı, tavuk yağı, mısır, tavuk eti, mineraller, e vitamini, pirinç, kurutulmuş domates ve elma parçaları bulunmaktadır. Kedinizin yeme şekline göre günlük tüketim miktarını ayarlayabilirsiniz.

 

Profine Hindili Pirinçli Light Yetişkin Kuru Kedi Maması 3 Kg:Fazla kilolu olan obez kediler için üretilen mama diğer mama gruplarındaki değerler olarak aynı özelliktedir. Ancak besin miktarları olarak farklılık göstermektedir bunun da sebebi enerjilerini daha kolay ve hızlı olarak yakacak besinlerin fazla olmasıdır. Hindi eti en az olarak kullanılan besindir mama içerisinde.

 

Profine Doğal Tavuk ve Pirinçli Yavru Kuru Kedi Maması 3 Kg: 0 ve 12 aylık kediler ve hamile kediler için üretilen mama zengin protein içerir ve dengeli bir büyüme sağlar. Tavuk eti ve sindirilmesi kolay olan meyve grupları ve pirinçten oluşan mama bilimsel araştırmalar sonucu üretilmiştir. Günlük besin ve enerji ihtiyaçlarını en doğru şekilde karşılar. Günlük tüketim miktarları küçük gramlar şeklinde olmalıdır. Güneş ışığından uzak serin ve kuru yerde saklanmalıdır. Paket ağzı kapalı olarak muhafaza edilmelidir. Kuru mama ile birlikte mutlaka içme suyu bulundurulmalıdır.

Profine Kedi Maması

Profine kedi maması kedilerin ihtiyaçları olan besinleri sağlıklı şekilde ve kilo alımı fazla olmadan yemelerini amaç ederek mamalarını üretir. Kedilerin sağlığı üzerinde ek fayda getiren besin değerlerini, vitaminleri, mineralleri ve farklı türdeki değerleri mama içerisinde dengeli ve doğru miktarda kullanmıştır. Her yaş grubuna ve cinslerine, durumlarına göre mama üreten profine yavru kedilerin alerjik reaksiyon göstermeyeceği besin gruplarını kullanmıştır içeriklerinde.

Bu yazı 179 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak