blogger analytics
Proplan Adult Hindili Pouch Kedi KonservesiProplan Adult Hindili Pouch

Proplan Adult Hindili Pouch Kedi Konservesi

Paylaş
 

Proplan Adult Hindili Pouch Kedi Konservesi

Proplan adult hindili pouch kedi konservesi dünyaca ünlü bir marka olan Proplan tarafından yapılmış olan bir yetişkin kedi mamasıdır. Yapısında zengin besinlerin bulunduğu Proplan adult hindili pouch kedi konservesi kediniz için son derece yararlı, besleyici ve lezzetli bir mamadır. Bunun nedeni mamada kullanılan besinlerin kedilerin seveceği şekilde ve kaliteli besinlerle yapılmış olmasıdır. Bir mamayı tanımak için öncelikle bilinmesi gereken iki durum vardır. Bunlar mamanın içeriği ve mamanın marka güvenliğidir. Bu durumlar uygunsa o mamayı korkmadan kullanabilirsiniz. Peki, Proplan adult hindili pouch kedi konservesi içerik ve marka güvenilirliği açısından uygun bir mama mıdır?

 

Proplan adult hindili pouch kedi konservesinin marka güvenliğinden bahsedecek olursak öncelikle dünyada en çok sevilen, önerilen ve kullanılan Proplan mamalardan biri olduğu söylenebilir. Mamanın içinde kullanılan besinler kedi beslenmesi için uzmanlar tarafından belirlenmiştir. Proplan mamalarını hazırlarken 80 yıllı aşan deneyim ve 350’den fazla uzman ( doktoralı beslenme uzmanı, gıda uzmanı, doktor, veteriner ) ele alınarak hazırlar. Bu 80 yıllık deneyim sonra yaptığı mamalarda en iyi oranları belirlemiş ve uzmanlarca kedi sağlığı için en uygun oranlarda kullanılmıştır.

 

Mama için alınan besinler güvenilir besin sağlayıcılardan alınır. Yoğun testeler tabi tutulur. Bu sayede mamada kullanılan besinlerin kalitesiz ve zararlı olması engellenir. Mama makinelerce en iyi şekilde üretilmesi sağlanır. Mama üretildikten sonra testler yapılır ve eğer onay alırsa piyasaya sürülür. Bu sayede en iyi şekilde üretim sağlanmış olur. Uzmanlar tarafından güvenilir olduğunu belirten süper Premium maması unvanını alması ve uzmanlarca çokça önerilmesi de bu yüzdendir. Bu yüzden güvenilir olduğu söylenebilir.

 

Proplan adult hindili pouch kedi konservesinde kullanılan içeriklere bakarsak et olarak hindi ve balık eti kullanıldığı görülür. Etçil sınıfından sayılan kedilerin beslenmesinde et besini önemli bir yer tutar. Kedilerin sık sık et yemesi gerekmektedir. Özellikle deniz ürünleri önerilen etler arasındadır. Proplan adult hindili pouch kedi konservesinde kullanılan balıketinde hayvan vücudu için önemli olan Omega 3 ve Omega 6 içerikleri bulunmaktadır. Bu içerikler kedinizin güçlü bir bağışıklık sistemine sahip olmasını, göz, beyin, kalp sağlığının iyi yönde gelişmesini sağlar. Bu yüzden et açısından yeterli olduğu söylenebilir. Mamanın içerisinde ayrıca bol mineral ve vitamin de bulunmaktadır.

 

Proplan adult hindili pouch kedi konservesinde %9,2 oranında protein kullanılmış. Bir kedi mamasında uzmanlarca önerilen oran %7,5 – 12 arasındadır. Bu yüzden kullanılan protein oranı yeterlidir. Protein kedi sağlığı için kalkan görevi gören bir içerik olması nedeni ile önemlidir. Hücreleri onarır, yeniler ve antikorlar üreterek zararlı mikroorganizmaların vücut içinde yer edinmesini engeller. Yaraların enfeksiyon kapmasını önler. Bu yüzden protein oranının belirtilen oranda kullanılması önemlidir. Kullanılan vitaminler A, D3 ve E vitaminleridir. Bu vitaminlerden hepsinin görevi ayrıdır.

 

Örneğin A vitamini sağlıklı göz, tüy ve deri oluşumunu sağlarken E vitamini sağlıklı sinir sistemi, beyin yapısı sağlar. Ayrıca hücrelerin yenilenmesi sağlayarak derinin ve tüylerin sağlıklı olmasını sağlar, tüy dökülmesini engeller. D3 vitamini ise kemik, kas ve eklem için önemli olan bir vitamindir. Kullanılan mineraller ise kedinizin sağlam ve dirençli bir yapıda olmasını sağlar. Örneğin demir minerali kedinizin kemiklerinin onarılması ve gelişmesi için çalışır. Bu yüzden Proplan adult hindili pouch kedi konservesinin kedinizin vücut yapısını koruyan ve destekleyen bir yapıda olduğu su götürmez bir gerçektir.

Proplan Adult Hindili Pouch Kedi Konservesi

Proplan adult hindili pouch kedi konservesi içerik ve marka güvenliği açısından iyi bir mamadır. Bu yüzden kedinize güven içinde verebilir ve sağlıklı bir hayat yaşamasına katkıda bulunabilirsiniz.

Bu yazı 100 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak