blogger analytics
Proplan Adult Kuzu Etli Pouch Kedi Konservesi - İstanbul Pet Kuaför Salon

Proplan Adult Kuzu Etli Pouch Kedi Konservesi

Paylaş
 

Proplan Adult Kuzu Etli Pouch Kedi Konservesi

Proplan dünyaca bilinen ve uluslararası standartlarda satışı hala var olan bir mama firmasıdır. Kendi mamaları için özel üretim bakım evleri ve aynı zamanda özel üretim laboratuvarları vardır. Mamanın Yapısında zengin besinlerin bulunduğu Proplan Adult Kuzu Etli Pouch Kedi Konservesi kediniz için son derece yararlı, besleyici ve lezzetli bir mamadır. Bunun nedeni mamada kullanılan besinlerin kedilerin seveceği şekilde ve kaliteli besinlerle yapılmış olmasıdır.

 

Kedinize ya da evcil dostunuz başka var ise kullanacağınız mamanın kalitesi ve güveni oldukça önemlidir. Bir kedinin ya da köpeğin bakımının zorlukları gibi aynı zamanda mama kalitesi bakımından da önemi çoktur. Bir mamayı tanımak için öncelikle bilinmesi gereken iki durum vardır. Bunlar mamanın içeriği ve mamanın marka güvenliğidir.  Bir mamanın kalitesi kedinizin bütün yaşamsal faktörlerini etkiler. Bu yaşamsal faktörler iyi beslenmek den başlayıp sindirim sistemi bozukluklarına kadar kapsamaktadır.

 

Ünlü bir marka olan Proplan mamalarını hazırlarken bilinen seksen yıllı aşan bir deneyim ve 350’den fazla uzman doktor ile beslenme uzmanı, gıda uzmanı, doktor, veteriner ele alınarak hazırlar. Bu seksen yıllık deneyim sonra yaptığı mamalarda en iyi oranları belirlemiş ve uzmanlarca kedi sağlığı için en uygun oranlarda kullanılmıştır. Mama için alınan besinler güvenilir besin sağlayıcılardan alınır. Yoğun testler ile kendi hayvanlarında denemek ile başlanarak birçok uygulamadan geçirilir. Bu sayede mamada kullanılan besinlerin kalitesiz ve zararlı olması engellenir.

 

Mama makinelerce en iyi şekilde ve en steril şekilde üretilmesi sağlanır. Mama üretildikten sonra testler yapılır ve eğer onay alırsa piyasaya sürülür. Bu sayede en iyi şekilde üretim sağlanmış olur. Uzmanlar tarafından güvenilir olduğunu belirten süper Premium maması unvanını alması ve uzmanlarca çokça önerilmesi de bu yüzdendir. Bu yüzden güvenilir olduğu söylenebilir. Birçok araştırmadan geçerek şuan ki pozisyonuna gelen Proplan yaptığı başarılar yurt dışında da yer alır.

 

Bulunduğunuz şehirden ayrılmak istediğiniz zaman ya da tatile gitmeniz gerektiği zamanlarda dışarda olacağınız zamanlarda bu durumu hiç yadırgamadan her gittiğiniz şehirde rahatlıkla bulabileceğiniz Proplan mama ile kedinizin veya köpeğiniz o kısa sürede bile alışık olmadığı bir mamayı yemek zorunda kalmayacaktır. Proplan Adult Kuzu Etli Pouch Kedi Konservesi içerisinde bulunan kuzu eti aroması ile severek ve iştahlı bir şekilde tüketeceği konusunda güvenebilirsiniz.

 

Bu durumda güvenerek bu mamayı tüketen kedinizin ileri ki yaşlarında olası masraf açarak hastalanma durumunu engellersiniz. Birçok veteriner klinikleri gereğinden fazla masraf parası almaktadır. Bu durumda alınan masraf paraları yerine oluşabilecek hastalıkları genel olarak biraz daha fazla vererek Proplan maması alarak önlemeniz mümkündür. Proplan mama kalitesi bakımından oldukça zengin ve idealdir. Kendi içerisinde yavru kediler için orta yaşlı kediler için yetişkin kediler için yaşlı kediler için yedireceğiniz mama çeşitleri bulunur. Bu mama çeşitlerinden en uygun olanı seçip kedinizin dengeli ve düzenli beslenmesini sağlayabilirsiniz.

 

Proplan Adult Kuzu Etli Pouch Kedi Konservesi ve diğer tüm mama grupları bakımından zengin olan mama çeşitleri oldukça fazladır. Bu mama çeşitleri içinde ki en önemlileri kedinizin sindirim sistemine faydalı olmasıdır. Faydalı olan bu kedi konserveleri içerisinde su ve tuz tüketimi içeriğine mutlaka dikkat edilmelidir. Konserve mamanın içeriğinde birçok vitamin mineral bulunmaktadır. A vitamini sağlıklı göz, tüy ve deri oluşumunu sağlarken E vitamini sağlıklı sinir sistemi, beyin yapısı sağlar.

Proplan Adult Kuzu Etli Pouch Kedi Konservesi

Ayrıca hücrelerin yenilenmesi sağlayarak derinin ve tüylerin sağlıklı olmasını sağlar, tüy dökülmesini engeller. D3 vitamini ise kemik, kas ve eklem için önemli olan bir vitamindir. Kullanılan mineraller ise kedinizin sağlam ve dirençli bir yapıda olmasını sağlar. Demir minerali kedinizin kemiklerinin onarılması ve gelişmesi için çalışır. Bütün bu özellikleri diğer konserve mamalar ile karşılaştırdığınız zaman Proplan konserve mamalarını güvenerek sizde kedinizin sağlığı için kullanacaksınız.

Bu yazı 4081 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak