blogger analytics
Royal Canin İnstinctive Jelly Yetişkin Konserve Kedi Maması

Royal Canin İnstinctive Jelly Yetişkin Konserve Kedi Maması

Paylaş
 

Royal Canin İnstinctive Jelly Yetişkin Konserve Kedi Maması

Royal Canin İnstinctive Jelly Yetişkin Konserve Kedi Maması

Evcil hayvan beslenme oranının ülkemizde ve yurt dışında günden güne artış göstermesi ve bu hayvanların genel olarak beslenmeleri için hazır mama kullanılmasından dolayı her gün yeni bir tane daha eklenen bu hazır mama firmalarından, sektörde iyi bir konumda olan ve en çok tutulan kedi ve köpek maması üretici firmalarından olan Royal Canin’ in bir ürününden bahsetmek istiyoruz. Bu ürün Royal Canin İnstinctive Jelly Yetişkin Konserve Kedi Maması.

 

Royal Canin’ in yetişkin kediler için ürettiği bu konserve mama içinde 85 gr. mama olan konserve kutularda satılmakta olup, satış fiyatı da 3,90 tl’ dir. 1 yaş üzeri tüm kedi cinslerine verilebilecek yaş bir kedi maması çeşididir. Dengeli bir içeriğe sahip olan instinctive jelly , yüksek lezzet oranına sahip jel içinde taneler içinde olan bir mama çeşididir. Royal Canin yaş mamaları , kedilerin yaşına ve fizyolojik aktivitesine göre çeşitlendirilerek tasarlanmış ve üretilmiş sağlıklı bir mamadır. Yüksek lezzet oranına sahip olması sebebiyle kediler tarafından en çok sevilen mama çeşididir.

 

Royal Canin İnstinctive Jelly Yetişkin Konserve kedi mamasını içerik olarak incelerseniz, zengin bir içeriğe sahip bir kedi maması çeşididir. Et ve hayvansal türevler vardır içinde. Ayrıca da bitkisel protein ekstraları da bulunmaktadır . Bitkisel orjinli türevlerini ve sahip olduğu mineraller ile çeşitli şeker gruplarını unutmayalım. Mamayı analiz edilip içeriğindeki ağ, protein, v.s. oranları merak edenler için, kedi mamasının analiz bileşenleri, protein oranı % 12 , yağ miktarı % 3.3, kül miktarı % 1.6 , diyetsel oranda lif miktarı % 1.1 oranında , mamanın nem oranı % 81’dir. Bunların yanında içeriğinde olan vitaminler, D3 , E1 demir , E2 iyot , E4 Bakır , E5 Manganez, E6 çinko ve pentasodyum trifosfad vardır.

 

Mamayı içine her türlü yabancı madde girmesine karşı ağzı kapalı olacak şekilde muhafaza ediniz. Sakladığınız yerin serin ve kuru bir yer olmasına özen gösterin. Kedinizin fiziki yapısına göre beslenmesi için vereceğiniz miktarı kendiniz ayarlayabilirsiniz. Ama bu miktarı kediye bir kaç öğün şeklinde vermeniz gerekir. Kedilere mama verilirken yanında daima içme suyu da verilmesi gerekir.

 

Royal Canin İnstinctive Jelly yetişkin Konserve kedi maması çeşidi kedilerin lezzet olarak en çok sevdiği ve içerik olarak çok zengin bir içeriğe sahip bir mama çeşidi olduğu için sizin eviniz de bakmını üstlendiğiniz kediniz de mutlaka sevecektir. Kedilerin sağlıklı yaşam sürdürmeleri için gerekli her şey mamanın içinde mevcuttur. Evinize alıp getirdiğiniz bir hayvanın her türlü bakım ve ihtiyaçlarında siz sorumlusunuz.

Royal Canin İnstinctive Jelly Yetişkin Konserve Kedi Maması

Bu sorumluluğu en iyi şekilde yerine getirmek için yetişkin bir kedi sahibi iseniz, yetişkin kedilerin en sevdiği ve en lezzetli mama ile kedinizi beslemeniz gerekir. Bu tarz mama markaları ve mama çeşitlerini piyasada, satış yapılan market raflarında, pet shoplar da ve internet alışveriş sitelerin oldukça fazla görebilirsiniz. Önemli olan yapmanız gereken şey, bu konserve kedi maması çeşitlerinin içeriklerine bakarak, karşılaştırma yaptıktan sonra karar vermektir. Zaten karşılaştırma yaptıktan sonra en zengin içeriğe sahip bir konserve kedi maması çeşidi olan, Royal Canin İnstinctive Jelly yetişkin konserve kedi mamasının farkını görürsünüz. Yüksek standartta lezzet için formüle edilmiş tadı ile de kedilerin en sevdiği mama türüdür. Bütün bu sebeplerden ötürü royal canin’ e ait bu konserve kedi mamasını tercih edebilirsiniz.

 

Bu yazı 208 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak